Jump to content
lego_kid

Aplicatii La Cosa Nostra

Recommended Posts

• Nick : TheRock

• Level : 8

• Poza cu stats : f9kwuw.jpg

• Factiunile + rank-urile precedente : Mayor, rank 1

• Ultima factiune si motivul care v-a determinat s-o parasiti : Mayor, am vrut in alta factiune!

• Link catre demisie :-

• De ce doriti sa va alaturati acestei mafii : Imi place mafia, are membrii uniti lideri capabili.

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune : Pai, Mafia se ocupa cu camataria, ..... tot ce inseamna ilegal!

• Cum puteti ajuta factiunea : Vreau sa o ajut prin a fii cea mai puternica factiune de pe sv, si ca noi sa fim ca o familie.

• Ati avut altercatii cu membrii actuali? : Nu.

• In ce interval orar jucati : 9-16 22-1

• Nick-uri anterioare : v1s3zz

• Biografia caracterului (minim 100 cuvinte) : TheRock era un baiat cu 2 parinti,care s-a nascut in Las Venturas insa acestia se ocupau foarte mult cu alcoolul si erau tot timpul drogati.Acestia n-au avut timp sa-si creasca unicul lor copil.Acesta fiind neglijat de mic.La un moment dat, copilul incepe sa creasca dince in ce mai mare, dar familiei lui nu-i pasa de el. Acesta nu avea prieteni, iar toti copii isi bateau joc de el. La un moment dat, s-a gandit sa-si ia un job de mic, carjacker .Acesta ajuta hotii sa fure masini.Dar hotii nui dadeau niciun ban, pana au inceput sal bata pentru mai multe masini.Acesta ajunsese sa fie batut in fiecare seara dar parintilor lui nu i-au pasat! Intr-o zi a fost batut brutal de hoti, dar dintr-o data apare un om elegant , la 4 ace, care ii bate pe hoti.Acesta era liderul Mafiei care a luat copilul si l-a crescut in familie.Apoi la scoala nimenea nu-si mai batea joc de el. Pana nici batausii.A trait foarte bine,dar a plecat din familie. A plecat la casa lui, pentru cativa ani. A implinit 18 ani, iar si-a omoarat parintii.Acesta s-a intors in Mafie fara regrete, fiind un alt om. Mafia devenise cea mai puternica familie.

Informatii din viata reala :

• Nume: M. Andrei

• Varsta reala: 15

• Oras : Bucuresti

Link to comment
Share on other sites

• Nick : Erhard

• Level : 15

• Poza cu stats : KyI33.jpg

• Factiunile + rank-urile precedente : Hitman rank 2, dnb rank 6, pd rank 1

• Ultima factiune si motivul care v-a determinat s-o parasiti : PD, vroiam ceva ilegal, nu imi place sa fiu de partea legii.

• Link catre demisie :-

• De ce doriti sa va alaturati acestei mafii : Lider capabil si cativa membrii de incredere.

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune : Imi plac lucrurile ilegale, ador sa fie o factiune unita.

• Cum puteti ajuta factiunea : Cu fidelitate, sa fim in continuare o mare familie.

• Ati avut altercatii cu membrii actuali? : Nu.

• In ce interval orar jucati : N-am un interval orar anume.

• Nick-uri anterioare : Snoop

• Biografia caracterului (minim 100 cuvinte) : Erhard s-a nascut in orasul Los Santos,intr-un cartier saraca.Tatal sau era dealer de droguri,iar mama sa era casnica.Intr-o zi ploioasa mama sa a iesit sa faca niste cumparaturi la un minimarket de la marginea orasului.Cand a ajuns la casa de marcat, au intrat niste membri Grove, au furat totul si i-au omorat pe toti care erau in magazin.Erhard pe atunci avea 7 ani. De atunci fratele sau a luat-o razna si a inceput sa se drogheze cu heroina.Pe cand Erhard a implinit 12 ani fratele sau a murit din unei supradoze de heroina.Erhard a fost ingrijit de vecini, iar cand a implinit varsta de 18 ani s-a angajat ca si truker.El acum isi doreste sa intre in marea familie The Mafia pentru a se putea razbuna.

