Jump to content
lego_kid

Poze Ballas

Recommended Posts

S-a gasit cine sa vorbeasca, tipul care atunci cand e Grove spune "fani mov" si cand e ballas spune "fani verzi".Doh...

Mda... Pana la urma, oMU E ballas nu?

Poze cu fani:

gkzJu.jpg

LfQED.jpg

WAR:

8wTrl.jpg

Mane, daca tot esti asa tare in gura , de ce nu le zici pe fata ? :)) Daca esti smecher nu mai pune "oMU E" ,ti-e frica sa nu-ti iei un suspend ceva :( .

Esti mare zeu si cand omori de 3 ori la war,dar pana atunci muriti de 10 ori . M-am lamurit cu tine G-Szabo :-*.

XITRm.jpg

jj048.jpg

4Z2Dh.jpg

IGu69.png

Te-am pupat .

Link to comment
Share on other sites

"Are joypad ma , uita-te pe ei!!!"

War Ballas vs Lsv-Triade-Dnb-Grove

x3 lesuri

Cand Ballas vine intre 4 factiuni

Cand Ballas se intoarce

Si pe final cand am ramas singur intre 24124312 de insi

#Ps: Hamsik , in legatura cu poza "fake" facuta de mine . M-am gandit ca ai dedus ca este falsa din cauza aspectului jocului . Dupa cum bine stii , sa nu , atunci , in acea perioada era un bug la srv si il facea se se vada asa . Am decis sa vin cu o poza de acum cateva zile care arata exact la fel ca sa iti demonstrez tie , in special tie , primul meu "prieten" care imi pune skilul la indoiala : Check it

Apropo , in acea vreme nu se folosea aimbot , asa ca , tu cand faci poza cu "ownage'ul" tau de 5 persoane facut cu aimbot , mai arunca odata privirea la poza mea si intoarce-te in coltul camerei si plangi putin . Cu respect , not .

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...