Jump to content
lego_kid

Poze Grove Street

Recommended Posts

Cei care sunteti in cel mai bun gang. Am observat ca va alintati frumos unul pe celalalt.

gqMq6.png

Probabil ca imi cer scuze daca vi se pare neadecvat postul meu aici; Dar cat timp aveti de gand sa continuati pe drumu asta lipsita de respect si bun simt nu o sa ajungeti nicaieri, nici in game nici in viata reala. Creati numai ura; nimic pozitiv decat pentru voi cum va cade mai bine.

*aviz amatorilor de critici, vanatori si orice fel de stereotip negativ si incult!

Have a nice day!

Link to comment
Share on other sites

Cei care sunteti in cel mai bun gang. Am observat ca va alintati frumos unul pe celalalt.

gqMq6.png

Probabil ca imi cer scuze daca vi se pare neadecvat postul meu aici; Dar cat timp aveti de gand sa continuati pe drumu asta lipsita de respect si bun simt nu o sa ajungeti nicaieri, nici in game nici in viata reala. Creati numai ura; nimic pozitiv decat pentru voi cum va cade mai bine.

*aviz amatorilor de critici, vanatori si orice fel de stereotip negativ si incult!

Have a nice day!

Salut Persane :D.Nu vad care este problema ta.In Grove ne permitem glume, nu ne facem post cum e prin alte factiuni :D.

ON TOPIC.

Link to comment
Share on other sites

Periculosu'

sGFZD.jpg

War la Spital

xAfRF.png

Mesaj pentru Justin si fanii care mai arunca un ochisor pe-aici :-*

Sunt tareeeeee si nimeni nu poate sa ma doboare, va dau si double kill la o fractiune de secunda daca ma puneti la incercare.

nRt4E.jpg

Same si pentru Vagos, am putere mareee.

arHS1.jpg

Link to comment
Share on other sites

Sa vedem adevarata valoare a celor 2 ganguri:

MACEL : Toti pierd , toti castiga.

Pfh5o.png

lcPoV.jpg

iHUTa.jpg

9T405.jpg

Acum , avand in vedere faptul ca Ballasii se lauda ca omoara 3 Grovi la 10sticle in "duel" 10 vs 3-4, am incercat sa facem si noi acelasi lucru la Spital 5-6 vs 3 , bineinteles la noi a durat doar 2-3 minute deoarece ei cand pierd , renunta.

pac

pac-pac

a mai ramas doar 1 din 3 ma ? :OO

a nu , s-a dus si asta

La pozele lor se vede cum adevaratul gang lupta impotriva a ~10 Ballas.

Deci , sa stiti ca nu exista dubii, se stie cine e Cel mai puternic GANG.

# A , Smartass , semnatura ta e un fake , si eu omor 10 ballas in 10 minute , scot /timestamp si fac ss. :P

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...