Jump to content
FashionVictim

Unde si cand v-ati pierdut virginitatea?

Recommended Posts

Eu una vad postul tau ca unu dintre cele mai credibil posturi de pe-aici. Mai ales ca ai reusit sa pastrezi amintirea acelui moment. Exact detaliile unui post fac diferenta, daca este sau nu credibil.

Edited by Angel
Link to comment
Share on other sites

Pai aveam 16 ani ... eram cu 'ea' de 1 an .. nu ma prea gandeam eu la 'sex' ,desi jucau hormonii in mine ..

Totul a-nceput cand ma chemat intr-o dimineata la ea pe motivul ca 'se simte rau' .. bine-nteles,fiind prima persoana pe care ' o iubeam ' ,un-doi am renuntat la ore si am fugit sa vad ce are ..

O iesit la iveala ca doar o glumit,pentru ca ia fost dor de mine si o vrut sa ma vada...

ok..Toate bune si frumoase,ne tachinam,ne sarutam,totul a fost frumos ..pana s-o intamplat ..

Romantic?Pai daca ma gandesc c-o fost prima oara ,se poate spune si asa,pana la urma totul o-nceput frumos si s-o terminat 'la fel de frumos' ...( partea cu plansu din partea ei mi-o cam frant inima sa fiu sincer. )

Locatie : La ea acasa ;x ,tin minte perfect cum arata (s-o mutat intre timp)

 

PS: Ne-am despartit dupa 3 ani de zile .. :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

La mine a fost c-am asa: Am iesit cu 2 prieteni si cu 3 fete printre care si fosta mea iubire care atuncea ma inebunea cu iubirea ei :wub:, am iesit la o plimbare cu bicicletele la marginea orasului intr-o padure si eu si cu fosta iubire am decis sa o luam pe un traseu , iar restu au luat-o pe un alt traseu pana la punctu de intalnire, pe drum intr-o margine asa la mai dos m-am oprit sa stau, s-a oprit si ea, dupa care, discutam, radeam si restu a decurs de la sine, si uite asa am pierdut virginitatea in padure =))

Link to comment
Share on other sites

Salut, trezeste amintiri placute topicul asta , stau si imi aduc aminte ce insemna viata de liceu si cum toti cautam fete pe care sa le convingem cat mai repede sa se culce cu noi, bine lucrurile nu s-au schimbat prea mult nici in ziua de azi doar ca acum la o varsta trecuta de 23 de ani nu mai are acelasi farmec ca si atunci cand cautam cu "disperare" o fata sa-i facem "felul" :)). Mi-am pierdut virginitatea la 17 ani , stateam cu o fata de 16 ani si imi aduc aminte cu placere si cu amuzament cat "trageam" de ea sa se culce cu mine, azi ma refuza, maine ma refuza pana au trecut 6 luni si am REUSIT :)), la ea acasa nu foarte romantic...oricum nu-s un tip prea romantic.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Undeva pe la 15 ani....si desigur...cu o bagaboanta. De unde dracu romantism cand te duce prietenii mai mari la bagaboante...imi era si rusine sa ma dezbrac...dar nu am zis pas:D

La fel ca în topicul cu băieții mai mari, nu înțeleg de unde disperarea asta pentru sex, ca să îți pierzi virginitatea cu o prostituată. Nu se poate aștepta, nu mai sunt femei pe lume? 

 

Eu sunt virgin, din fericire nu m-a spart nimeni pana acum.

Nu știi când scapi săpunul... 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Undeva pe la 15 ani....si desigur...cu o bagaboanta. De unde dracu romantism cand te duce prietenii mai mari la bagaboante...imi era si rusine sa ma dezbrac...dar nu am zis pas:D

La fel ca în topicul cu băieții mai mari, nu înțeleg de unde disperarea asta pentru sex, ca să îți pierzi virginitatea cu o prostituată. Nu se poate aștepta, nu mai sunt femei pe lume? 

 

Eu sunt virgin, din fericire nu m-a spart nimeni pana acum.

Nu știi când scapi săpunul... 

 

 

 

N-ai fost atent Random :D. Pe el "la dus" baietii mai mari :)).

