Jump to content
Andu

Criminal în serie care vâneaz? îndr?gosti?i

Recommended Posts

Poli?i?tii din Republica Moldova caut? un uciga? în serie, dup? producerea a trei crime în care au fost vizate cupluri de îndr?gosti?i care î?i parcau ma?inile în zone izolate.

Cele trei crime s-au produs în Ialoveni, Nispore?ti ?i Durle?ti, o localitate de lâng? Chi?in?u, potrivit Pro TV.

De fiecare dat?, uciga?ul a luat vie?ile unor îndr?gosti?i care î?i parcaser? ma?inile în locuri izolate. Pe fete le-a batjocorit ini?ial, iar pe b?ie?i i-a împu?cat cel mai probabil dup? ce au v?zut cum iubitele lor erau violate.

În cazul de la Durle?ti, ma?ina p?r?sit? în câmp a fost observat? de localnici, care au chemat poli?ia.

Ace?tia au g?sit în autoturism o tân?r? dezbr?cat? de la brâu în jos ?i împu?cat? în ceaf?, pe bancheta din fa??. Tân?rul a fost înghesuit în portbagaj, dup? ce a fost ucis cu dou? focuri de arm?.

Poli?i?tii au constatat c? ace?tia au fost executa?i cu o arm? de vân?toare cu alice.

B?iatul de 19 ani se numea Ilie Racu ?i era elev în clasa a dou?sprezecea. Olgu?a Câslaru, iubita sa, avea doar 15 ani ?i era elev? în clasa a opta. Cei doi se iubeau de câteva luni.

Seria crimelor la indigo a început în Ialoveni, în septembrie 2010, când un b?rbat ?i o femeie au fost împu?ca?i cu o arm? cu glon?. Ea era goal? de la brâu în jos, iar el a fost g?sit lâng? ma?in?.

Dubla crim? de la Ialoveni a fost descoperit? târziu ?i legi?tii nu au putut stabili dac? femeia fusese violat?.

În martie 2011 poli?i?tii au localizat un al treilea autoturism cu al?i oameni împu?ca?i.

cuplu.jpg

Sursa

Link to comment
Guest SherkaN

Bun baiat, deci daca vreti sa alea alea ... platiti o camera la hotel. Despre asta nush daca politia noastra o sa fie in stare sa-l gaseasca .. sper sa da.

Link to comment

Bun baiat, deci daca vreti sa alea alea ... platiti o camera la hotel. Despre asta nush daca politia noastra o sa fie in stare sa-l gaseasca .. sper sa da.

Nu cred ca poti da vina pe cuplurile care ies seara pentru comportamentul unui criminal in serie si toate astea s-au intamplat in Republica Moldova asa ca politia de la noi nu o sa trebuiasca sa treaca prin rusinea de a nu prinde un criminal in serie

Link to comment

Ar trebui impuscat pe loc, nu arestat daca va fi prins.

De ce sa scape asa usor ?

Niciodata nu poti stii la ce tine mai mult un om , la viata sau la orgoliu ?

Eu merg pe varianta cu impuscatul. Chiar daca e inuman , ca parca nici oamenii nu mai sunt oameni in ultima vreme.

Link to comment
Guest Antikrist

lol ce tare :))

Probabil saracu om nu a avut in viata lui o prietena si a zis "oh f*ck it" si s-a apucat de treaba. Eh.. nu stiti cum e viata lui, nu stiti ce probleme psihice are; nu-l mai judecati atata. Da, normal , si eu sunt de parere ca ar trebui sa-l prinda, dar de ce sa-l execute? Mai degraba sa-l trimita la un spital de nebuni, ca aia de acolo nu au prietene pe care sa le violeze.

de asemenea nu pricep de ce e asa un tam-tam pe tema asta. Au murit doar 3 cupluri, nu 10.

Link to comment

pff pacat ca nu este si in Romania unu :((

bv lui sa continuie fara numar ,macar daca a inceput pe drumu asta sa continuie pana la capat,nu cred ca conteaza parerea voastra pentru el .

@din cate stiu omoara doar doar pe cei bogati,aia care au bmw ,etc

eu cred ca e un adolescent sarac ,sa gandit sa se razbune pe destinul lui amarat.

o fi poate domnisoara ,inca nu se stie

@aveti grije poate trece granita

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Guest Antikrist

pff pacat ca nu este si in Romania unu :((

bv lui sa continuie fara numar ,macar daca a inceput pe drumu asta sa continuie pana la capat,nu cred ca conteaza parerea voastra pentru el .

@din cate stiu omoara doar doar pe cei bogati,aia care au bmw ,etc

eu cred ca e un adolescent sarac ,sa gandit sa se razbune pe destinul lui amarat.

o fi poate domnisoara ,inca nu se stie

@aveti grije poate trece granita

Scrie ca le viola pe prietenele baietilor, duh.....

ce mai Dumnezeu.... @.@

Link to comment

pff pacat ca nu este si in Romania unu :((

bv lui sa continuie fara numar ,macar daca a inceput pe drumu asta sa continuie pana la capat,nu cred ca conteaza parerea voastra pentru el .

@din cate stiu omoara doar doar pe cei bogati,aia care au bmw ,etc

eu cred ca e un adolescent sarac ,sa gandit sa se razbune pe destinul lui amarat.

o fi poate domnisoara ,inca nu se stie

@aveti grije poate trece granita

Scrie ca le viola pe prietenele baietilor, duh.....

ce mai Dumnezeu.... @.@

Dumnezeu nu se foloseste de logica umana.

Link to comment

pff pacat ca nu este si in Romania unu :((

bv lui sa continuie fara numar ,macar daca a inceput pe drumu asta sa continuie pana la capat,nu cred ca conteaza parerea voastra pentru el .

@din cate stiu omoara doar doar pe cei bogati,aia care au bmw ,etc

eu cred ca e un adolescent sarac ,sa gandit sa se razbune pe destinul lui amarat.

o fi poate domnisoara ,inca nu se stie

@aveti grije poate trece granita

Esti un cretin!

Trist ...

Link to comment

e de belea cu voi ,voi chear traiti intro lume virtuala,

omul ala are un motiv pentru cea ce face ,si daca e un nebun nu conteaza ,lumea din ziua de azi tot ce vedeti este rezultatul unei lupti pentru supravetuire.

daca omu nu face parte din sistemul vostru daca nu e de acord cu voi inseamna ca e nebun etc pentru ca voi vedeti lucrurile doar din punctul vostru de vedere.

cum un om omoara un porc pentru al manca si nu e acuzat de omor asa si asta ii omoara pentru a face un fikifiki

deci pe scurt nui sf lumii ca unu omoara cateva persoane ,si nici gestul lui nui ceva deosebit .

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment

e de belea cu voi ,voi chear traiti intro lume virtuala,

omul ala are un motiv pentru cea ce face ,si daca e un nebun nu conteaza ,lumea din ziua de azi tot ce vedeti este rezultatul unei lupti pentru supravetuire.

daca omu nu face parte din sistemul vostru daca nu e de acord cu voi inseamna ca e nebun etc pentru ca voi vedeti lucrurile doar din punctul vostru de vedere.

cum un om omoara un porc pentru al manca si nu e acuzat de omor asa si asta ii omoara pentru a face un fikifiki

deci pe scurt nui sf lumii ca unu omoara cateva persoane ,si nici gestul lui nui ceva deosebit .

Esti din R.M. ?

Link to comment
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...