Informatii din viata reala :

• Nume: W. Andreas

• Varsta reala: 16

• Oras : Mures

Link to comment
Share on other sites

• Nick : TinKode

• Level : 10

• Poza cu stats : OpHMh.jpg?1

• Factiunile + rank-urile precedente : Grove 1,DNB 1

• Ultima factiune si motivul care v-a determinat s-o parasiti : Am fost demis.

• Link catre demisie : -

• De ce doriti sa va alaturati acestei mafii : Este bine organizata,si are membrii capabili.

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune : arme, droguri,waruri,killuri

• Cum puteti ajuta factiunea : Cu toata activitatea mea

• Ati avut altercatii cu membrii actuali? : nu

• In ce interval orar jucati : 08-14 16-22

• Nick-uri anterioare : Embra

• Biografia caracterului (minim 100 cuvinte) : TinKode sa nascut in urma cu 14 ani in apropierea Los Santosului.El traia intr-o familie nici saraca dar nici bogata,avea strictul necesar.Isi iubea foarte mult parintii dar era foarte atasat de tatal sau.Ii placeau filmele cu impuscaturi si cu mafiile.

Intr-o zi cand venea cu tatal sau de la pescuit sa auzit un foc de arma iar tatal lui a cazut la pamant.TinKode a fugit cat il tineau picioarele.Cand mama lui a aflat de cele intamplate sa sinucis.

Iata trecu-se un an de la moartea parintiilor lui si Tinkode inca era afectat,a decis sa inceapa investigatiile pentru a afla cine ia ucis tatal.Dupa saptamanii de investigatii a aflat ca un membru al mafieii The Triads ia ucis tatal.Atunci el a aflat de The Mafia.Niste mafiotii care nu aveau friica si care erau dusmanul de moarte al Triadelor.

El a depus un CV la The Mafia,iar acum asteapta raspunsul liderilor.

Informatii din viata reala :

• Nume: Stefan

• Varsta reala: 14

• Oras : Ploiesti

#Postez pt. el deoarece nu ii merge internetul

Link to comment
Share on other sites

• Nick : Mr.Levy

• Level : 26

• Poza cu stats : Click

• Factiunile + rank-urile precedente : Grove - Souljah , Biroul Federal de Investigatii - Special Agent , Ballas - Front yard balla .

• Ultima factiune si motivul care v-a determinat s-o parasiti : Din cauza problemelor cu PC-ul , nu mai faceam fata , Grove Street .

• Link catre demisie : ---

• De ce doriti sa va alaturati acestei mafii : Multi prieteni , vad ca este din ce in ce mai buna ... pur si simplu vreau sa fac parte .

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune : War-uri , arme , droguri .

• Cum puteti ajuta factiunea : Prin activitatea mea depusa in cadrul acestei factiuni .

• Ati avut altercatii cu membrii actuali? : Nu .

• In ce interval orar jucati : 8 - 14:30 / 16:30 - 21:30 ! Cam asta e programul dar nu e unul stabil .

• Nick-uri anterioare : Madalyn

• Biografia caracterului (minim 100 cuvinte) : Mr.Levy s-a nascut acum cativa ani in orasul care nu doarme niciodata : Las Venturas . Mama lui era chelnerita la unul dintre cele mai recunoscute baruri din oras . Tatal lui era unul dintre cei mai mari contrabandisti de arme si droguri din statul San Andreas . De mic copil era obisnuit cu armele si drogurile , asa ca la o varsta foarte frageda s`a alaturat celor din Balas . Dupa o lunga perioada de timp a decis sa se alature celor din F.B.I . Aici a petrecut ceva timp alaturi de prieteni dar a demisionat si s`a alaturat celor din Grove Street . Aici a stat pana la rangul 3 , Souljah . Din mai multe motive a demisionat si nestiind unde sa aplice , a fost sfatuit de prieteni si rude asa ca a ales Mafia .

