Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

ArchAngelis

LM2 - News ( Inception )

Recommended Posts

Guest Gadaffi

Vreau si eu sa fac parte din staff ul acestui minunat ziar sa anutzam ca vine Armagedonu .!

Link to comment
Share on other sites

Vreau si eu sa fac parte din staff ul acestui minunat ziar sa anutzam ca vine Armagedonu .!

Armagheddon // golden invasion // american invasion // chines invasion // si restu lumii se plange ca romanii invadeaza ... ...

s-a mai scris despre asta ....

Link to comment
Share on other sites

s0are007 luat peste picior? (jardywaly,oldGard)

Pricope Ovidiu: De cat timp activezi pe acesta comunitate?

SOARE ¦:~:. ?*: De 5 ani dar m-am lasat 3 ani. si m-am apucat anu trecut

Asta a fost tare :)) 5 ani .... dar s-a lasat de 3 .

Link to comment
Share on other sites

De ce nu pot fi un gentilom???

Pai ce ar insemna asta, sa am onoare, sa fiu fair-play, sa joc 'correct', sa imi respect adversarii si colegii!!?? Ce sa mai respect jocul si competitia?! Adica daca tot am o satisfactie macar sa fie curata, sa stiu ca nu am trisat..

Dar nu, eu sunt roman, de ce as fi astfel??? Eu trisez, ah scuze am scris gresit ..permiteti-mi sa reformulez..:

Eu TRISEZ!!

Eu sunt roman, imi place sa iau fata adversarului prin orice mijloace,..onoare? ce-i aia?? Respect?? Parca vorbea un domn Pruteanu (R.I.P.) pe la TV ,mmmm ma rog mie imi place sa am ferme, de acolo vin banii, branza e scumpa si mieii se vand bine de sarbatori, si uite asa ii iau fata lu’ ala, caci fac dublu bani cat el sta ca fraieru' la munca (a se citit "graveyard"), imi place sa am multe conturi, asaaaaa sunt mai tare, atac in gasca, am un clan numai al meu cine mai e ca mine.Bad^Bays cine-s aia????

Si ce daca ma prind in cele din urma, mai am un as doi in maneca, sunt destui care-si vand conturile.. revin in joc imediat.. si de ce nu, daca tot ma pricep!? De ce sa nu-i fur lu’ ala de pe locu 2 contu', ii sparg repede parola pac-pac-pac, ca nu se prinde nimeni, of ce-mi place sa fiu eu, sunt smecher de smecher!

Sunt roman si am uitat de mult anumite idealuri ce ar trebui sa stea la baza unei competitii, chiar si un 'game'. Ce sa fac? ..nu e vina mea ca m-am nascut roman!

Vorba aceea “V-as amaneta pe toti si nu m-ati prinde!”

Oare??

Oare eu nu pot fi decat asa?

Parca mi-ar placea sa am si eu onoarea mea.

Miserupismul. Tratament pentru Suflet.

Dragi prieteni si dusmani. Tin sa va marturisesc ca am descoperit cel mai eficient tratament impotriva prostiei, intolerantei si ofenselor. Acesta se numeste "Miserupism" si nu se gaseste in farmacii. Tratamentul consta in: o doza buna de relaxare profunda, un pic de indiferenta fata de cei din jurul tau, cateva sufleto-grame de fericire profunda si adevarata, si o nano-particula de sentiment de superioritate. Dupa cum observati, toate aceste ingrediente se gasesc in subconstientul fiecaruia dintre noi. Nu trebuiesc cumparate, nu trebuiesc cautate prea mult, ci doar un pic de exercitiu pentru a le tonifia. Vorba englezilor, "Practice makes it all!" Asadar, de fiecare data cand sunteti jigniti, ofensati, subestimati, etc, reflectati 3 secunde la ce am spus eu aici. A riposta cu aceeasi moneda nu face decat sa hraneasca un conflict.

Cred cu tarie ca viata nu trebuie pierduta printre lucruri inutile.

De ce sa nu te bucuri de viata ta, de lucrurile care iti plac fara sa'ti pese de toti "ciocoflenderii" care nu fac decat sa'ti strice ziua? Miserupismul nu face decat sa ne intareasca personalitatile si sa ne ridice la alt nivel spiritual. Incearca! Nu vei regreta.

Nu vreau sa te ofensez dragul meu prieten dar cred ca deja exagerezi ce vrei sa spui 'Suntem Romani' stai linistit nici alte popoare  nu sunt mai 'corecte' generalizezi ca un bou de parca nu ai face parte din romania.Esti un idiot sincer + bancurile alea de 2 lei cuie imi dau dreptate, tu chiar esti obsedat :|  nu am crezut ca jocul asta vreodata o sa va aduca in pragul asta

Link to comment
Share on other sites

Si ca  sa nu fiu off topic adaug si eu punctul meu de vedere ce tine de LinkMania ,si care este strict personal asa ca si la ora 4 dimineata :D In majoritatea cazurilor cand vorbesti de orice joc online in spatele tuturor caracterelor sunt oameni daca reusesti sa te intelegi sa ai rabdare sa sti cum sa te faci apreciat poti sa faci si chestia asta in real life cu prieteni, colegi de munca/scoala etc. sa vezi in jocul asta un fel de 'antrenament' 'joc' ludus' si daca faci o comparatie o sa vezi multe lucruri care se leaga.Nu cred ca din rautatea si  toate punctele negativiste exprimate in joc reflecta 'Poporul Roman' vorba lui school4dj.E un joc frate... in realitatea de zi cu zi fiecare om nu conteaza rangul lui social bogat sarac , omul FIREA UMANA intotdeauna vrea sa faca ceva si oricat de bine ti-ar fi doresti sa faci mai mult sa ai mai mult sa-ti fie mai bine, toate aceste piramide construite solid ce tin de un sistem complex si bine pus la punct te pune la incercare zi de zi viata e simpla noi o complicam.Depinde de tine cum vezi aceasta libertate oferita de democratie cum vrei tu sa fi  unul ce  arunci cu noroi sau daca construiesti ceva frumos depinde doar de tine  .Exemplu: Joc mu pentru a-mi face prieteni, prin asta cred ca am zis destule fara sa va mai plangeti ca niste bitchies... niste oameni au depus un efort ca voi sa puteti juca pe acest server de atatia ani sa fiti recunoscatori asa cum e :)cu  elite fara elite cu hasty fara el si alte injectoare si ce se mai foloseste e si vina celor care le accepta si le folosesc.Si acuma sa fim sinceri sa-mi zici tu mie care e omul ala care lasa munca viata de zi cu zi, sotie familie etc. sa stea on si sa culeaga jwl si sa se certe cu cine mai stie ce nebun si apucat...de aia s-au inventat aceste programe sa te ajute intr-un fel mai bun/rau la fel o fac si medicamentele, te ajuta  dar au si reactii adverse :) .Asa ca dragi mei chat-uitori in culori de pe link va doresc numai bine si sa fiti iubiti incercati sa nu va inchideti in Linkmania ca e vicios tare si nu va aduce nici un castig in afara de oameni pe care ii cunoasteti sau cu, care va imprieteniti.AMIN!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...