Jump to content
lego_kid

Inactivitate

Recommended Posts

Nick: Tudose

Rank: 1

Perioada: cam pana luni-marti

Motiv: Mi s-a stricat cablul de la internet si cum am nimerit ca sa se intample asta chiar in weekend, cred ca doar luni-marti voi reusi sa imi cumpar unul nou... acum folosesc un stick pt internet, dar este aproape imposibil sa ma joc cu el, totusi incerc sa fiu prezent la sedinta de maine. Bafta :)

Link to comment
Share on other sites

Nick: Tudose

Rank: 1

Perioada: cam pana luni-marti

Motiv: Mi s-a stricat cablul de la internet si cum am nimerit ca sa se intample asta chiar in weekend, cred ca doar luni-marti voi reusi sa imi cumpar unul nou... acum folosesc un stick pt internet, dar este aproape imposibil sa ma joc cu el, totusi incerc sa fiu prezent la sedinta de maine. Bafta :)

Inactivitate acceptata.

Link to comment
Share on other sites

Nick: _QuaTro_

Rank: 2

Perioada: Nedeterminata,de la inceputul saptamanii astea pana la sfarsitul saptamanii care urmeaza.

Motiv: Probleme cu PC-ul si cu placa video,sper sa le rezolv cat mai repede.

Inactivitate acceptata .

Link to comment
Share on other sites

Nick: _QuaTro_

Rank: 2

Perioada: De astazi pana luni sau marti.Oricum saptamana viitoare.

Motiv: Plec la tara unde petrec Sarbatorile Pascale,eu fiind catolic.

Inactivitate acceptata. Sarbatori fericite.

Link to comment
Share on other sites

Nick: sorrowmist

Rank: 1 recent

Perioada: 2-3 zile maxim , a fost ieri ziua mea si trebuie sa fac cinste la prieteni :)

Motiv: -- beer time , voi face insa o poza cu statusu de cand am jucat sapt asta si pana astazi si voi posta data viitoare , sa se vada ca nu am stat degeaba sapt aceasta , bafta :)

Link to comment
Share on other sites

Nick: sorrowmist

Rank: 1 recent

Perioada: 2-3 zile maxim , a fost ieri ziua mea si trebuie sa fac cinste la prieteni :)

Motiv: -- beer time , voi face insa o poza cu statusu de cand am jucat sapt asta si pana astazi si voi posta data viitoare , sa se vada ca nu am stat degeaba sapt aceasta , bafta :)

Tu petreci o saptamana? :))

Inactivitate acceptata.

Link to comment
Share on other sites

Nick: sorrowmist

Rank: 1 recent

Perioada: 2-3 zile maxim , a fost ieri ziua mea si trebuie sa fac cinste la prieteni :)

Motiv: -- beer time , voi face insa o poza cu statusu de cand am jucat sapt asta si pana astazi si voi posta data viitoare , sa se vada ca nu am stat degeaba sapt aceasta , bafta :)

Tu petreci o saptamana? :))

Inactivitate acceptata.

Am ajuns 2 ore pe acasa , daa :))) vroiam sa spun ca se prelungeste perioada pana pe 19-20.04 :)) a durat mai mult decat ma asteptam :)) party day&night &stuf... sarbatori fericite :*

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...