Jump to content
lego_kid

Discutii Grove Street

Recommended Posts

Din pacate am fost nevoit sa imi dau demisia... .Mi'a facut placere sa fiu alaturi de voi dar acuma trebuie sa parasesc factiunea din unele motive personale.Multa Bafta Game in continuare!!! si spor la :gun: Tine'o tot asa.esti un lider care depui suflet pentru factiune..

Salutare!

Link to comment
Share on other sites

Lista membriilor Grove Street

«Lord Slaughta « Rank 6

1. The_Game

«Mastermind « Rank 5

2.FullSpeed

«Gangsta Boy « Rank 4

3.Pityc

4.Hori_Pop

5.Hamsik

«Souljah « Rank 3

6.HaHaHa

7.Cretu

8.Paul_pop

«Mercenary « Rank 2

9.ranK

10.Alessyo

11.Edy

12.Tiepolo

13.FlaviusCR7

«Street thug « Rank 1

14.umeK

15.Iuonak

16.Naughty

17.ShapeShifter

18.Negrea

19.MiXtap

20.

21.

22.

23.

24.

25.

Membrii notati cu "»" au un avertisment.La 2 avertismente,primeste rank down,respectiv este demis.

Am nevoie de jucatori activi,este limita de membri si poate sunt jucatori care vor sa faca parte din grove si vor activa.Nu am nevoie de cei inactivi.

Link to comment
Share on other sites

Guest Seven Souls

Salut, din pacate am fost nevoit sa-mi dau demisia, si cred ca e definitiva pana la intoarecerea mea intr-un gang, care nu cred ca va fi prea curand, mi-a facut placere sa lucrez cu voi, ii multumesc lui game pentru sansa acordata, cred ca am fost de folos factiunii:D Va urez multa bafta.

Link to comment
Share on other sites

Vad ca lucrurile au luat o intorsatura ciudata si au cam scapat de sub control dupa ceea ce s-a intamplat la Supremacy. Am sa va rog sa nu mai atacati Grove, o sa vorbesc si eu cu ei sa nu va mai atace deoarece suntem o alianta iar ceea ce s-a intamplat la Supremacy a fost o greseala, pt. ca eu am crezut ca ei ne-au atacat primii deoarece nu eram atent si am fost omorat de Grove, urmand ca mai apoi sa inceapa macelul intre DNB si Grove.

# O sa discut si cu Game si sper ca in cel mai scurt timp posibil toate problemele sa fie remediate.

## Chesster vei fi demis, abia acum am vazut ca esti la Evidenta Aplicatii.

Chiar daca s-a intamplat ceea ce s-a intamplat va rog sa nu mai atacati DNB, o sa incerc sa rezolv problemele si sa iau legatura cu The_Game.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...