Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

ArchAngelis

LM2 - News ( Inception )

Recommended Posts

SOARE ¦:~:. ?*: De 5 ani dar m-am lasat 3 ani. si m-am apucat anu trecut =))

@a?tept?m urm?torul interviu.

acum 5 ani m-am apucat,am facut o pauza de 3 ani si m-am apucat iar anul trecut :))))

eram cam beat la interviu :)))

Link to comment
Share on other sites

Astazi in jurul orelor 12:00-13:00 a intrat -john- sa reaminteasca despre eventul FAZAN!

http://img9.imageshack.us/i/screen031812300000.jpg/

O intrebare destul de buna ce i-a puso Magnum lui -john- : "Cum se joaca fazan?" ,amestecam ipocrizia cu nebunia in acelasi sac ,le amestecam putin & voila ....reiese ca s-a intamplat o copilarie destul de tragica.

La ora aceasta inca mai continua razia : afk,afk,afk,afk,afk ? d/c,d/c,d/c,d/c ....za Admin power!

Prin partea occidentala numita adeseori "plangeri" pana la aceasta ora oameni buni nu mai avem asa multe precipitati ,poate pe seara se sparge conducta.

Mai nou vedem prin acea zona ca lumea buna isi trimite compatrioti pe la vecini , nu de alta dar asa se scapa mai nou de hackuri.

Ajungem intr-un final fericit si pe la sugestii........

Ploaie cu bani in acea zona http://img217.imageshack.us/i/ploaiedebani.jpg/ lumea buna se intrece in monede de 5 euro , 100 de euro ....se pare ca inca nu e criza .

Masters Alliance Masters, SuK@r, Monarch, *cdcd se pare ca SOC! au fost rapiti de extraterestri ...conform surselor ne relateaza Dyna :

Am fost rapiti de extraterestri in masa, dar acum...suntem "Prezenti la datorie" 

http://img88.imageshack.us/i/ufoz.jpg/ ,guilds(pag.48)

Un @@@edit asta e de ultima ora inca un decedat , ghiciti voi ? http://www.linkmania.ro/s2/status/index.php?ord=2&selectpagina=1&strCauta=eu_bk&x=0&y=0 despre eu_bk este vorba .......se pare ca scoate/indeasa ceva pe post , asteptam sa vedem cum reactioneaza useri pe la plangeri .

Link to comment
Share on other sites

Guilda oldGard ,o mare familie!

-Ce te-a determinat sa faci aceasta guilda?

s0are007: Imi place foarte mult sa ma implic in ceea ce fac. Si am preferat sa fac o guilda pentru a creea o "familie" asa cum imi place mie.

-Ca si activ de cat timp functioneaza?

s0are007: Guilda a facut un an de cand a fost infiintata si nu a avut niciodata probleme care sa conduca la desfintarea acesteia .

-Ne poti enumera cateva probleme des intalnite ale playerilor din aceasta guilda?

s0are007:Membri care sunt acuma in guilda nu au avut niciodata probleme unu cu celalat. Deoarce am incercat sa formez un grup de oameni de acelasi "Gen ".

Persoanele care au creeat probleme guildei sau certuri in guilda au fost date afara.

-Pana acuma ati participat la castel sige, un gand ceva aveti?

s0are007:Nu am participat la castel sige si nici nu am un gand deoarce nu prea sunt sanse daca jucam corect. Noi ne am apucat tarziu de acest seson iar membri vechi ai guildei intra foarte rar.

-Pana acuma ai fost singurul fondator al acestei guilde , au mai avut si alti ocazia de a conduce?

s0are007:Sunt singurul fondator .

-Asistentul guildei cum se descurca , ce sarcini ii revin?

s0are007:Actualul asistent este Fiul. se descura foarte bine si ii revine sarcina de a ma inlocui in caz de absenta mea. Un alt rol special nu il are deoarce noi suntem toti egali nimeni nu este mai presus ca altul.

-Ce ne poti zice despre membri ca si varsta 18+ sau minori?

s0are007:Din cate sunt eu documentat nu avem playeri minori ! Iar acestia daca exista au o gandire OK .

-Vad ca in acest video care mi l-ai daruit despre guild, pare a fi totul destul de ok din.....din punctul meu de vedere ......combinati oarecum jocul cu distractia in sine ,nu visati numai xp.

s0are007: Niciodata nu am jucat pentru a creste mai repede sau chesti de genu... m-am multumit si cu putin . avand in vedere de cand joc daca jucam numai pentru a creste aveam si eu un numar de reseturi mai mare . la fel si guilda mea

- Ce v-a determinat sa lucrati la acest video?

s0are007: M-am hotarat sa fac acest filmulet deoarce au trecut 2 ani de cand este acest DB si nu cred ca mai tine mult si am vrut sa ramana o amintire legat de acest seson.

