Jump to content
lego_kid

Propuneri pentru black list-ul factiunii Grove Street

Recommended Posts

Eu cu tine 'cossy' aveam ceva,pentru ca ai avut multe antecendte la grove. Ne cate ori nu ne-ai calcat cu masina cand ne bateam cu ballas,sau cu multi altii ? Toata factiunea este martora,la ce ne-ai facut . ;) Si nu inteleg ce te bagi tu aici,nu ai niciund drept. Eu l-am reclamat pe Kunio. Te pwp

Link to comment
Share on other sites

Si pentru ce sa fie pus pe black list? Faptul ca nu s-a oprit cand trageai in el si nu te-a lasat sa-l omori reprezinta un motiv bun?

Deveniti din ce in ce mai penibili cu aceste black list'uri, vedeti ca nu faceti fata pe server, veniti repede pe forum. Daca te-a omorat cineva ia un deagle si du-te dupa el, mai ales ca faci parte dintr-un gang (si inca unul cu renume).

Plus ca daca te omor pe tine, nu inseamna ca am ceva cu factiunea Grove Street. Poate la un moment dat tu o sa iesi de aici si o sa intri in Ballas, iar noi daca o sa vrem sa ne alaturam acestei factiuni n-o sa putem din cauza ca nu vrei tu.. Sunt aiurea aceste black list'uri.

Iar referitor la postul despre mine si cossy, vad ca ai sters pozele. Cred ca te refereai la faza de la burger nord, cand am trecut pe acolo si ne-ati omorat, desi nu va facusem nimic. Am venit inapoi si v-am atacat cum am putut, mi se pare normal..

Edited by pitikoo
Link to comment
Share on other sites

Se pare ca acest 'black list' nu stiti ce inseamna. Sa va explic,din moment ce tu bartjocoresti,omori sau injuri un membru al unei factiuni,aceste te pune pe black list pentru faptul ca nu meriti sa intri niciodata in acea factiune. Si in plus aduceti dovezi,daca nu va convine ceva.

#Rog sa nu mai posteze nimeni in acest topic,si asteptati decizia liderului,aici nu este freechat, Daca mai este ceva vorbim pe pm.

Link to comment
Share on other sites

Se pare ca acest 'black list' nu stiti ce inseamna. Sa va explic,din moment ce tu bartjocoresti,omori sau injuri un membru al unei factiuni,aceste te pune pe black list pentru faptul ca nu meriti sa intri niciodata in acea factiune. Si in plus aduceti dovezi,daca nu va convine ceva.

#Rog sa nu mai posteze nimeni in acest topic,si asteptati decizia liderului,aici nu este freechat, Daca mai este ceva vorbim pe pm.

Eu nu am ce dovezi sa aduc, ca nu am nevoie. La ce voiai sa fac screenshot, la cum nu te-am atacat noi primii?

Iti dai seama, nu meritam sa intram in factiune ca te-am omorat pe tine dupa ce ne-ai atacat.. Ti-am mai zis, tu ne-ai atacat, e normal sa ne aparam. Asa daca tu ai ceva personal cu cineva, tragi un glont spre el, el te omoara si gata, ai dreptul sa-l pui pe black list? Daca liderii accepta asa ceva e destul de grav..

Si lasa-ne cu free chat'ul, am postat strict la subiect, pentru asta e forumul.. Nu am ce sa vorbesc cu tine pe pm.

Link to comment
Share on other sites

- Nick-ul tau in joc: White

- Nick-ul jucatorului care vrei sa fie trecut pe blacklist: NotYet

- Factiunea din care face parte: Civil

- O scurta descriere a situatiei: Ajuta rivalii si ma omoara.

- Dovada (screenshot): Click

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul tau in joc: Bic

- Nick-ul jucatorului care vrei sa fie trecut pe blacklist: Camorra

- Factiunea din care face parte: Hitman

- O scurta descriere a situatiei: incompetent, injurii aduse factiunii

- Dovada (screenshot):

Link to comment
Share on other sites

- Nick-ul tau in joc: FlaviusCR7

- Nick-ul jucatorului care vrei sa fie trecut pe blacklist:Harris

- Factiunea din care face parte: Scoala

- O scurta descriere a situatiei:Impreuna cu alianta am organizat un blocaj la deliver.Asteptam sa vina rivalii si intre timp vine Harris cu heli si din 3-4 tentative ne taie cu elicea si pe Cretu si pe mine si membrii ai triadelor.Propun blacklist permanent Grove si ar fi bine sa aiba blacklist si pe alianta pentru ca nu cred ca lor le-a convenit.

