Jump to content
lego_kid

Discutii Grove Street

Recommended Posts

Lista membriilor Grove Street

«Lord Slaughta « Rank 6

1. The_Game

«Mastermind « Rank 5

2.FullSpeed

3.aNNdreI

«Gangsta Boy « Rank 4

4.Sidelol

5.Hori_Pop

6.Hamsik

«Souljah « Rank 3

7.HaHaHa

8.Pityc

9.Paul_pop

10.Cretu

«Mercenary « Rank 2

11.ranK

12.Loveless

13.Edy

14.Tiepolo

15.FlaviusCR7

«Street thug « Rank 1

16.sRs

17.Iuonak

18.Ovidiu700

19.ShapeShifter

20.Negrea

21.MiXtap

22.Alessyo

23.umeK

24.Naughty

25.

25.

# Cei al caror nick este scris cu rosu,vreau sa-si motiveze absenta.

Membrii notati cu "»" au un avertisment.La 2 avertismente,primeste rank down,respectiv este demis.

Am nevoie de jucatori activi,este limita de membri si poate sunt jucatori care vor sa faca parte din grove si vor activa.Nu am nevoie de cei inactivi.

Link to comment
Share on other sites

Fratilor,ce-ati patit ? De ce numai jucati ..?

Nu ti-o spun cu rautate, dar unii au scoala in perioada aceasta si nu au timp toata ziua sau cum ajung de la scoala sa intre in SA:MP sa joace.Unii cred ca sunt mai interesati de viitorul lor decat de SA:MP. Eu cel putin intru cand am timp.

Link to comment
Share on other sites

Bai game cand anunti urmatoarea sedinta ca cea de pe 17 Septembrie nu o pot numi sedinta.Pentru ca nu te-ai prezentat si a tinut locul Kid.Deci e egala cu 0.Da raspuns cat mai repede!

P.S.:Data viitoare daca nu esti acasa si nu poti veni fa si tu un post si spune ca nu poti veni.Eu unul nu am plecat la tara ca sa asist la sedinta.Poate erau in acceeasi situatie si ceilalti 19 playeri care s-au prezentat la sedinta!!!!

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Mircea .. nu am cu ce sa imi motivez absenta am activat si zilele astea doar ca sambata duminica am fost plecat din oras fara instintare am fost luat pe sus..

Dar si saptamana trecuta zilnic am activat... :| Activez mai mult seara ziua nu prea am cand iar ziua cand pot maxim pana la 17:00 stateam on. Dar am activat .. probabil nu ne-am prins pe server.. + am problemele cu ochii si nu prea am voie la calculator dar nu ma pot abtine.

Ps: Is HaHaHa

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...