Jump to content
lego_kid

Poze Ballas

Recommended Posts

Cei care sunteti in cel mai bun gang. Am observat ca va alintati frumos unul pe celalalt.

gqMq6.png

Probabil ca imi cer scuze daca vi se pare neadecvat postul meu aici; Dar cat timp aveti de gand sa continuati pe drumu asta lipsita de respect si bun simt nu o sa ajungeti nicaieri, nici in game nici in viata reala. Creati numai ura; nimic pozitiv decat pentru voi cum va cade mai bine.

*aviz amatorilor de critici, vanatori si orice fel de stereotip negativ si incult!

Have a nice day!

Salut Persane :D.Nu vad care este problema ta.In Grove ne permitem glume, nu ne facem post cum e prin alte factiuni :D.

ON TOPIC.

Draga Lolz0r, tu pui poza cand omorati rivalii atunci cand sunteti dublu sau poate chiar triplu fata de ei?

Uite aici: 3 vs 1 2 3 4 5 6 :crazy:

Link to comment
Share on other sites

Mega War :bananadance2:

Adunarea

View post on imgur.com

Ballas Rullz !

View post on imgur.com

Nu stiau pe unde sa mai fuga :dontknow:

BAfzx.jpg

Distractie intrerupta de copoi :crybaby:

View post on imgur.com

View post on imgur.com

Regruparea la pizza

View post on imgur.com

Raspandirea la 10 sticle !

View post on imgur.com

Blocaj

View post on imgur.com

Hopa sus , vin "eroii"

View post on imgur.com

Ne-am razgandit si ne-am dus sa bem in cinstea victoriei ! :bananadance2: :whistle:

View post on imgur.com

View post on imgur.com

View post on imgur.com

Sau alaturat si catva politisti mai curajosi

View post on imgur.com

Link to comment
Share on other sites

Hamsik , imi permit sa te contrazic , uite poze cu cel mai bun gang/alianta :

Aici ii umileam , noi , toata alianta fiind 13 , iar de la ei doar triads erau 11

Again , ii umilim

Ca sa nu zica lumea ca inventez ceea ce am zis mai sus , am decis impreuna cu adminii/gmii sa organizam alianta vs alianta pentru a desemna cel mai bun gang/alianta :

Echipa ballas inainte de event

Rezultatul care il oftica pe hamsik

Ps : Am vazut ca ai avut de comentat in legatura cu semnatura mea cum ca ar fi falsa .. Eram singur ca cineva va avea de comentat la adresa ei , dar nu ma asteptam la tine . Anyway , acum te intreb , daca si tu puteai sa o faci , de ce nu ai facut-o pana acum ? Din cate stiu eu tu esti de mai mult timp in gang ca mine .. si inca ceva , din moment ce noi eram la 10 sticle aratandu-va care e cel mai bun gang , explica-mi tu cum e posibil ca "in 10 minute" niciunul din cei omorati de mine sa nu se fi intors , sau sa se faca vreun fel de spam ... R : Nu e falsa , adevarul e ca v-am umilit atunci , va umilesc si acum . Multumesc pentru intelegere , iti permit sa iti bagi unghia in gat , fara resentimente , e doar un joc , i pup you :*

Link to comment
Share on other sites

Nu ne sta nimeni in cale

MrrN face toti banii.

# Fanilor MOV care ne vizitati, invatati sa numarati, si cand sunteti mai multi va facem, pup! :-*

Se vede clar ca ne bateti. 16/17? GG Faceti toti banii.

#In caz ca nu iti aduci aminte de unde e poza, este de la war-ul organizat alianta vs alianta. Va multumim FANILOR, voi ne dati puterea sa continuam. :(

##Saracuta alianta...

Link to comment
Share on other sites

GG MrrN am auzit de tne . Te lauzi cu poze de langa spawnu tau ? hai sa iti arat eu defapt cum a stat treaba ! Sal00t

View post on imgur.com

hJQEA.jpg

oDtep.jpg

Cat despre tne Hamsik , numai cauta scuze cand esti dominat ca noi am truca poze sau altele .

P.s. : Noi cei din ballas ne-am gandit sa iti dam si unghiile noastre sa ti le bagi in gat , /w me cand ai nevoie . http://www.123urban.ro/def/a%20b%C4%83ga%20unghia-n%20g%C3%A2t

Si nu uita daca MINTEA ITI JOACE FESTE foloseste LECITINA BIyWn.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...