 

#Cum e cand te duce baietii mai mari SefdeSat22?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Undeva pe la 15 ani....si desigur...cu o bagaboanta. De unde dracu romantism cand te duce prietenii mai mari la bagaboante...imi era si rusine sa ma dezbrac...dar nu am zis pas:D

La fel ca în topicul cu băieții mai mari, nu înțeleg de unde disperarea asta pentru sex, ca să îți pierzi virginitatea cu o prostituată. Nu se poate aștepta, nu mai sunt femei pe lume? 

 

Eu sunt virgin, din fericire nu m-a spart nimeni pana acum.

Nu știi când scapi săpunul... 

 

 

 

Te trag de urechi iar. :D

 

Nu e chiar romantic să mergi la o fată/femei care se ocupă cu ”durtyjob” ca să scapi de virginitate, eu cred că majoritatea văd în virginitate un lucru rău de care vor să scape cu orice preț. Ei bine, nu e așa. Pentru cei care sunteți încă virgini, alegeți-vă persoana care merită și momentul potrivit. Ca acest momentul din viața dumneavostră să fie consumat în cel mai frumos mod cu putință, sunt sigură că  acestă amintire va dăinui peste ani. :)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

 

Te trag de urechi iar. :D

 

Nu e chiar romantic să mergi la o fată/femei care se ocupă cu ”durtyjob” ca să scapi de virginitate, eu cred că majoritatea văd în virginitate un lucru rău de care vor să scape cu orice preț. Ei bine, nu e așa. Pentru cei care sunteți încă virgini, alegeți-vă persoana care merită și momentul potrivit. Ca acest momentul din viața dumneavostră să fie consumat în cel mai frumos mod cu putință, sunt sigură că  acestă amintire va dăinui peste ani. :)

 

Ce-am făcut? Văd că îmi dai dreptate.  :>

 

N-ai fost atent Random :D. Pe el "la dus" baietii mai mari :)).

 

#Cum e cand te duce baietii mai mari SefdeSat22?

=)) Te pomenești că l-or fi luat pe sus, cu arcanul. 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

la prietena (caci aveam) pana i-am pus mana de la genuchi in sus....ohoooo a durat vreo 2-3 luni:P....si numai eu stiu de cate ori mergeam cracanat cand pleca de la mine...

 

Undeva pe la 15 ani....si desigur...cu o bagaboanta. De unde dracu romantism cand te duce prietenii mai mari la bagaboante...imi era si rusine sa ma dezbrac...dar nu am zis pas:D

 

Observ ca am trecut prin ce ai trecut si tu la tinerete =))))

 

Parerea mea e ca nu cred ca-ti pierzi virginitatea(ca mascul ma refer) folosind latex :)) probabil aberez, nu ma pricep :D

 

D-aia fac 2 mici rezumate

 

First time with latex

 

Tin minte ca era ziua mea de nastere, tocmai ce implinisem 16 ani... si am plecat cu un verisor la Gaiseni la alti verisori sa petrec cu ei...eh, seara pe la 1-2 ...ce le trec prin minte la nebuni(ei erau mai mari ca mine cu 3-4 ani) , aveau pofta de una mica :)) si m-au luat si pe mine...ajugem cu masina pe la Piata Victoriei(cei care stati prin Bucale stiti zona)...undeva prin stradute...ma duc nebunii la una in casa(eram 4 insi)...vorbesc aia ce vorbesc, zic de mine ca sunt "carne proaspata" =)))) si au zis sa intru eu primu' , eu de rusine nu vroiam...si m-au aruncat aia in camera si au inchis usa :))))) Incremenisem acolo, imi zice aia sa ma dezbrac, imi pune latexu, un mic oral protejat, dupaia treci la fapta =)) si asta a fost cadoul meu de catre verisorii mei =))

 

First time without latex

 

Cum a spus si SefDeSat, am stat 3 luni cu actuala iubita pana sa ne incepem viata sexuala(in alea 3 luni am murit de MY BALLS !)16 ani aveam amandoi ,Locatia: la mine in camera, ziua 13 noiembrie, ora 20-21 (da-ma dreq inca mai tin minte =))),pot sa zic ca acea zi a fost speciala...parca atunci a fost momentul potrivit...eram singuri in casa, am inceput sa ne sarutam..sa ne dezbracam incet incet...pana cand am ajuns pe ea(misionaru style)..eu in momentul acel nu stiam ce sa fac :)) si am intrebat-o daca este pregatita...ea fiind mai timida de fel, a dat din umeri..eu ne-avand incotro, am sarutat-o si incet intram in ea... amandoi virgini, fara experienta, primul contact fara latex.. am facut cat am putut de lent pentru ca o durea foarte tare...restu' nu cred ca mai e nevoie sa explic :)) si da...a fost romantic ! apoi am tot facut cu latex pentru ca imi era mie teama sa nu fac vreo prostie...pana cand mi-am zis ca sunt pregatit pentru a nu-l mai folosi si de 1 an jumate cred..nu l-am mai folosit :D

