Jump to content
FashionVictim

Unde si cand v-ati pierdut virginitatea?

Recommended Posts

Salut ... Eu mi-am pierdut virginitatea tot pe la 16 ani. Eram in club si ca de obicei m-am imbatat . Eram in a 9-a ... Eu de obicei imi castig repede popularitatea . O amica foarte buna m-a vrajit in seara aia . Mi-am rugat un prieten bun cu care eram sa ma lase cateva minute in masina sa... Bineinteles ca m-a lasat si noi ne-am facut de cap. Ciudat e ca a doua zi m-am trezit in pat la mine acasa , iar domnisoara mi-a ramas in continuare una dintre cele mai bune prietene ...

 

 

aveam 16 ani .... era seara de revelion. dupa ce am umblat vreo 7-8 din clasa cu uratul , am ramas la o colega nah ... sa mai bem , sa mai ciocnim , ce mai ... sa incepem anul perfect. Ce-i drept toti s-au cam imbatat ... eu eram cel mai treaz ... eram doar putin ametit ... m-am invatat inca de mic sa tin la bautura si acum stiu sa beau sa nu ma fac fleduri ... asa ... le-am chemat un taxi si i-am imbarcat pe toti cati au mai ramas ... erau si altii pe care i-am pierdut pe drum in timp ce uram :)) asa... si eu am ramas doar cu fata care ne-a gazduit ... de fapt ea a tinut sa nu plec ... era si ea beata , insa era constienta, stia ce vorbeste :D la un moment dat a inceput sa se apropie de mine ... eu eram timid ... imi ziceam in minte multe insa am avut rabdare .. sa decurga totul de la sine ... ea era mai "zburdalnica" (bautura asta ) ... pana la urma a fost ceva special pentru amadoi ... ea nu era virgina, eu da ... si mi-a multumit peste cateva zile ... cand ne-am intalnit la o cafea ... incepusem amandoi sa gandim matur si am hotarat astfel sa nu ramanem decat cei mai buni prieteni ... pentru ca eram si intr-o clasa ... si ne gandeam ca daca ne certam sa nu fim suparati unul pe altul 4 ani de liceu ... ce e drept ... am avut un an minunat dupa acea noapte dintre ani . cu acest topic mi-ati adus aminte de copilarie ... va multumesc mult . pana acum am fost ocupat prea mult cu betiile, sf.ion ... examene , in 2 saptamani incepe si sesiunea ... fiecare are un moment special de care isi aminteste ... pentru mine acel revelion va ramane totdeana cel mai special ..

 

 

Misto virginule :)). Ti-ai pierdut virginitatea de doua ori? Conform profilului tau ai 20 de ani oO, culmea, eu nu cred ca ai mai mult de 13 - 14 ani :-j. In locul moderatorilor de la aceasta sectiune te penalizam pentru minciuni :).

 

A fost sancționat.

Și tu ai un avertisment verbal.

 

@Nu vreau să încep noul an cu acordări de warn sau suspend forum.

Edited by Angel
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

la prietena (caci aveam) pana i-am pus mana de la genuchi in sus....ohoooo a durat vreo 2-3 luni:P....si numai eu stiu de cate ori mergeam cracanat cand pleca de la mine...

 

Undeva pe la 15 ani....si desigur...cu o bagaboanta. De unde dracu romantism cand te duce prietenii mai mari la bagaboante...imi era si rusine sa ma dezbrac...dar nu am zis pas:D

 

Observ ca am trecut prin ce ai trecut si tu la tinerete =))))

 

Parerea mea e ca nu cred ca-ti pierzi virginitatea(ca mascul ma refer) folosind latex :)) probabil aberez, nu ma pricep :D

 

D-aia fac 2 mici rezumate

 

First time with latex

 

Tin minte ca era ziua mea de nastere, tocmai ce implinisem 16 ani... si am plecat cu un verisor la Gaiseni la alti verisori sa petrec cu ei...eh, seara pe la 1-2 ...ce le trec prin minte la nebuni(ei erau mai mari ca mine cu 3-4 ani) , aveau pofta de una mica :)) si m-au luat si pe mine...ajugem cu masina pe la Piata Victoriei(cei care stati prin Bucale stiti zona)...undeva prin stradute...ma duc nebunii la una in casa(eram 4 insi)...vorbesc aia ce vorbesc, zic de mine ca sunt "carne proaspata" =)))) si au zis sa intru eu primu' , eu de rusine nu vroiam...si m-au aruncat aia in camera si au inchis usa :))))) Incremenisem acolo, imi zice aia sa ma dezbrac, imi pune latexu, un mic oral protejat, dupaia treci la fapta =)) si asta a fost cadoul meu de catre verisorii mei =))

 

First time without latex

 

Cum a spus si SefDeSat, am stat 3 luni cu actuala iubita pana sa ne incepem viata sexuala(in alea 3 luni am murit de MY BALLS !)16 ani aveam amandoi ,Locatia: la mine in camera, ziua 13 noiembrie, ora 20-21 (da-ma dreq inca mai tin minte =))),pot sa zic ca acea zi a fost speciala...parca atunci a fost momentul potrivit...eram singuri in casa, am inceput sa ne sarutam..sa ne dezbracam incet incet...pana cand am ajuns pe ea(misionaru style)..eu in momentul acel nu stiam ce sa fac :)) si am intrebat-o daca este pregatita...ea fiind mai timida de fel, a dat din umeri..eu ne-avand incotro, am sarutat-o si incet intram in ea... amandoi virgini, fara experienta, primul contact fara latex.. am facut cat am putut de lent pentru ca o durea foarte tare...restu' nu cred ca mai e nevoie sa explic :)) si da...a fost romantic ! apoi am tot facut cu latex pentru ca imi era mie teama sa nu fac vreo prostie...pana cand mi-am zis ca sunt pregatit pentru a nu-l mai folosi si de 1 an jumate cred..nu l-am mai folosit :D

 

Rușineeeee, latex sucks.

 

On topic: My room, undeva pe la 15 ani... nu credeam că există o durere așa de mare!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Acum vad,ca am 2 posturi mai sus...bine..primul e luat dintr-un alt topic...nu mai stiu care...iar cel de-al 2-lea e de la acest thread..unde am pierdut virginitatea..nu are legatura unul cu celalalt. 

 

PS sper ca nu era pentru mine acel RUSINE!.....cum ca as fi mintit...sau ceva de genul

Link to comment
Share on other sites

si numai eu stiu de cate ori mergeam cracanat cand pleca de la mine...

 

mergeai cracanat? ma tu sigur nu ti-ai luat-o in c*r?

 

 

Ce post mai văd la flame sau off-topic. Va avea soarta acestui post sau mai rău.

Edited by Angel
Warn up!
Link to comment
Share on other sites

a fost super romantic eram la padure

 

si numai eu stiu de cate ori mergeam cracanat cand pleca de la mine...

 

mergeai cracanat? ma tu sigur nu ti-ai luat-o in c*r?

 

 

Ce post mai văd la flame sau off-topic. Va avea soarta acestui post sau mai rău.  

poate gagica lui era defapt gagiu :))

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...