Informatii din viata reala :

• Nume: C. Madalin

• Varsta reala: 14

• Oras : Ploiesti

Link to comment
Share on other sites

• Nick : Liquid.

• Level : 17

• Poza cu stats :

View post on imgur.com

• Factiunile + rank-urile precedente : F.B.I - rank 3 , The Triads - rank 1 , Ballas - rank 1

• Ultima factiune si motivul care v-a determinat s-o parasiti : Am fost demis.

• Link catre demisie : -

• De ce doriti sa va alaturati acestei mafii : Am cativa prieteni , in ultima vreme vad foarte multi membrii on si vreau sa fac parte dintr`o factiune unita , cu membrii activi .

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune : Drugs , Materiale si trafic de arme .

• Cum puteti ajuta factiunea : Cu omor`uri .

• Ati avut altercatii cu membrii actuali? : Din cate stiu eu nu am avut .

• In ce interval orar jucati : 9:00-22:00

• Nick-uri anterioare : Ssorin

• Biografia caracterului (minim 100 cuvinte) : Liquid. s-a nascut intr-o zi de vara in frumosul si popularul oras Los Santos. El si-a petrecut copilaria, daca o putem numi asa, muncind alaturi de tatal sau la o renumita firma de mecanici auto. Tatal sau muncea foarte mult ,deoarece avea niste datorii foarte mari la cativa camatari care il amenintau zilnic cu moartea daca nu inapoiaza banii. Intr-o zi cand a venit de la munca impreuna cu tatal sau, au vazut o masina parcata in fata casei lor. Au auzit niste tipete care veneau din casa si de frica s-au ascuns langa un gard din spatele casei. Dupa ce criminalii au plecat, ei au intrat in casa a constatat cu stupoare ca mama lui Liquid. a fost ucisa. Pe masa au gasit un bilet cu textul “V-am avertizat.Ne mai vedem”. El si-a dat imediat seama ca acei indivizi au fost camatarii. Acest eveniment s-a intamplat la varsta de 12 ani si avea sa-i schimbe total viata. In saptamana aceea el s-a gandit sa se razbune cumva pe ei. Dupa cativa ani, si-a gasit un prieten, Bytza , care avea sa devina cel mai bun prieten al sau. Liquid. i-a povestit despre moartea mamei lui, iar prietenul sau a jurat ca il va ajuta sa se razbune. Au inceput sa se pregateasca vanzand droguri, cu scopul de a face rost de bani pentru arme, cu care vroiau sa ii ucida pe camatari. Ei vindeau in fiecare zi droguri si erau printe cei mai cunoscuti dealeri din Los Santos. Intr-o dimineata el a primit un telefon de la prietenul sau care i-a spus sa vina repede in parcul Smith,deoarece aveau un potential client. El s-a imbracat, a baut o cafea si a plecat cu masina catre parc, dar a constatat ca este urmarit. A scapat repede de urmaritor si si-a continuat drumul. Cand a ajuns acolo el si-a vazut prietenul “macelarit” de un grup de 5-6 indivizi care au fugit imediat cu o dubita care semana izbitor cu aceea din ziua mortii mamei lui. A aflat mai tarziu ca acei camatari au descoperit planul lor din pricina unui fost client, cu care nu s-au inteles la pret si de aceea le purta pica.

Liquid. nu avea pentru ce sa traiasca asa ca a incercat mai multe factiuni periculoase ca si o Mafie sau un grup de Gangsteri .Pana la urma sa dovedit a fi unul dintre cea mai mare amenintare catrece factiunea DNB. Membri incercau sa-l omoare ….au angajat chiar si Hitmani sau Civili sa-l omoare. Din pacate Liquid. a fost ranit.NU a mai putut continua viata frumoasa de Mafiot .Dar dupa 1 luna si-a revenit si isi poate continua viata periculoasa si plina de fantezi asa ca a aplicat in factiunea The Mafia care se dovedea a fi cea mai buna mafie.