- Cunosti personal pe cineva din guild?

s0are007: Da cunosc peste 10 persoane din guilda personal. Ceea ce ne face si mai uniti in joc.

-Va intalniti des,cand va intalniti ce obisnuiti sa faceti?

s0are007:Uni din ei sunt prieteni de mult timp. Oricum cand ma intalnesc cu ei clar nu vorbim de MU .

-Ce anume v-a determinat in halul acesta de a nu va extinde,sa faceti un ally cu anumite guilde?

s0are007: Dupa cum sti un grup mare de persoane nu au cum sa fie toate compatibile, si se creeaza mici certuri care se dezvolta incet incet si se produce o dumsanie intre jucatori. Plus ca majoritate guilldelor pe care le am intalnit pana acuma joaca pentru disperarea de joc sau au in guilda persoane cu care guilda a avut probleme in trecut si categoric aceea persoana nu se poate schimba odata ce a gresit odata greseste si a doua oara.

- Ce le urezi celorlalte guilde ?

s0are007: Dusmania pe o guilda sau pe un jucator niciodata nu o sa te ajute la dezvoltare!

Cam aste fiind zise ,enjoy the movie !

:news:

Link to comment
Share on other sites

in sfarsit vad si eu ce imi ridica spranceana stanga in interes si coltu guri spre ras foarte tare presa pe aici :))). Ba chiar felicitari nu am mai vazut ceva ce sami atraga atentia pe link de foarte mult timp

Se vede ca mai sunt cateva fosile active macar pe forum daca nu si in joc :))

Bravo baieti

Link to comment
Share on other sites

sunt gata sa fac un articol cu locuitorii forumului :D

Tema lui..Limbajul in alianta si daca e ok sa postezi pentru asa ceva .

Adica 1

e ok ca intr-o alianta sa apara un limbaj totla deplasat si conflicte deschise intre membrii acesteia

si 2 e ok sa postezi pe forum chestii de genul pentru a-ti suspenda colegii de alianta?

Sa vedem ce scriem :D

Link to comment
Share on other sites

scuze de intarzieri ....

a trebuit sa imi iau o mica pauza la indemnul sotiei ca sa vizitam scorii .... rudele si alte animale care au mai coborat de pe scara evolutiei si s-au impiedicat de societate . as fi putut sa scriu pe forum in prealabil . dar sa am o suflare in ceafa tot timpul nu cred ca este prea placut .... asa ca sfatul meu .,... pastrativ'a tineri dragi mosului ... nu va sapati singuri groapa ....

ca tot vorbind de gropi si santzuri ... tre sa ma duc sa comand o pereche de cosciuge ... ori pentru socrii ... ori pentru mine si consoarta.... care deh se arata foarte deranjata de gandul ca ea se va muta la mine ...

"dar vai ..sa stati amandoi in acelas pat seara de seara ?...... "

ma bucur de raspunsul care i l-am dat datorita catorva sticle de vin baute in prealabil ca sa prind puterea dumnezeiasca de a ii tolera ...

in fine ...am intrebat'o finutz daca ea nu a fost candva.... tanara.... , la fel de sugestiv baba s-a uitat pe sub ochelari la mine si in urmatoarele 3 min s-a carat in bucarie scuzan'du'se ca a uitat sa faca nush ce....

cu prima ocazie promit ca o sa ii explic ca pe fisa doar o f*%& ...si ca este spre binele ei ..... este recomandat de medici ....... in nici un caz nu o impaiez... dar am de lucrat la exprimare....

Pai da ... ce legatura are ce zic eu cu ce se intampla pe aici ... ? ... totul este exact la fel ....

Socrii ...sunt adminii ...

preaiubirea.... se gaseste...s-a insurat elfe cu elfe ... wizz(a) cu BK ...si tot asa.. si nici unu nu a dus'o prea sanatos in prezenta adminilor ....

bre tanti nea mamaie ...suntem tineri .... lasane sa ne %F$73m acu cat putem ...dupa aia stam in baston la iesire din davias si rontzaim amintiri de "ce bine era pe db1 sau 2 ... "

Auzii wa Ccosttica... iti mai aduci ba minte elfa aia ... din db1 ...doamne ce .... ce era wa ala ? ..a da.. ce c()r avea .... si ce @@ bengoase... ba ...acu ... tineretu asta wa.... nimic nu mai sunt in stare...

