Jump to content
lego_kid

Discutii Grove Street

Recommended Posts

As vrea sa va felicit pentru tot ce ati facut la war.Meritam deplin titlul,Cel mai bun gang.Dupa 4 runde versus Cops aproape majoritatea nu am murit,o extraordinara reusita mai ales ca iei aveau armele din dotare + armura.Am dovedit inca odata ca suntem un colectiv,as vrea sa le multumesc si celor care m-au ajutat dupa cu wantedul.Toata stima,asa va vreau si daca se poate asa sa ramanem,adica cei mai buni!

#Cel mai probabil ajuns la antrenament,ramane de vazut

#Check poze

Link to comment
Share on other sites

Marti,26 Iunie ora 16:00 va avea loc un antrenament in train.Sper sa fim in numar cat mai mare.

Nu ajung la antrenament .

* Si felicitari pentru war-ul de astazi , am dovedeit inca odata ca suntem cei mai buni :wub: , feilicitari again :D .

Link to comment
Share on other sites

Joi, 28 Iunie, ora 20:00 va avea loc o sedinta urmata de un antrenament, daca nu puteti ajunge postati la Discutii.

Sunt plecat in oras la ora aia , am niste treaba dar fac tot posibilul sa ajung mai devreme :D .

Link to comment
Share on other sites

As dori sa fac un antrenament Sambata sau Luni,este la alegerea voastra,la ora 16:00.Dupa ce vom gasi o zi potrivita voi posta mai multe amanunte la Evidenta Antrenamente.Totul se va desfasura in Train,vreau parerea tuturor indiferent de rank!

Doresc sa fim un numar cat mai mare la antrenament.

#Alegeti una din aceste zile:Sambata 30 Iunie / Luni 2 Iulie

#Puteti posta si o ora daca nu sunteti de acord cu cea propusa de mine: 16:00

#Propuneri cu ce activitati am putea face la antrenament,anumite activitati noi,pentru asta imi dati PM pe forum sau in Game.

! Cine nu poate veni posteaza !

! Vreau raspunsul vostru cat de repede puteti !

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...