Informatii din viata reala :

• Nume: Sorin

• Varsta reala: 15

• Oras : Suceava

Link to comment
Share on other sites

• Nick : Stefan

• Level : 14

• Poza cu stats : 88672997526831182512.png

• Factiunile + rank-urile precedente : Bikers -1, Armata -1, Ballas -6

• Ultima factiune si motivul care v-a determinat s-o parasiti : Bikers, ei doresc mult mai multa activitate pe cat le puteam oferea eu, .. eu ma bazez pe vechime si experienta, decat activitate :)

• Link catre demisie : ---

• De ce doriti sa va alaturati acestei mafii : Lider de treaba, cu care ma pot intelege.

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune : Arme, droguri, taxe de protectie

• Cum puteti ajuta factiunea : Experienta.

• Ati avut altercatii cu membrii actuali? : Nu .

• In ce interval orar jucati : cand am timp.

• Nick-uri anterioare : ScB[68]

• Biografia caracterului (minim 100 cuvinte) : : Stefan apare pe serverul Linkmania sub numele de scooby68 in mai 2008. Pe cand era doar la inceput,scooby68 primeste deja prima sansa de a deveni cineva pe server: ajunge al doilea lider la Taxi,alaturi de Mr.Linky.La schimbarea anilor,Stefan isi schimba numele de la scooby68 la ScB[68] apoi Samaras pentru scurt timp. La inceputul anului primeste din nou lider la Taxi,dar de data asta pe post de principal.Dupa cateva luni de pauza,Stefan revine cu noi forte si la lvl 6 primeste deja un nou post de GM,la Medici,dar renunta dupa doar 2 saptamani din motive inca necunoscute nici de el.Ajunge rank 5 in SFR si tot odata ajutorul liderului(pe atunci Andu),simtindu-se bine in lumea "gangsterilor". Trec 2 ani de cand Stefan a trecut prin diferite factiuni si redevine lider la Ballas, iar acum hotaraste sa incerce din nou Mafia.

Informatii din viata reala :

• Nume: Stefan

• Varsta reala: 17

• Oras : Tg.Neamt

Link to comment
Share on other sites

• Nick :BlacKkZz

• Level : 11

• Poza cu stats : http://imgur.com/jfq9z

• Factiunile + rank-urile precedente :School Instructors -rank 3 F.B.I - rank 3 , The Triads - rank 1

• Ultima factiune si motivul care v-a determinat s-o parasiti : Membrii inactivi si prezenta slaba la waruri.

• Link catre demisie : -

• De ce doriti sa va alaturati acestei mafii : Am prieteni care sunt in aceasta factiune si din cate se observa are membrii activi

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune : Drugs , Materiale si trafic de arme .

• Cum puteti ajuta factiunea : Cu timpul care il voi acorda warurilor si activitatilor din cadrul acesteia.

• Ati avut altercatii cu membrii actuali? : Din cate stiu eu nu am avut .

• In ce interval orar jucati : 10:00-17:00 19:00:22:00

• Nick-uri anterioare : Ssorin

• Biografia caracterului (minim 100 cuvinte) : BlacKkZz s-a nascut acum 14 ani in orasul Los Antos.Tatal sau lucra ca instructor ,iar mama sa era doctor in cadrul Smurd.De mic lui i-a placut sa invete totul despre zbor, masini si barci de aceea a decis sa calce pe urmele tatalui sau si a intrat in School Instructors unde si-a facut o multime de prieteni.Dupa un timp mama sa murise ucisa de un mafiot in timpul unei interventii.Acest lucru la determinat pe BlacKkZz s-a intre in F.B.I.Dupa mai mult timp petrecut in cadrul guvernului BlacKkZz a aflat de la un mafiot arestat cine era cel care i-a ucis mama,insa nu a putut face nimic deoarece nu avea dovezi.Hotarat sa-si razbune mama BlacKkZz s-a alaturat Triadelor in speranta ca va putea sa-si razbune mama,insa s-a inselat.Acum el doreste sa aplice in The Mafia pentru a-si implini dorinta.

