Jump to content
lego_kid

Discutii Grove Street

Recommended Posts

Bafta pretenasi...sper sa ne mai auzim pe aici.Supremacy'ul urmator e al vostru sigur,asta e ... nu mereu reusim sa ne tinem pe picioare mai decadem si noi cateodata.Turok e un lider bun si stie ce face.Salut si take care. :bye2:

Link to comment
Share on other sites

Bafta pretenasi...sper sa ne mai auzim pe aici.Supremacy'ul urmator e al vostru sigur,asta e ... nu mereu reusim sa ne tinem pe picioare mai decadem si noi cateodata.Turok e un lider bun si stie ce face.Salut si take care. :bye2:

Si tu ma :(.Te mai asteptam ,tot Grove gangsta 4Ever ramai !

Link to comment
Share on other sites

Esti Grove sau de ce postezi aici?

# Welcome celor noi.

Il intelegem ... sunt la primul titlu castigat in istorie. Sunt si ei fericiti :))

#Bun venit celor noi , revin si eu intr-o saptamana.

Stai linistit ca am mai luat eu un supremacy tot cu ballas tot distrugand grove :*

Link to comment
Share on other sites

Ok , aveti PM / Free Chat , nu tre sa va dati mari zmei aici ca ati castigat un Supremacy :), sa nu mai vad vreun post aiurea pe-aici.

Nu m-am putut abtine te iubesc prea mult si vroiam sa iti zic ca te pWp :X:X: bafta mainee cu salaaa GROVE E BUNI DOAR CA SUNT EU BALLAS SI DAIA NU E BUNI PWPPP

Link to comment
Share on other sites

Baieti eu ma duc afara cu gajijile :)). Revin dupa 10:30 in forta :D iar tu Betivane de Truok ce esti =)) sa imi dai matsurile , ca te tai te tai te feliez cu talent te decupez !

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...