Am fost si pe la piatza....

am gasit un Limbaj de Ferma ... se serveste la kil ... si iti ragaie senzual la urechie ... ( detaliile de producere sunt tinute secret...)

iar am gasit si Nesimtire... asta se vinde la bob ...

KS'ul este un fel de tzigarea de dimineatza.... la ordinea zilei ...daca nai un KS ...toata ziua te simti inferior intelectual ...

eu nu inteleg dece sa plange lumea ... ba ,...daca a reusit sa ti'l fure... a reusit ... acu astai soarta ... te comporti ca un copil retardat si te plangi ca ti'a furat ala borcanu cu bomboane .... ah ..dar pe urma ai pretentia sa ti se ofere respect si sa fii luat in considerare cand postezi plangere....

Cat pentru inculpat ... ba tristule .... asa ai ajuns ? ... nu pe bune !? ...chiar asa ai ajuns ?

pun pariu ca toti inculpatii au dat click pe "asa"-ul de mai sus : )))

Mah , dece joci mu-online ? sincer acu ? ... ca ai aici toti prietenii am auzit .... ca...il ai in sange...ca ... iti e drag .... ca este singurul joc la care tii ? ... ca te'ai indragostit de el .... ca ... iti place pe la noi ? .... ca...e un chat in culori ? .....

TU ... in totalitate si cand zic TU ma refer la un total absolut care se aplica tuturora care la inceput au fost o glama cu coada care isi facea loc pe p&*^%a lu tacsu sa scoata capu la lumina...

Esti total vinovat pentru toate kkturile care se intampla pe server , chiar daca ai facut 1 sau 2 ... sau daca nu ai facut nimic . sau nai fost prins .....

niciodata nimeni nu se chiunie sa zica " ba... hai sa facem serveru asta un loc mai bun ....

pai dece ? pai pentru ca tu joci pe el .... tu impreuna cu cateva sute de alti MU-Langii ...

" baaa .... vezi ca aiai insulta !! " - ...da , stiu ... si merititati ...... stiti si dece

pentru ca jucati MU .... si pentru ca sunteti Langii ... si da punem si un BU in fatza , si nu trebuie sa va explice nimeni dece sunteti asa ... va cunoasteti voi singuri ...

Intodeauna orice persoana are o parere de kkt despre el pe care o impartaseste sau nu cu cei din jur .

Felicitari .

Link to comment
Share on other sites

:)) tare. asta le-am zis si eu lor "bre tanti nea mamaie ...suntem tineri .... lasane sa ne %F$73m acu cat putem ...dupa aia stam in baston la iesire din davias si rontzaim amintiri de "ce bine era pe db1 sau 2 ... " " da nu vor sa ne lase. centura de castitate (regulamentul) este sfanta dar se inchide si se deschide in functie de "nevoi"; lacatelul ne este ghid in viata pe linkmania. pumnul in gura cand incercam sa ne eliberam de acel acumul de "energie" este la ordinea zilei.

noi suntem MU-isti, iar ei sunt MU-langii. se citeste, se trag concluziile, dar Linkmanui nu-i pasa. sau suntem prea comozi ca sa miscam un deget pentru a iesi din situatia maro in care ne aflam :D

Link to comment
Share on other sites

Ascult Everything Burns - Anastacia .... si ma gandesc cu drag la lost tower 7 / db1 si la faptu ca maine tre sa termin un ditamai handleru php pentru un sistem de mailing ...

voi ce pusca mea faceti ?

baietii?ati luat vacanta?

:beer: macar trimiteti o felicitare din hawaii

Link to comment
Share on other sites

Program afk - Mit sau realitate?

Cu totii presupun ca s-au intrebat de nenumarate ori in decursul celor doi ani de cand este acest db, ce este programul de afk? cine l-a facut? de unde il au? cu ce se mananca? Foarte multe discutii pe acest subiect, foarte multe supozitii mai mult sau mai putin fondate. Toti isi dadeau cu parerea, insa nimeni nu avea nimic concret, palpabil care sa intareasca aceste informatii pentru unii dintre noi macabre. Cand spun informatii macabre, citez din lacrimile lasate pe unele reply-uri de pe la plangeri, de pe la informatii, sau aspecte tehnice cum ca acest program de afk ar fi apocaliptic pentru linkmania mu online. ar fi ca un capat de linie pentru database-ul si asa destul de fraged.

Iata ca a venit mult asteptatul raspuns. Programul de afk exista! S-a facut public!