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Ia uite ce ma cearta copii aici...uite ce ma critica...ce rad de mine. Dragi BOOSI....la mine acum 15 ani nu a insemnat anul trecut..nici in 2004 nici in 2001....mai exact in 1996....atunci s-a intamplat....cand inca stiam de rusine...cand inca iti lua destul timp pana sa ii pui mana de la genuchi in sus pe piciorul prietenei tale...cand inca roseam in fata unei fete...cand mestecam guma cincin...sau cand inca faceam schimb cu surprize turbo. Daca RandomHero ti-ai pierdut virginitatea intr-un loc romanitc si plin de lumanarele,candele...sau mai stiu eu ce...f bine pentru tine man...la mine nu a fost chestie ca imi pierd virginitatea,pur si simplu te gandeai la sex mai mult oral...era la FOARTE LA MODA atunci....Iar cand am zis baietii mai mari,m-am referit la prieteni cu doi,trei..poate si patru ani mai mari ca mine...nu am zis ca m-au luat cu forta...dar na...fiecare intelege ce vrea

 

Randomhero...hmm disperare dupa sex...tati..acum daca nu ii dai la fata ce ii trebuie de la a 2 a 3 intalnire zice ca esti prost (nu am zis de la prima intalnire)....daca tu iesi cu prietena ta in club acum...eu atunci o duceam la cofetarie...unde mancam o savarina...beam un brifcor...si cand plecam luam de 3 lei (o moneda) bomboane varsate la coif...dar na...asa este ..nu te poti lua "in gura" cu astia mai tinerii.

Majoritatea copiilor de acum pana pe la 18 ani se cred mari si tari...din pacate nu pe spatele lor..ci pe ce le ofera parintii....asta e diferenta intre genereatia mea...si cele de azi.

 

Angel...chiar daca nu a fost romantic..(nu sunt romantic de fel,lumanari...petale de trandafir...si altele (nu am vazut multe filme de dragoste) inca imi amintesc,si chiar cu placere,nu de actul sexual in sine,ci de tot,a fost amuzant. Daca aveam atunci mintea de acum...lucrurle stateau altfel.

 

Inchei aici...e doar un thread,nu vreau sa ma cert cu nimeni..de glumit...sunt deschis cum e se deschid usile de la metrou cand opreste in statie:D

Edited by SefdeSat22
Link to comment
Share on other sites

EI nu pot spune sigur ca mi-am pierdut virginitatea , pe la 16 ani eram cu prietena la mall, si o invitasem sa o invat sa joace biliard.. dupa vreo ora de jucat biliard ia imi zice sa vin pana la baie sa-mi spuna ceva , dupa niste saruturi ..  dupa vreo 10 minute , intrase cineva in baie , iar eu cu gagicamea eram epic fail , nu apucasem sa facem nimica...

 

Deci Still Waiting, Forever Alone:))

Link to comment
Share on other sites

aveam 16 ani .... era seara de revelion. dupa ce am umblat vreo 7-8 din clasa cu uratul , am ramas la o colega nah ... sa mai bem , sa mai ciocnim , ce mai ... sa incepem anul perfect. Ce-i drept toti s-au cam imbatat ... eu eram cel mai treaz ... eram doar putin ametit ... m-am invatat inca de mic sa tin la bautura si acum stiu sa beau sa nu ma fac fleduri ... asa ... le-am chemat un taxi si i-am imbarcat pe toti cati au mai ramas ... erau si altii pe care i-am pierdut pe drum in timp ce uram :)) asa... si eu am ramas doar cu fata care ne-a gazduit ... de fapt ea a tinut sa nu plec ... era si ea beata , insa era constienta, stia ce vorbeste :D la un moment dat a inceput sa se apropie de mine ... eu eram timid ... imi ziceam in minte multe insa am avut rabdare .. sa decurga totul de la sine ... ea era mai "zburdalnica" (bautura asta ) ... pana la urma a fost ceva special pentru amadoi ... ea nu era virgina, eu da ... si mi-a multumit peste cateva zile ... cand ne-am intalnit la o cafea ... incepusem amandoi sa gandim matur si am hotarat astfel sa nu ramanem decat cei mai buni prieteni ... pentru ca eram si intr-o clasa ... si ne gandeam ca daca ne certam sa nu fim suparati unul pe altul 4 ani de liceu ... ce e drept ... am avut un an minunat dupa acea noapte dintre ani . cu acest topic mi-ati adus aminte de copilarie ... va multumesc mult . pana acum am fost ocupat prea mult cu betiile, sf.ion ... examene , in 2 saptamani incepe si sesiunea ... fiecare are un moment special de care isi aminteste ... pentru mine acel revelion va ramane totdeana cel mai special ..

