Jump to content
lego_kid

Discutii Grove Street

Recommended Posts

Ok Dex,vorbim.

Nu am putut ajunge,am stiut din timp,dar nu am vrut sa va zic,ca ma gandeam ca nu o sa mai veniti.Locul 2,sunt foarte multumit de acest rezultat,am sa vorbesc cu FullSpeed sa vad care a fost prezent si toate cele,si maine va astept sa va dau ceva prime.Felicitari.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Ce cretine mi se aluziile acestea "mai avem lider"? Are o perioada putin mai ocupata in care nu reuseste sa-si faca timp pentru joc. Si nu inteleg care e problema ? Nu poti sa te joci daca nu intra intr-o zi ? Sau cu sedinta , o va face cand va considera ; nu cred ca sunteti in masura sa decideti cand trebuie sedinta/alte lucruri.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Ce cretine mi se aluziile acestea "mai avem lider"? Are o perioada putin mai ocupata in care nu reuseste sa-si faca timp pentru joc. Si nu inteleg care e problema ? Nu poti sa te joci daca nu intra intr-o zi ? Sau cu sedinta , o va face cand va considera ; nu cred ca sunteti in masura sa decideti cand trebuie sedinta/alte lucruri.

Pai nu poti juca cand suntem doar 3-4 on,iar ballas 8+.Ar putea sa raspunda macar la aplicatii ca vad ca le retrag si asa ramanem tot mai putin.

Link to comment
Share on other sites

Duminica,2 Octombrie, ora 15:00 va avea loc o sedinta urmata de un antrenament.

#Daca nu puteti ajunge sau stiti ca e posibil sa intarziati, va rog sa postati la Discutii factiune Grove.

Nu cred ca o sa ajung la sedinta,deoarece o sa fiu plecat de acasa. Daca ai pune-o la ora 16-17 ,sau seara ar fi mai ok..

Totusi .. Sambata/Duminica pe la ora 15 cine sta pe acasa ? :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...