Informatii din viata reala :

• Nume: Ciprian

• Varsta reala: 14

• Oras : Suceava

Link to comment
Share on other sites

• Nick : Mr.Levy

• Level : 26

• Poza cu stats : Click

• Factiunile + rank-urile precedente : Grove - Souljah , Biroul Federal de Investigatii - Special Agent , Ballas - Front yard balla .

• Ultima factiune si motivul care v-a determinat s-o parasiti : Din cauza problemelor cu PC-ul , nu mai faceam fata , Grove Street .

• Link catre demisie : ---

• De ce doriti sa va alaturati acestei mafii : Multi prieteni , vad ca este din ce in ce mai buna ... pur si simplu vreau sa fac parte .

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune : War-uri , arme , droguri .

• Cum puteti ajuta factiunea : Prin activitatea mea depusa in cadrul acestei factiuni .

• Ati avut altercatii cu membrii actuali? : Nu .

• In ce interval orar jucati : 8 - 14:30 / 16:30 - 21:30 ! Cam asta e programul dar nu e unul stabil .

• Nick-uri anterioare : Madalyn

• Biografia caracterului (minim 100 cuvinte) : Mr.Levy s-a nascut acum cativa ani in orasul care nu doarme niciodata : Las Venturas . Mama lui era chelnerita la unul dintre cele mai recunoscute baruri din oras . Tatal lui era unul dintre cei mai mari contrabandisti de arme si droguri din statul San Andreas . De mic copil era obisnuit cu armele si drogurile , asa ca la o varsta foarte frageda s`a alaturat celor din Balas . Dupa o lunga perioada de timp a decis sa se alature celor din F.B.I . Aici a petrecut ceva timp alaturi de prieteni dar a demisionat si s`a alaturat celor din Grove Street . Aici a stat pana la rangul 3 , Souljah . Din mai multe motive a demisionat si nestiind unde sa aplice , a fost sfatuit de prieteni si rude asa ca a ales Mafia .

Informatii din viata reala :

• Nume: C. Madalin

• Varsta reala: 14

• Oras : Ploiesti

Imi pare rau dar trebuie sa retrag aplicatia . Averea mea nu este atat de mare incat sa mai fac atatea mats si sa dau /bail de aceea doresc sa intru intr-o factiune guvernamentala . Poate dupa ce-mi refac PC`ul si-mi revin cu banii voi venii Mafia .

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracter :

• Nick : Aditza

• Level : 11

• Poza cu stats : 2njbm2g.png

• Factiunile + rank-urile precedente : Consilieri , groove , balas parca si mafia ( rank1 toate )

• Ultima factiune si motivul care v-a determinat s-o parasiti : M-am lasat de samp dar acum am hotarat sa ma reapuc .

• Link catre demisie : -

• De ce doriti sa va alaturati acestei mafii : Am mai fost si ma inteleg cu membri .

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune : droguri , trafic de arme , mats , crime .

• Cum puteti ajuta factiunea : Fiind activ , mergand la kill etc.

• Ati avut altercatii cu membrii actuali? : nu

• In ce interval orar jucati : Intre 12:00 si 3 noaptea .

• Nick-uri anterioare : -

• Biografia caracterului (minim 100 cuvinte) : Aditza s-a nascut in Los Santos intr-o familie saraca . Parintii incercau sa ii ofere tot ce era mai bun . Cand el a crescut parintii lui au pierdut casa si au ramas cu totii pe drumuri . La scurt timp parintii lui au murit calcati de masina iar Aditza a inceput sa faca trafic de arme pentru a isi castiga painea urmand ca mai apoi sa devina Consilier . Tentat de arme si de droguri , Aditza a si-a dat demisia si a intrat in 2 ganguri unde nu s-a acomodat prea bine iar mai apoi intr-o mafie unde a stat ceva timp .

