Jump to content
lego_kid

Discutii Grove Street

Recommended Posts

Vineri,5 August, ora 16:00 va avea loc o sedinta urmata de un antrenament.

#Daca nu puteti ajunge sau stiti ca e posibil sa intarziati, va rog sa postati la Discutii factiune Grove.

Nu poti sa o faci seara, pe la 20:00 ? Cred ca e mult mai ok la ora aia, pe la 16:00 multa lume e plecata de acasa, la baie/oras.

Daca ramane la 16:00 nu pot ajunge,insa la supremacy voi fi on.

Link to comment
Share on other sites

Nu pot ajunge la sedinta si nici la SA Supremacy, imi pare rau. Am postat la inactivitate, aici. Va doresc succes la Supremacy si ma bazez pe voi ca o sa castigati! Numai bine.

Pai nu e in regula maa fugi acum cand avem nevoie de mai multa lume :(( ?

app am auzit prin surse neoficiale ca face mare cinste the_game asta daca castigam supremacy .. 100k de fiecare cica .. :-??

Ai vrea tu de unde atatia bani pe capul lui:))?

Link to comment
Share on other sites

Nu pot ajunge la sedinta si nici la SA Supremacy, imi pare rau. Am postat la inactivitate, aici. Va doresc succes la Supremacy si ma bazez pe voi ca o sa castigati! Numai bine.

Pai nu e in regula maa fugi acum cand avem nevoie de mai multa lume :(( ?

app am auzit prin surse neoficiale ca face mare cinste the_game asta daca castigam supremacy .. 100k de fiecare cica .. :-??

Daca asa a picat... asta e. Lasa ca va descurcati si fara mine :*

Link to comment
Share on other sites

Nu pot ajunge la sedinta si nici la SA Supremacy, imi pare rau. Am postat la inactivitate, aici. Va doresc succes la Supremacy si ma bazez pe voi ca o sa castigati! Numai bine.

Pai nu e in regula maa fugi acum cand avem nevoie de mai multa lume :(( ?

app am auzit prin surse neoficiale ca face mare cinste the_game asta daca castigam supremacy .. 100k de fiecare cica .. :-??

Ai vrea tu de unde atatia bani pe capul lui:))?

Nush manux ... asa a dat la stiri azi dimineata ... 20 de insi = 2 mil nu sunt asa bani multi ...

Bani se gasesc imediat ... sponsorizez si eu cu ceva daca e .. da si el ceva si aia e ...

Asa ca ... pregatiti-va si incercati sa fiti online ca poate poate va faceti cu 100k

Link to comment
Share on other sites

Nu pot ajunge la sedinta si nici la SA Supremacy, imi pare rau. Am postat la inactivitate, aici. Va doresc succes la Supremacy si ma bazez pe voi ca o sa castigati! Numai bine.

Pai nu e in regula maa fugi acum cand avem nevoie de mai multa lume :(( ?

app am auzit prin surse neoficiale ca face mare cinste the_game asta daca castigam supremacy .. 100k de fiecare cica .. :-??

Voi castigati-l.De bani , rankuri , beri etc ma ocup eu nu-i bai.Doar fiti on si castigati.Ca 100k nu e prea mult daca ar fi sa castigati,ati merita din plin.

Link to comment
Share on other sites

Lista membriilor Grove Street

«Lord Slaughta « Rank 6

1. The_Game

«Mastermind « Rank 5

«Gangsta Boy « Rank 4

2.Loveless

3.FullSpeed

4.aNNdreI

«Souljah « Rank 3

5.Sidelol

6.HaHaHa

7.PeU

«Mercenary « Rank 2

8.Deceneu

9.Cretu

10.Hamsik

11.Hori_Pop

12.Down

13.Orange

14.Ethernul

15.DaRius14

16.cRs

«Street thug « Rank 1

17.Adi

18.gL_SmithIonut

19.kWai

20.ChrisBrown

21.Izzet

22.

23.

24.

25.

Membrii notati cu "»" au un avertisment.La 2 avertismente,primeste rank down,respectiv este demis.

Am nevoie de jucatori activi,este limita de membri si poate sunt jucatori care vor sa faca parte din grove si vor activa.Nu am nevoie de cei inactivi.

Link to comment
Share on other sites

Guest Alexandrw

Salut , sunt colegul vostru de acum inainte ! Voi fi la Supremacy :gun: :hello:

Izzet Here

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...