Jump to content
lego_kid

Raporteaza un membru Ballas

Recommended Posts

Numele meu în joc: Napusim

Numele EXACT al celui pe care îl reclam: Salvatore

Screenshot-uri:http://tinypic.com/view.php?pic=2lara0g&s=5

http://tinypic.com/view.php?pic=fmq5nb&s=5

http://tinypic.com/view.php?pic=315g1f9&s=5

Descrierea situatiei: Ma plimbam prin sf si m-am dus si eu pe la get ... salvatore este colider de o zi si are dj fite.. a inceput sa traga in mine.. mia bubuit masina ...el mai bubuit masina mea... eu dc sa nu o iau pe a lui...si ma omort

Adminii care se aflau pe server la ora actuala: /

Martori:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Daca este din Bucuresti asta nu inseamna ca ne si stim :).Poate te- lovit de un perete si ai bubuit.Nu ai dovada concludenta ca el a tras in masina ta.In schimb, tu i-ai furat masina dupa ce a ta a bubuit.Mi se pare normal sa te omoare.Caz inchis!Orice post de al tau dupa acest post duce la sanctionare.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Numele meu în joc: qzENNN

Numele EXACT al celui pe care îl reclam: BlueDunhill

Screenshot-uri:

Descrierea situatiei: Facuse Juan un dice event la care a participat BlueDunhill . Am facut dat amadoi dice , el a pierdut .. apoi a inceput sa traga la event in mine ... bun , a plecat .. apoi , dupa ce s-a terminat eventul vine si ma omoara ..

Adminii care se aflau pe server la ora actuala: --

Martori: screenshot`urile

Link to comment
Share on other sites

Juan te plangi ca o fetita , esti asa dusmanos n-am mai vazut ca tine , de la faza de atunci in cai esti suparat pe ballas , NU l-am omorat la event ! Ca i-am dat un glont asta e ;) Daca chiar vroiam il omoram la event si cu asta basta , dar chestia e ca el a prins pica de la event si ma calcat cu masina cand ma vazut . Veniti aici si va plangeti pentru nimic

Link to comment
Share on other sites

Juan te plangi ca o fetita , esti asa dusmanos n-am mai vazut ca tine , de la faza de atunci in cai esti suparat pe ballas , NU l-am omorat la event ! Ca i-am dat un glont asta e ;)

Daca e asa cum spui, ca te-a lovit cu masina, dovedeste, la vorba suntem toti buni . L-ai omorat pentru ca erai frustrat ca te-a eliminat la event, de aceea ai vrut sa-l omori inca din timpul event-ului.

I-ai tras doar un glont? I-ai luat aproape tot hp-ul, te-am impiedicat din a-l omori prin cateva slap-uri. (v-am avertizat ca primiti slap-uri daca imi stricati event-ul, tinand cont ca nu erau admini on)

Nu ma plang ca o fetita, nu mi se pare normal sa va comportati asa contra consilierilor, membrii unei factiuni non-dm, playeri ce nu pot riposta atacurilor voastre pentru ca nu au intotdeauna la indemana arme cum aveti voi pentru autoaparare. Nu mi se pare normal ca voi sa atacati alti playeri decat cei rivali, sau contra rivalilor nu puteti castiga?

Eu, ca si membru al unei factiuni non-dm, responsabil cu ajutarea playerilor, nu pot sa-mi vad de joc din cauza ca voi, gangsterii, imi periclitati activitatea si imi obstructionati accesul in zonele publice.

Nu sunt dusmanos pe nimeni, doar ca in ultima vreme am avut probleme doar cu membrii acestei factiuni, ceilalti gangsteri/mafioti stiu sa respecte si sa-si vada de treaba lor. Daca nu stiai, primarul si consilierii nu sunt rivalii gangului Ballas.

Asteapta decizia liderului fara alte posturi suplimentare. Multumesc, o seara placuta

Link to comment
Share on other sites

Destiny eram martor ca ai tras in el si nu e prima data si astazi cand au venit grove pe mine tu ii ajutai dar eu nu fac reclamatie :-j

1.In primul rand nici nu erai la cai!

2.Daca esti cumva acel ballas care avea nevoie de heal langa news reporter's mi-ai cerut heal si apoi au venit cei din grove cu 2 din dng si te-au omorat

Eu am stat pe loc si nu am facut nimic!

Vom vedea ce va spune liderul tau!:)

Link to comment
Share on other sites

Observ a BlueDunhill avea un deagle in mana, tu erai pe jos ( mort ) in fata lui, nu ai poza doveditoare ca tu ai tras in el.BlueDunhill nu primeste nimic.

Numele meu în joc: qzENNN

Numele EXACT al celui pe care îl reclam: BlueDunhill

Screenshot-uri:

Descrierea situatiei: Facuse Juan un dice event la care a participat BlueDunhill . Am facut dat amadoi dice , el a pierdut .. apoi a inceput sa traga la event in mine ... bun , a plecat .. apoi , dupa ce s-a terminat eventul vine si ma omoara ..

Adminii care se aflau pe server la ora actuala: --

Martori: screenshot`urile

BlueDunill primeste un avertisment, la urmatoare abatere => demis.

Edited by Florin ;x
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...