Informatii din viata reala :

• Nume: Hanghiuc Adrian

• Varsta reala: 15

• Oras : Bucuresti

Link to comment
Share on other sites

• Nick : Trance

• Level :9

• Poza cu stats : http://imageshack.us/photo/my-images/191/dsayk.jpg/

• Factiunile + rank-urile precedente : Grove 1 , Mafia 2

• Ultima factiune si motivul care v-a determinat s-o parasiti : inactivitate

• Link catre demisie :-

• De ce doriti sa va alaturati acestei mafii : cea mai buna mafie

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune : cu ce pot

• Cum puteti ajuta factiunea : mentinerea ei ca cea mai buna mafie

• Ati avut altercatii cu membrii actuali? : nu

• In ce interval orar jucati : depinde cum imi permite timpul

• Nick-uri anterioare :-

• Biografia caracterului (minim 100 cuvinte) : Trance s-a nascut in orasul Las Venturas dintr-o familie de dealeri de droguri.

El a crescut fericit pana la varsta de 15 ani, cand parintii lor au avut o altercatie cu cei din Triade, pe motivul taxei de protectie.

In urma altercatiei parintii lui si mai multi oameni nevinovati au fost ucisi.Lui nu i-a venit sa creada ce s-a intamplat, dar crescand mai mare si-a dat seama care au fost autorii masacrului si a jurat razbunare.Indrumat de instinctul sau el doreste acum sa se alature Mafiei.

Informatii din viata reala :

• Nume:Cosmin

• Varsta reala:17

• Oras : Bucuresti

Link to comment
Share on other sites

• Nick : ZooYork.

• Level : 8

• Poza cu stats :

View post on imgur.com

• Factiunile + rank-urile precedente :Politicieni-4 , School Instructor-2

• Ultima factiune si motivul care v-a determinat s-o parasiti :Scool Instructor, am vrut sa aplic The Mafia

• Link catre demisie :-

• De ce doriti sa va alaturati acestei mafii : Pentru ca este cea mai respectata mafie

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune : arme droguri killuri...

• Cum puteti ajuta factiunea : Sa fiu activ si sa ii omor pe rivali

• Ati avut altercatii cu membrii actuali? : Nu

• In ce interval orar jucati : Dimineata si seara de obicei: 10-13:00 , 16-00:00

• Nick-uri anterioare : 1obytza

• Biografia caracterului (minim 100 cuvinte) : ZooYork s-a nascut in orasul Las Venturas.El a fost crescut numai de tatal sau deoarece ambi parinti ai lui au avut un accident de masina iar mama lui ZooYork. a murit. Tatal sau era Instructor iar ZooYork. a luat-o pe urmele tatalui pentru a castiga un ban in plus sa se intretina si sa isi plateasca datoriile.Tatal sau pe langa ca era Instructor se ocupa si cu droguri deoarece vroia sa ii asigure baiatului sau un trai mai bun.Tatal lui ZooYork. avea multe datorii, iar intr-o zi ZooYork. l-a descoperit mort in casa.Acesta a fost omorat de membri Triadelor.ZooYork. vrea sa intre in The Mafia deoarece vrea sa se razbune pe cei din Triads ca i-au omorat tatal.

Informatii din viata reala :

• Nume: Oncu Flaviu

• Varsta reala: 16

• Oras : Oradea

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracter :

• Nick : aliNN1

• Level : 10

• Poza cu stats :

