Jump to content
lego_kid

Raporteaza un membru Ballas

Recommended Posts

Nick-ul tau in joc: MaRyUsS

Nick-ul membrului pe care il reclami: Flo03

Motivul pentru care il reclami: Eram la cai si il intrebam pe woskyo daca are bilet el fiind ng , si ii dau knife ca nu imi raspunsese si ma gandeam ca nu are , faptul ca vreau sa omor un ng cu , cutit e treaba mea , sunt mafiot , cu asta ne ocupam , si ma trezesc ca Flo03 trage in mine si ma omoara . Il intreb ce s-a intamplat de ce trage si cica i-a dat bilet lu ala sa ii puna si pe langa asta ma mai si jigneste daca era nevoie ii dadeam banii inapoi ca nu erau o avere dar pana a ma omora...hmm , Lolz0r nu degeaba ai ajuns lider si sunt sigur ca gandesti corect cand e cazul , sunt constient de faptul ca in ultima vreme au fost unele confiicte in alianta , dar astea se vor rezolva de la sine pana la urma sunt niste prosteli daca ne gandim bine , dar de acolo si pana a ne omora intre noi , si pe langa asta ne mai si jignim ?!! totusi mai era si ceva rank diferenta , daca tu consideri ca ce a facut e corect nu mai zic nimic dar parerea mea ca asta e prea departe !

Dovezi: (screenshot) http://img268.imageshack.us/img268/3153/samp000ys.png

Link to comment
Share on other sites

Flo03 primeste un avertisment pentru ca a omorat un aliat intentionat.

#Maryuss, data viitoare te rog sa ma anunti pe mine, nu se fac plangeri intre membrii aliantei.O puteam rezolva pe cale amiabila in joc.

Am inteles , nu a fost cu intentia de a face rau factiunii sau aliantei , doar ca am considerat ca s-a ajuns mult prea departe , daca am depasit si eu limita imi cer scuze , data viitoare care sper sa nu mai vina vreodata , voi veni intai la tine !

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul tau in joc: DeXyY

Nick-ul membrului pe care il reclami: Salvatore

Motivul pentru care il reclami: Ma indreptam spre Star Tower unde se tine event cand ma intalnesc cu casio si cu salvatore .. intra in mine cu masina apoi salvatore incepe si trage in mine imi bubuie masina apoi am inceput sa fug ca sa ajung la event si m-a omorat . imi pare rau ca nu am apucat sa fac poza cand m-a omorat dar am poza cand a tras in mine. "15. Nu va este permis sa atacati/omorati civilii , doar daca acestia va ataca. Incercati sa ii atrageti in factiune,nu sa ii fugariti. " Eu nu cred ca te-am atacat salvatore. Nu este prima oara cand se intampla asa . dar am lasat de la mine si nu am vrut sa fac niciun post. de acum incolo nu va mai fi asa. Multumesc

Dovezi: (screenshot) Dovada discutiei ! http://imageshack.us/photo/my-images/848/samp011na.png/

Link to comment
Share on other sites

imi pare rau dar tin sa te anunt ca asta s-a intamplat dupa ce m-ai omorat.. acum ai fi avut voie sa ma omori .. de ce o ti atata langa si incerci sa te salvezi. nu ai decat sa imi fac blacklist . Tu m-ai omorat atunci cand ma duceam la event si nu ai voie...

Link to comment
Share on other sites

In acest topic veti putea raporta greselile/problemele create de un membru Ballas. Sunteti nevoiti sa detineti o dovada clara.

Respectati modelul de mai jos !

Nick:

Level:

Numele membrului pe care il reclam:

Dovezi:

O scurta descriere:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...