Jump to content
lego_kid

Discutii Grove Street

Recommended Posts

Sper ca imi dati voie sa mai fac un singur post aici,sper sa nu supar pe nimeni.

Nu vreau sa ma intrebati ce s-a intamplat,oricum nici eu nu stiu ce sa va raspund.Oricum,vreau sa va spun ca m-am simtit nemaipomenit aici,timp de apropximativ 7 luni,am incercat sa fac din Grove cel mai bun gang,am dat tot ce am putut,unii poate sunteti multumiti,altii poate nu.Sa aveti grija de voi,si tu Snoop de factiune,am pus suflet in tot ce am facut aici,si ma simt foarte rau pentru despartirea asta,dar asta e.Si mai rau imi pare de FullSpeed,si tin sa ii multumesc pentru ca a stat atata timp cat am fost si eu aici,si m-a ajutat si a avut si el la fel de multa grija de voi,cata am avut si eu,pentru ca nu a luat el lider aici.Dar cum spuneam,asta e.

Va salut si aveti grija de voi.Tinem legatura pe server.

P.S. :wub: haters.

  • Upvote 7
Link to comment
Share on other sites

Gamee , imi pare rau pentru tine frate :|,pacat ca nu am fost ieri on sa vad si eu ce se intampla dar din cate vad.. oricum ai fost si vei ramane cel mai bun lider ,te salut ai grija de tine si DA` , tinem legatura pe server !

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

:crybaby: imi pare rau Mircea de ce s-a intamplat si imi pare rau de asemenea si pentru full.doi playeri,un lider si un co-lider foarte buni. :tiphat: bafta multa in continuare,si sper sa pastram legatura.iar pentru snoop la fel multa bafta sa tina factiunea la acelasi nivel la care a fost sub conducerea lui The_Game si sa ne intelegem foarte bine :right:

Welcome Backkk Calypsoo!!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

The_Game esti unu dintre cei mai buni lideri pe care i-am avut man :tiphat: , si imi pare rau ca nu mai esti tu...si odata cu tine am mai pierdut un om important pe FullSpeed... damn :banghead: The_Game man esti cel mai tare :tiphat:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest al1n_tm

pacat de ce a ajuns grove,doar membrii de elita avea,acum sunt aproape doar newbie,oricum m-am lasat de joc dar na,snoop sa strangi membrii buni ba;)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

pacat de ce a ajuns grove,doar membrii de elita avea,acum sunt aproape doar newbie,oricum m-am lasat de joc dar na,snoop sa strangi membrii buni ba;)

Ce membrii de elita avea?

Tu ?

Spui ca te lasi de samp si peste 1 saptamana te vad iar on intr-o alta factiune, asa faceti toti.

Anyway, bafta !

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...