Jump to content
lego_kid

Discutii Grove Street

Recommended Posts

Ah, da, stiam ca se va ajunge aici si sa fiu criticat,chiar daca am muncit pt aceasta factiune :P . Bafta baieti , ati fost niste colegi buni , unii din voi . Succes pe mai departe ,si motivul pt care am plecat in ballas nu este dominarea ,este cu totul un alt motiv :) . Asa ca aveti grija de voi,si mai usor cu suferintele la adresa mea ,in special ilegal :( te pwp :-*

Link to comment
Share on other sites

Normal ca esti criticat,cand a venit lider turok tu erai ala care facea gura din cauza celor care ieseau ca nu le place lideru nuj ce, ca nu trebuia sa iasa, si acum ai ajuns tu si te duci si in gangu rival si fac pariu ca o sa ajungi sa faci si misto de grove cum fac unii de acolo

Bafta mai departe,ai fost un coleg de treaba

Link to comment
Share on other sites

Ah, da, stiam ca se va ajunge aici si sa fiu criticat,chiar daca am muncit pt aceasta factiune :P . Bafta baieti , ati fost niste colegi buni , unii din voi . Succes pe mai departe ,si motivul pt care am plecat in ballas nu este dominarea ,este cu totul un alt motiv :) . Asa ca aveti grija de voi,si mai usor cu suferintele la adresa mea ,in special ilegal :( te pwp :-*

Eu sufar? Eu doar ti-am zis ca nu a fost frumos ce ai facut, tu ai inceput sa ma iei cu suferintele tale ca sunt praf, ca nu stiu sa tin deagle in mana, etc, pacat ca azi la event te-am lst cu 10 hp si ai inceput sa faci run sa ma bati, te-ai descalificat intentionat doar ca sa poti zice ca nu te-am batut, trist :(

Sa stii ca e mai bine fara tine, te pwp si eu, get a life :*

Si te rog numai posta aici, numai faci parte din Grove.

Link to comment
Share on other sites

Wb grigoras . Eram sigur ca te-a banat aiurea . Le spuneam la astia pe skype , ca ai luat ban aiurea.. :-j cum am luat eu azi.. , Oricum succes la kill :gun: revin peste cateva zile . #-o

PS : Turok , sa-mi pastrezi un loc asigurat in Grove Street ! :nanana: :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Wb grigoras . Eram sigur ca te-a banat aiurea . Le spuneam la astia pe skype , ca ai luat ban aiurea.. :-j cum am luat eu azi.. , Oricum succes la kill :gun: revin peste cateva zile . #-o

PS : Turok , sa-mi pastrezi un loc asigurat in Grove Street ! :nanana: :tiphat:

Te asteptam bafta si tie . MC

Link to comment
Share on other sites

Baieti...o sa fiu o perioada inactiv...dar nu postez la inactivitate cuz....o sa incerc sa mai intru... Am net limitat [12kbs/sec] pana pe 14August.:( Imi pare rau ca am ratat sedinta, nu am putut sa intru pe forum sa vad ca s'a schimbat defapt data sedintei. sad...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...