Link to comment
Share on other sites

aveam 16 ani .... era seara de revelion. dupa ce am umblat vreo 7-8 din clasa cu uratul , am ramas la o colega nah ... sa mai bem , sa mai ciocnim , ce mai ... sa incepem anul perfect. Ce-i drept toti s-au cam imbatat ... eu eram cel mai treaz ... eram doar putin ametit ... m-am invatat inca de mic sa tin la bautura si acum stiu sa beau sa nu ma fac fleduri ... asa ... le-am chemat un taxi si i-am imbarcat pe toti cati au mai ramas ... erau si altii pe care i-am pierdut pe drum in timp ce uram :)) asa... si eu am ramas doar cu fata care ne-a gazduit ... de fapt ea a tinut sa nu plec ... era si ea beata , insa era constienta, stia ce vorbeste :D la un moment dat a inceput sa se apropie de mine ... eu eram timid ... imi ziceam in minte multe insa am avut rabdare .. sa decurga totul de la sine ... ea era mai "zburdalnica" (bautura asta ) ... pana la urma a fost ceva special pentru amadoi ... ea nu era virgina, eu da ... si mi-a multumit peste cateva zile ... cand ne-am intalnit la o cafea ... incepusem amandoi sa gandim matur si am hotarat astfel sa nu ramanem decat cei mai buni prieteni ... pentru ca eram si intr-o clasa ... si ne gandeam ca daca ne certam sa nu fim suparati unul pe altul 4 ani de liceu ... ce e drept ... am avut un an minunat dupa acea noapte dintre ani . cu acest topic mi-ati adus aminte de copilarie ... va multumesc mult . pana acum am fost ocupat prea mult cu betiile, sf.ion ... examene , in 2 saptamani incepe si sesiunea ... fiecare are un moment special de care isi aminteste ... pentru mine acel revelion va ramane totdeana cel mai special ..

Salut ... Eu mi-am pierdut virginitatea tot pe la 16 ani. Eram in club si ca de obicei m-am imbatat . Eram in a 9-a ... Eu de obicei imi castig repede popularitatea . O amica foarte buna m-a vrajit in seara aia . Mi-am rugat un prieten bun cu care eram sa ma lase cateva minute in masina sa... Bineinteles ca m-a lasat si noi ne-am facut de cap. Ciudat e ca a doua zi m-am trezit in pat la mine acasa , iar domnisoara mi-a ramas in continuare una dintre cele mai bune prietene ...

Fără supărare, NU mai posta la +1.

Să nu zici că nu ți-am spus, tura viitoare când vei mai posta la +1, vei avea suspend forum. Prea m-am repetat și nu ai luat in seamă.

@Șef, în fiecare post al meu vorbesc la general, nu la o persoană anume.

Link to comment
Share on other sites

Randomhero...hmm disperare dupa sex...tati..acum daca nu ii dai la fata ce ii trebuie de la a 2 a 3 intalnire zice ca esti prost (nu am zis de la prima intalnire)....daca tu iesi cu prietena ta in club acum...eu atunci o duceam la cofetarie...unde mancam o savarina...beam un brifcor...si cand plecam luam de 3 lei (o moneda) bomboane varsate la coif...dar na...asa este ..nu te poti lua "in gura" cu astia mai tinerii.

Majoritatea copiilor de acum pana pe la 18 ani se cred mari si tari...din pacate nu pe spatele lor..ci pe ce le ofera parintii....asta e diferenta intre genereatia mea...si cele de azi.

Eu n-am avut parte de așa fete, de care mi-e scârbă. Și nu merg în cluburi. 

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...