View post on imgur.com

• Factiunile + rank-urile precedente : NG -2 , FBI -1

• Ultima factiune si motivul care v-a determinat s-o parasiti : FBI- inactiv

• Link catre demisie : Here

• De ce doriti sa va alaturati acestei mafii : e cea mai puternica

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune : droguri,arme

• Cum puteti ajuta factiunea : cu digau

• Ati avut altercatii cu membrii actuali? : nu

• In ce interval orar jucati : cand pot

• Nick-uri anterioare : -

• Biografia caracterului (minim 100 cuvinte) : alinn1 s-a nascut in orasul San Fiero.Acesta ducea o viata normala si linistita intr-o zona periferica a orasului,dar totul se sfarseste la varsta de 10 ani cand acesta afla ca tatal lui a decedat intr-un accident rutier.alinn1 a inceput sa duca o viata din ce in ce mai grea alaturi de mama sa,ea nu reusea sa castige destui bani pentru a avea grija de amandoi si era nevoita sa se imprumute.A reusit sa o mai duca din imprumutri in imprumuturi inca vreo 4 ani cand mama sa a fost ucisa cu bestialitate pentru ca nu a reusit sa achite un imprumut.Astfel,alinn1 a ramas singur si neajutorat.Acesta a fost dat afara din casa parintilor si a fost nevoit sa se descurce singur.Acesta a reusit sa se angajeze pe la varsta de 17 ani unde s-a imprietenit cu foarte multi.Intr-o zi,un prieten ii propune daca vrea sa intre in mafie sa dea ajutor,iar alinn1 accepta si se hotaraste sa-si depuna aplicatia pentru factiune.

Informatii din viata reala :

• Nume: Alin

• Varsta reala: 21

• Oras : Targoviste

# M-a rugat sa postez pentru el, cica ii da o eroare la forum :-?? .

Link to comment
Share on other sites

Guest Myster

Informatii despre caracter :

• Nick : Royality

• Level : 12

• Poza cu stats : V7cqx.png

• Factiunile + rank-urile precedente : TT (2) & SFR (1)

• Ultima factiune si motivul care v-a determinat s-o parasiti : Colegii isi bateau joc de el.

• Link catre demisie :

• De ce doriti sa va alaturati acestei mafii : Este o factiune unita si cu membrii activi.

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune : Arme,kill-uri si war-uri

• Cum puteti ajuta factiunea : Cu participarea la war-uri | kill-uri

• Ati avut altercatii cu membrii actuali? : Nu a avut

• In ce interval orar jucati : 08:00 - 20:00

• Nick-uri anterioare : - - -

• Biografia caracterului (minim 100 cuvinte) : Royal s-a nascut in orasul Los Santos.Locuia impreuna cu familia sa intr-o casa modesta din Dilmore.Parintii sai faceau parte din Departamentul de Politie Los Santos ,iar acestia doreau sa-i calce pe urme cand o sa creasca mare.Royal a avut o copilarie normala , asta pana la varsta de 15 ani cand intr-o zi primeste o veste:in urma unui schimb de focuri parintii sai fusese impuscati.Tatal sau supravietuieste,mama lui intra in coma, iar in scurt timp moare.Dupa acest incident aceste este nehotarat , neavand idee ce sa faca .Tatal sau ii recomanda sa-si termine studiile iar apoi sa isi inceapa cariera in Politie.Refuza total si fuge de acasa.Pleaca in Las Venturas.Dupa cateva saptamani isi gaseste de lucru la un cazino.Se descurca bine cu noul sau loc de munca,Intrand in anturajul mafiotilor si ai oamenilor bogati care frecventau cazinoul unde lucra afla de celebra organizare Mafia ,iar in scurt timp isi depune CV'u pentru aceasta.

Informatii din viata reala :

• Nume: Cosmin

• Varsta reala: 15

• Oras : Neamt

#M-a rugat sa postez pentru el

Link to comment
Share on other sites

Us63u.png

Informatii despre caracter :

• Nick : Smiley

• Level : 24 [ 293 / 100 ]

• Poza cu stats : ocCVG.jpg

• Factiunile + rank-urile precedente : Ballas - Rank 1 | Hitman Agency - Rank 2 | Police Department - Rank 4

• Ultima factiune si motivul care v-a determinat s-o parasiti : Police Department / Inactivitate

• Link catre demisie : -

• De ce doriti sa va alaturati acestei mafii : Pentru a ajuta la formarea echipei

• Cu ce considerati ca se ocupa aceasta factiune : Droguri / Trafic de arme / Rapire de persoane

