Jump to content
lego_kid

Aplicatii Grove Street

Recommended Posts

• Nickname: KyLe

• Level: 10

• Sex: Masculin

• Factiuni precedente:Politicieni,UsT,Bikers

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune si numele factiunii in care ati detinut acest rank: 2

• Nickname-uri precedente: -

• Poza cu /stats: IYClv.jpg

• Link catre cererea de demisie: -

• Nume: Gabi

• Varsta: 15

• Sexul: Masculin

• Orasul in care locuiti: Los Santos

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati?Nu am un interval orar joc 3-5 ore pe zi.

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune: Pentru ca sunt membri activi si tragatori buni.

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: .----

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: r3b3k

• Level: 12

• Sex: Masculin

• Factiuni precedente: sfr.ballas.dnb.ng.fbi,.lsv

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune si numele factiunii in care ati detinut acest rank: 2

• Nickname-uri precedente:

• Poza cu /stats: http://imageshack.us/photo/my-images/7/samp159pn.png/

• Link catre cererea de demisie: -

• Nume: valentin

• Varsta: 16

• Sexul: Masculin

• Orasul in care locuiti: Los Santos

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? In cursul saptamani 4-5 ore si in weekend mai mult

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? este cel mai bun gand si mai sunt foarte mult ,unele le stii si tu bytza doar le-am discutat

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs:

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname:Tiger

• Level:aproape 10

• Sex:Masculin

• Factiuni precedente:Smurd ,The Triads

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune si numele factiunii in care ati detinut acest rank:rank 2 Smurd si (aproape rank 2 The Triads

• Nickname-uri precedente:LucaS_68

• Poza cu /stats: http://tinypic.com/view.php?pic=adj914&s=6

• Link catre cererea de demisie: http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=408484&st=475

Informatii din viata reala:

• Nume:Andrei

• Varsta:17

• Sexul:Masculin

• Orasul in care locuiti:Rm.Valcea

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati?Cand e scoala joc dimineata si joc 2ore+,cand nu e scoal 4+ (in timpul zilei)

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune?Vreau sa ajut factiunea si imi place factiunea(am fost in Grove inainte de a se da wipe)

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs:Nu sunt alte mentiuni

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: D3v1L

• Level: 24.

• Sex: Masculin.

• Factiuni precedente: Hitman, Triade, Da Nang Boys.

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune si numele factiunii in care ati detinut acest rank: 5 - Hitman, 5 - Triade.

• Nickname-uri precedente: -

• Poza cu /stats: Click.

• Link catre cererea de demisie: -

• Nume: Alex.

• Varsta: 16.

• Sexul: Masculin.

• Orasul in care locuiti: -

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati?: 2-3 ore pe zi; 15:00-23:00.

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune?: De ce nu? :) Well, cel mai bun gang din istoria server-ului, membrii iscusiti, cunosc multa lume pe aici, s.a.m.d . ^__^

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: -

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname:J0k3r

• Level:21

• Sex:m

• Factiuni precedente:SFR ; Polticieni ; The Triads ; DNB ; FBI ; Ballas

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune si numele factiunii in care ati detinut acest rank:DNB(rank4)

• Nickname-uri precedente:Motan

• Poza cu /stats: 9vPWf.jpg

• Link catre cererea de demisie: http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=408388&st=475

Informatii din viata reala:

• Nume:C.Andrei

• Varsta:15

• Sexul:M

• Orasul in care locuiti:Galati

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati?3-5 ore. Dupa ora 14:00 de L-V ca pana atunci am ore.Si in weekend tot timpul liber.

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune?:As dori sa ajut factiunea si imi place killareala.

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: Ador munca de echipa.

Link to comment
Share on other sites

Guest Tempest.

• Nickname: Michael

• Level: 16

• Sex: Masculin

• Factiuni precedente: SFR BAllas NG

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune si numele factiunii in care ati detinut acest rank: 3 ballas

• Nickname-uri precedente: Blade.

• Poza cu /stats: Here!

• Link catre cererea de demisie: -

Informatii din viata reala:

• Nume: Mihai

• Varsta: 16

• Sexul: Masculin

• Orasul in care locuiti: Alexandria

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati?: 5++

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune?: Sa rupem norii , sa spargem peretii si sa omoram rivalii!

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: Vrei perle dezbraca-te du-te si innoata! :nanana:

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: JoinT_Pit

• Level: 28

• Sex: Masculin

• Factiuni precedente: Grove Street

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune si numele factiunii in care ati detinut acest rank: 5, Grove

• Nickname-uri precedente: -

• Poza cu /stats: Prezent

• Link catre cererea de demisie: -

Informatii din viata reala:

• Nume: Tiberiu

• Varsta: 18

• Sexul: Masculin

• Orasul in care locuiti: Pitesti

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati?: 25

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune?: Factiunea mea in care am crescut de mic si aici imi va fi pusa si crucea.

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: -

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Lester

• Level: 15

• Sex: Masculin

• Factiuni precedente: Triads,SFR,LSV,NG,DNB

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune si numele factiunii in care ati detinut acest rank: 3 Triads,SFR,DNB

• Nickname-uri precedente: xXDumyX, Justt

• Poza cu /stats: x3iryd.png

• Link catre cererea de demisie: -

Informatii din viata reala:

• Nume: Robert

• Varsta: 16

• Sexul: Masculin

• Orasul in care locuiti: Rm. Valcea

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati?: In jur de 3/4 ore.

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune?: Este un lider nou care stiu ca se descurca cu functia actuala.

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: -

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: ShapeShifter

• Level: 21

• Sex: Masculin

• Factiuni precedente: Grove, Hitman, LSV, Bikers.

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune si numele factiunii in care ati detinut acest rank: 4 Grove.

• Nickname-uri precedente: DeaNN

• Poza cu /stats: http://imgur.com/nX9nc

• Link catre cererea de demisie: -

Informatii din viata reala:

• Nume: Madalin

• Varsta: 17

• Sexul: Masculin

• Orasul in care locuiti: Resita

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati?: In jur de 4/5 ore.

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune?: Factiunea mea preferata, as vrea sa ma intorc aici .

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: -

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: MicutuLL

• Level: 11

• Sex: Masculin

• Factiuni precedente: Medics , LF

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune si numele factiunii in care ati detinut acest rank: 5 LF.

• Nickname-uri precedente: -

• Poza cu /stats: http://imgur.com/tS8CJ

• Link catre cererea de demisie: -

Informatii din viata reala:

• Nume: Norby

• Varsta: 17

• Sexul: Masculin

• Orasul in care locuiti: Baia Mare

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati?: Nu joc intr-un interval exact , dar minim 3 ore pe zi.

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune?: Am facut DM inainte de wipe si vreau sa continui dupa o pauza.

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: -

Link to comment
Share on other sites

Guest sogood™

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname: Spx

• Level: 8

• Sex: M

• Factiuni precedente: Ng

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune si numele factiunii in care ati detinut acest rank: 2

• Nickname-uri precedente:

• Poza cu /stats: http://i.imgur.com/vaL80.jpg

• Link catre cererea de demisie: - - -

Informatii din viata reala:

• Nume: Vali

• Varsta: 14 ani

• Sexul: M

• Orasul in care locuiti: Neamt

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? 3h +

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? Sa ajut la kill si la ridicarea factiuni.

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: Respect celor din Grove !

M-a rugat sa postez pentru el.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...