Jump to content
lego_kid

Discutii Grove Street

Recommended Posts

Nick: Boomslide

Rank: 2

Motivul demisiei: In primul rand vreau sa ii multumesc lui filtzeR si voua pentru sansa acordata de a fi membru a celui mai bun gang si pentru ca m-ati primit ca si cum ma stiti de o viata.Motivul pentru care imi depun demisia este faptul ca vreau sa imi incerc norocul in Hitman , iar daca nu merge ma voi lasa de samp .Sper ca nu am dezamagit cat timp am petrecut in factiune, si sper sa nu deranjez prin alegerea facuta de mine.Multumesc pentru tot si as vrea sa ramanem prieteni (pana la urma este un joc).Bafta all, mereu o sa fiti cei mai buni!

Esti nab! Mi-a facut mare placere sa-ti fiu coleg si imi pare chiar rau ca iesi. Ai fost unul dintre cei mai dragi colegi ai mei si asta ti-am aratat-o de cand ai intrat aici. Nu uita unde iti e familia :* Multa bafta la hitman. Sunt sigur ca vei reusi sa intrii. Nu-ti fa griji. Pwp

Link to comment
Share on other sites

Nick: Boomslide

Rank: 2

Motivul demisiei: In primul rand vreau sa ii multumesc lui filtzeR si voua pentru sansa acordata de a fi membru a celui mai bun gang si pentru ca m-ati primit ca si cum ma stiti de o viata.Motivul pentru care imi depun demisia este faptul ca vreau sa imi incerc norocul in Hitman , iar daca nu merge ma voi lasa de samp .Sper ca nu am dezamagit cat timp am petrecut in factiune, si sper sa nu deranjez prin alegerea facuta de mine.Multumesc pentru tot si as vrea sa ramanem prieteni (pana la urma este un joc).Bafta all, mereu o sa fiti cei mai buni!

De ce va pierdeti ochii si mintea cand auziti de hitman nu pot sa inteleg.. pacat ca ai iesit,erai un coleg super..ce sa zic.. bafta la teste acolo !

Link to comment
Share on other sites

Nick: Fonz.

Rank: 2

Motivul demisiei: Vreau sa iti multumesc filtzeR pentru ca mi-ai acordat aceasta sansa de a face parte din ceea mai puternica factiune si voua tuturor ca m-ati ajutat.Sunteti niste oameni minunati.Motivul pentru care as vrea sa ies este acela de a-mi incerca norocul la Hitman Agency,iar daca voi fi respins o voi rari cu jocul.Sper ca nu o sa va suparati pe mine pentru decizia luata.Va respect pe toti!!

Ce vorbeam mai sus... :|

Link to comment
Share on other sites

Nick: Fonz.

Rank: 2

Motivul demisiei: Vreau sa iti multumesc filtzeR pentru ca mi-ai acordat aceasta sansa de a face parte din ceea mai puternica factiune si voua tuturor ca m-ati ajutat.Sunteti niste oameni minunati.Motivul pentru care as vrea sa ies este acela de a-mi incerca norocul la Hitman Agency,iar daca voi fi respins o voi rari cu jocul.Sper ca nu o sa va suparati pe mine pentru decizia luata.Va respect pe toti!!

Si tu? Of...usor usor incepeti toti...Bafta in continuare.Sper sa-ti indeplinesti dorinta de a intra acolo.

Link to comment
Share on other sites

Guest CristiaNNNN

Imi pare rau de activitatea mea proasta de ieri si acum cateva zile da mi-a facut figuri netu :| :banghead:

Link to comment
Share on other sites

Imi pare rau dar am sa incep sa activez din ce in ce mai putin deoarece sunt la sfarsit de clasa a8-a si am multe teze,simulari si mai ales examene. Aceste testari vor decide unde merg mai departe. Sper sa fiu inteles..

Link to comment
Share on other sites

Imi pare rau dar am sa incep sa activez din ce in ce mai putin deoarece sunt la sfarsit de clasa a8-a si am multe teze,simulari si mai ales examene. Aceste testari vor decide unde merg mai departe. Sper sa fiu inteles..

Ai mai jos un topic numit Inactivitate.

PS: 9rPUL.png

Felicitari tuturor !

Link to comment
Share on other sites

Welcome Mishka.

De asemenea , am avut saptamana asta o teza si un test , iar maine urmeaza inca o teza deci imi cer scuze pentru activitatea mea ( 15 ore oricum cred ca fac pana maine la 20:00 )

Link to comment
Share on other sites

Imi pare bine ca m-am alaturat voua.Sper sa facem o treaba buna si sa dominam in continuare.

PS:E posibil sa ajung la sedinta,pentru orice eventualitate postez.

Bine ai venit,spor la kill.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...