Jump to content
lego_kid

Propuneri schimbari in regulamentul factiunii Grove Street

Recommended Posts

* La 2 avertismente primiti rank down sau sunteti demisi (in functie de gravitatea situatiei). - Specter - Regulament

Membrii notati cu "»" au un avertisment.La 3 avertismente,primeste rank down,respectiv este demis.

Ce sa inteleg ? Si care ramane regula ? Eu as propune varianta lui The_Game (#Mircea)

Link to comment
Share on other sites

M-am gandit sa scoatem din regulament interzicerea Drive-by de pe postul soferului. Ballasi nu au interzis la drive-by si de aceeea nu ezita sa ne omoare calcandu-ne cu masinile...(eu de exemplu azi am pierdut 10k numai din drive-by ballasilor)

Astept si parerile vostre...

Link to comment
Share on other sites

Guest Wapo

As avea o idee, ce ar putea fi adaugata la Noua Metoda De Testar. Aceea idee consta in ascultarea playerului/ilor ce sunt in timpul testari din regulamentul LinkManiei, pentru a nu face greseli ce pot duce la ban, warn, prison, etc... Aceste pedepse v-or duce la inactivitate si la membri grove street-ului vazuti rau in ochii adminilor si playeriilor.

Link to comment
Share on other sites

As avea o idee, ce ar putea fi adaugata la Noua Metoda De Testar. Aceea idee consta in ascultarea playerului/ilor ce sunt in timpul testari din regulamentul LinkManiei, pentru a nu face greseli ce pot duce la ban, warn, prison, etc... Aceste pedepse v-or duce la inactivitate si la membri grove street-ului vazuti rau in ochii adminilor si playeriilor.

Regulamentul serverului trebuie sa-l stie orice player.

Si dupa cum stiti cei care iau ban mai mult de 14 zile sunt demisi. (in cazul gangului nostru).

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...