- Dovada (screenshot): Aici In linkul catre poza se vede in primul rand chatul si el cand se indrepta cu elicea catre noi

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul tau in joc: alecs

- Nick-ul jucatorului care vrei sa fie trecut pe blacklist: m0t4nu2

- Factiunea din care face parte: Civil

- O scurta descriere a situatiei: War cu ballas vine lasa masina pe mine si fuge

- Dovada (screenshot): hg4Q5.png

Link to comment
Share on other sites

- Nick-ul tau in joc: Cnawp

- Nick-ul jucatorului care vrei sa fie trecut pe blacklist: lucyano

- Factiunea din care face parte: FBI

- O scurta descriere a situatiei: incapabil sa-si respecte propriul regulament , nu poate face o treaba cum trebuie.

- Dovada (screenshot): RcNn5.jpg

yA9Mh.jpg

Link to comment
Share on other sites

- Nick-ul tau in joc: Cnawp

- Nick-ul jucatorului care vrei sa fie trecut pe blacklist: lucyano

- Factiunea din care face parte: FBI

- O scurta descriere a situatiei: incapabil sa-si respecte propriul regulament , nu poate face o treaba cum trebuie.

- Dovada (screenshot): RcNn5.jpg

yA9Mh.jpg

lucyano - adaugat

Link to comment
Share on other sites

- Nick-ul tau in joc: Calypso

- Nick-ul jucatorului care vrei sa fie trecut pe blacklist: Gusty

- Factiunea din care face parte: Civil

- O scurta descriere a situatiei: Atac nemotivat + ajutor oferit rivalilor

- Dovada (screenshot): VHApz.jpg

Link to comment
Share on other sites

- Nick-ul tau in joc: Calypso

- Nick-ul jucatorului care vrei sa fie trecut pe blacklist: Gusty

- Factiunea din care face parte: Civil

- O scurta descriere a situatiei: Atac nemotivat + ajutor oferit rivalilor

- Dovada (screenshot): VHApz.jpg

Gusty - nu , dovezi neconcludente.

Link to comment
Share on other sites

- Nick-ul tau in joc: Bic

- Nick-ul jucatorului care vrei sa fie trecut pe blacklist: Ethernul, Mike.

- Factiunea din care face parte: Fbi, PD

- O scurta descriere a situatiei: incapabili, ii scoatem cand imi dau 50.000 materiale

- Dovada (screenshot):

Link to comment
Share on other sites

- Nick-ul tau in joc: Calypso

- Nick-ul jucatorului care vrei sa fie trecut pe blacklist: .Mitica

- Factiunea din care face parte: Medici

- O scurta descriere a situatiei: Ajuta rivali. Sa se duca acolo ca nu are ce sa caute aici.

- Dovada (screenshot): h1jJe.jpg

Cer sa fie pus pe blacklist permanent deoarece nu se invata si continua sa ne atace si sa ajute rivali.

S0cM6.jpg

l1pND.jpg

Link to comment
Share on other sites

- Nick-ul tau in joc: Bic

- Nick-ul jucatorului care vrei sa fie trecut pe blacklist: Denim, Scaramouche

- Factiunea din care face parte: PD

- O scurta descriere a situatiei: Incompetenti si vanatori, ii scoatem cand imi inapoiaza 50.000 materiale

- Dovada (screenshot):

Link to comment
Share on other sites

- Nick-ul tau in joc: Gladiator9

- Nick-ul jucatorului care vrei sa fie trecut pe blacklist: BlooD

- Factiunea din care face parte: Civil

- O scurta descriere a situatiei: Pune masina pe mine fara motiv (x2) si ma omoara , ajutand rivalii.Am inteles ca si pe alti colegi...

- Dovada (screenshot):

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...