Jump to content
lego_kid

Discutii Grove Street

Recommended Posts

Ok te adaug.Pai e vara,lumea seara e plecata.Uite..Ceilalti,e ok la ora 18.00 ? Pityc?

Da e ok la ora 18 pentru mine.Imi cer scuze daca sunt un obstacol pentru ceilalti.O seara buna!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Voi pleca doua saptamani la tara deci voi rupe legataura cu civilizatia virtuala. Aveti grija de voi si spor factiunii in continuare! Sa ne intalnim cu bine.

V-am pupat! :*

I love my green family.

Spor la dat cu sapa si sa ne auzim cu bine peste doua saptamani. Vacanta faina! :*

Link to comment
Share on other sites

Salutare Baieti ! Am revenit din nou dupa o perioada de inactivitate. Imi pare rau ca nu am putut intra am avut multa treaba cu liceul, examenele,inscrierile etc. Am sa ma reapuc din nou de activitate. Bun venit celor noi! :*

Link to comment
Share on other sites

Eu am iesit din SAMP ca m-am enervat cu Erick.E non--fp clar.Dupa ce ca am pierdut banii la pariuri si mai aveam ultimi 15 k mia luat si el 10 k.Apoi cand i-am spus hai ca esti nesimtit mi-a dat si mute.X(X(Am o stare de tot rahatul.:((.Sunt saracit rau

PS:Am postat mai mult ca sa va zic de ce am iesit fara sa spun noapte buna

Link to comment
Share on other sites

Salutare Baieti ! Am revenit din nou dupa o perioada de inactivitate. Imi pare rau ca nu am putut intra am avut multa treaba cu liceul, examenele,inscrierile etc. Am sa ma reapuc din nou de activitate. Bun venit celor noi! :*

Multumim, welcome back .

Eu am iesit din SAMP ca m-am enervat cu Erick.E non--fp clar.Dupa ce ca am pierdut banii la pariuri si mai aveam ultimi 15 k mia luat si el 10 k.Apoi cand i-am spus hai ca esti nesimtit mi-a dat si mute.X(X(Am o stare de tot rahatul.:((.Sunt saracit rau

PS:Am postat mai mult ca sa va zic de ce am iesit fara sa spun noapte buna

Mdah, si mie mi-a luat 360k azi, asta e , ce sa faci se mai intampla, neatentia strica.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...