Jump to content
lego_kid

Demisii

Recommended Posts

Model de cerere:

Nick: hiDROGENNNN

Rank:3

Vechime (cat timp ai stat in factiune): 1 samptamana si 1 zi parca

De ce doresti sa pleci din SMURD?: Vreau sa ma alator celor din DNB , mersi dessire de ajutor. lider de nota 10 :P

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 1 saptamana in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru SMURD minim 1 saptamani: Da

Link to comment
Share on other sites

Nick:SwEeT.gIrL

Rank:3

Vechime (cat timp ai stat in factiune): 15 zile

De ce doresti sa pleci din SMURD?:Mia facut mare placere sa fiu membru al acestei factiuni dar as vrea sa intru mai departe intr-un gang !

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 1 saptamana in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru SMURD minim 1 saptamani: am mai mult de 7 zile in factiunea SMURD . Si sunt de acord!

Link to comment
Share on other sites

Nick::frezatu

Rank:1

Vechime (cat timp ai stat in factiune):2 saptamani

De ce doresti sa pleci din SMURD?:as vrea sa incerc si altceva

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 1 saptamana in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru SMURD minim 1 saptamani:da

Link to comment
Share on other sites

Nick::Nichita

Rank:3

Vechime (cat timp ai stat in factiune):2 saptamani

De ce doresti sa pleci din SMURD?:as dori sa incerc si altceva

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 1 saptamana in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru SMURD minim 1 saptamani:da

Link to comment
Share on other sites

•Nick:Azazel

•Rank:1

•Vechime (cat timp ai stat in factiune):1 saptamana

•De ce doresti sa pleci din SMURD?:vreau sa intru intru in politie,fbi sau ng

•Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 1 saptamana in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru SMURD minim 1 saptamani:da

Link to comment
Share on other sites

Nick::SlayerX

Rank:1

Vechime (cat timp ai stat in factiune): 1 saptamana

De ce doresti sa pleci din SMURD?: Desi atmosfera din factiune e placuta partea de gameplay e prea plictisitoare fara injectii macar asa ca asi dori sa incerc ceva cu mai mult gameplay si mai putin rolepay

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 1 saptamana in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru SMURD minim 1 saptamana:da

Link to comment
Share on other sites

Nick: Agent[X]

Rank:1

Vechime (cat timp ai stat in factiune): 2-3 saptamani

De ce doresti sa pleci din SMURD?: Sunt in cautare de ceva nou.:)

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 1 saptamana in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru SMURD minim 1 saptamani: da

Link to comment
Share on other sites

Nick: Andreis

•Rank: 1

•Vechime (cat timp ai stat in factiune): o saptamana si 1-2 zile

•De ce doresti sa pleci din SMURD?: As dori sa intru in DNB

•Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 1 saptamana in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru SMURD minim 1 saptamani: Da

Link to comment
Share on other sites

Nick::zedge

Rank:1

Vechime (cat timp ai stat in factiune): 1 luna

De ce doresti sa pleci din SMURD?:as vrea sa ma alatur altei factiuni

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 1 saptamana in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru SMURD minim 1 saptamani:da

Link to comment
Share on other sites

Nick: Katalyn

Rank:3

Vechime (cat timp ai stat in factiune): o luna

De ce doresti sa pleci din SMURD?: m-am simtit foarte bine alaturi de voi, dar e timpul sa ma alatur unui gang. Succes!

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 1 saptamana in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru SMURD minim 1 saptamani: Da

Link to comment
Share on other sites

Nick: An00bY

Rank: Maxim !

Vechime (cat timp ai stat in factiune): Am destula..

De ce doresti sa pleci din SMURD?: Nu ma afecteaza cu ABSOLUT nimic ca am rank 4, 5, sau 1(mai ales in medici..), dar nu accept o pedeapsa ca aceasta pentru NIMIC. Am vrut sa ies cand am primit primul 'faction warn' doar pentru vazul lumii, dar am zis ca hai, lasa. Intre timp liderul a devenit si mai inactiv si mai te si ignora pe deasupra.

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 1 saptamana in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru SMURD minim 1 saptamani: Nu sunt de acord pentru ca am mai mult de o saptamana.

N-am nimic cu tine Dessire, sau RuLLer. E vorba de 'afacerile' din factiune doar.

Link to comment
Share on other sites

An00by - Demisie acceptata.

1. Scuza-ma, dar m-am simtit oarecum jignita. Daca sunt partial inactiva, inseamna ca am un anume motiv, pe care vi l-am spus si la sedinta, daca aveai ceva de reclamat sau intrebat, trebuia sa vii la mine si sa nu afirmi niste lucruri idioate.

2. Cand m-ai cautat tu pe mine si te-am ignorat?

Astept un raspuns pe PM. :)

Link to comment
Share on other sites

Nick: Nasri

•Rank: 2

•Vechime (cat timp ai stat in factiune): sase saptamani

•De ce doresti sa pleci din SMURD?: Doresc o schimbare.

•Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 1 saptamana in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru SMURD minim 1 saptamani: Da

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...