• Cum puteti ajuta factiunea : Cu experienta acumulata pe parcurs incerc sa aduc tot ce este mai bun aici

• Ati avut altercatii cu membrii actuali? : Nu

• In ce interval orar jucati : 12:00 - 17:00 | 23:00 - 3:00

• Nick-uri anterioare : -

• Biografia caracterului :

Totul a inceput pe 3 Octombrie cand s-a nascut Smiley. Acesta s-a nascut in orasul Los Santos. El provenea dintr-o familie unita , fericita si cu o stare materiala moderata. In orasul Los Santos a venit o vremea foarte grea pentru toti cetateni. Parinti lui au ramas fara bani , acestia au fost nevoiti sa se mute in orasul Las Venturas la niste prieteni de familie. Tatal sau s-a anagajat ca Manager la un Casino vestit din Las Venturas. Dupa o luna de munca , a primit salariul bine meritat. El s-a hotarat impreuna cu un prieten sa isi incerce noroc la Casion-ul unde lucra.A fost o zi norocoasa. Ei au castigat o suma foarte mare de bani la Casino. Au deschis un Casino. Smiley se ocupa de administratia cazinoului.Acolo a cunoscut foarte multi oameni , si-a facut prieteni si incet , incet a inceput sa joace si el la Casino. Nu a fost decizie proasta. A inceput sa castige foarte multi bani. Afacerea de familie mergea foarte bine. Rugat de tatal sau , Smiley a ramas sa inchida Casino-ul si sa predea bani la banca. Mai multi membrii Ballas au intrat in Casino inarmati cu AK47 si Deagle. Ei l-au amenitat pe Smiley ca daca nu le dau banii doriti o sa ii omoare familia. Acestia au plecat cu bani familiei.Speriat , Smiley a chemat politia. Politia a cerut ajutorul F.B.I pentru a investiga cazul. A durat o vesnicie.In cele din urma F.B.I le-a spus familiei ca nu au putut gasi pe nimeni.Smiley dezamagit , a inceput o investigatie pe cont propiu.Fara succes. El a dorit razbunare pentru el si familia sa. El a gasit sprijin de la Leader-ul Gang-ului Da Nang Boy , JunYorU. El l-a facut un membru al Gang-ului. Acolo si-a facut foarte multi prieteni adevarati , a capatat experienta de viata si nu in ultimul rand , razbunare. Smiley era rival cu Ballas. El a comis o multime de infractiuni precum : Trafic de arme , Trafic de Droguri. Mai tarziu a realizat ca razbunarea nu este o solutie. A iesit din Da Nang Boys dar a ramas prieten foarte bun cu JunYorU dar si cu ceilalti colegi. A incercat sa intre in F.B.I si a reusit. A obtinut merite foarte bune pentru cazurile rezolvate si infractorii arestati. A promovat si a devenit respectat. Mai tarziu a iesit din F.B.I si cu ajutorul Directorului Agentiei Hitman , kidzeen a devenit membru` al Agentiei.Smiley a fost capabil si demn de meseria lui , dar tot nu se simtea implinit. Acolo a gasit un colectiv unit , capabil dar si prieteni adevarati. Dupa ce si-a asumat un risc foarte mare de a indeplini contractul pe un om foarte important , acesta a fost foarte aproape sa fie ucis de catre politie. A iesit din Agentie , multumindu-i lui Kidzeen pentru sansa oferita.Smiley si-a pastrat respectul fata de Kidzeen si de Agentiei. Dar el a fost nevoit sa urmeze o alta cale , calea dreptatii. A urmat Academia de Politie si facultatea de Drept. A intrat in Los Santos Police Departament cu ajutorul lui sNs. In Police Departament s-a maturizat , a inteles ca puterea aduce cu sine si responsabilitati mari. Acum , el doreste sa intre in The Mafia pentru a realiza o schimbare.

Informatii din viata reala :

• Nume : Vlad

• Varsta : 18

• Oras : Ploiesti

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...