Toate semnele de intrebare "si-au gasit nasul". Se pare ca Old_bk este realizatorul acestui macel in masa. Cel care a distrus o asa frumusete de joc 2D, cel care a patat chatul din 4 culori al muonline-ului. DE CE? DE CE AI FACUT ASTA BESTIE FARA SUFLET? DE CE AI FACUT ASTA MONSTRU FARA INIMA?si intrebarile de genul pot continua :)) raspunsul bineinteles il are numai el.

Totusi am ramas cu gandul la prezicerile apocaliptice ale unor useri. Oare sa fie sfarsitul acestui db? Oare sa fie end game?

PS: astept un raspuns de la moderatori :rofl2:

Link to comment
Share on other sites

Guest kreeper

Program afk - Mit sau realitate?

Cu totii presupun ca s-au intrebat de nenumarate ori in decursul celor doi ani de cand este acest db, ce este programul de afk? cine l-a facut? de unde il au? cu ce se mananca? Foarte multe discutii pe acest subiect, foarte multe supozitii mai mult sau mai putin fondate. Toti isi dadeau cu parerea, insa nimeni nu avea nimic concret, palpabil care sa intareasca aceste informatii pentru unii dintre noi macabre. Cand spun informatii macabre, citez din lacrimile lasate pe unele reply-uri de pe la plangeri, de pe la informatii, sau aspecte tehnice cum ca acest program de afk ar fi apocaliptic pentru linkmania mu online. ar fi ca un capat de linie pentru database-ul si asa destul de fraged.

Iata ca a venit mult asteptatul raspuns. Programul de afk exista! S-a facut public!

Toate semnele de intrebare "si-au gasit nasul". Se pare ca Old_bk este realizatorul acestui macel in masa. Cel care a distrus o asa frumusete de joc 2D, cel care a patat chatul din 4 culori al muonline-ului. DE CE? DE CE AI FACUT ASTA BESTIE FARA SUFLET? DE CE AI FACUT ASTA MONSTRU FARA INIMA?si intrebarile de genul pot continua :)) raspunsul bineinteles il are numai el.

Totusi am ramas cu gandul la prezicerile apocaliptice ale unor useri. Oare sa fie sfarsitul acestui db? Oare sa fie end game?

PS: astept un raspuns de la moderatori :rofl2:

Draga Shakespeare: shakespeare-bust-color.gif

Cu reply`ul asta iar ai dat o palma la kkt asa cum numai tu stii s-o faci.

Programul de afk l-am facut public acum mai bine de un an jumate,dar ca sa inteleaga si creierul tau de pirchitza iti amintesc numai tie direct si personal ca e vorba de publicul din HONEY printre care te numarai si tu.

Cum poti tu sa zici ca un creator al unui program a distrus o frumusete de joc?Oare nu playeri ca tine l-a distrus , care l-a luat si l-a folosit ca sa fie in avantaj fata de altii?Creatorul clicerului ELITE a stricat jocul sau playerii care l-au folosit?(si clickerul ala e public)Oare nu tu ai stricat jocul cand ai dupat mii de jwls care sunt si acum pe server?Oare nu unul ca tine care s-a folosit de orice "smecherie" a stricat frumusete de joc?Nu cumva tu iti indrumai alianta sa bage speed la CS sa strici si mai tare frumusete de joc?

Eu nu ma mir ca tocmai tu pui intrebari din astea idioate ca stiu ce fel de om esti , de aia nici nu ma obosesc sa-ti raspund , cand o sa doresti sa evoluezi mai vorbim.

Te inteleg ca vrei sa pari inteligent dar pt asta trebuie sa faci ceva inteligent (cum ar fi programul de afk :) )sau cel putin sa spui ceva inteligent.Ma bucur ca incerci dar nu prea reusesti decat sa faci curcile sa rada.

Nu stiu ce fel de psihologie aplici tu aici,filozofule care esti, dar sa nu crezi ca daca bagi in fata programul de afk si dai de 2 ori din taste despre rr bd , chiar asa se va intampla.

Logic ca rr bd e aproape pt ca nici un bd n-a durat mai mult dar puteai sa dormi linistit nu sa cauti vinovati pentru sfarsitul apocaliptic pe care tu il vezi.

Serverul e asa cum si l-au dorit playerii, ei au adus pe serv tot felul de "chestii" tari care erau impotriva regulamentului.ASTA a stricat frumusete de joc!!!

Jocul a inceput frumos, fiecare jucator a hotarat pentru el cum si cu ce sa joace si s-a ajuns sa se bata in hackuri si ss.Asta e distractia actuala. GG au evoluat

Eu nu vad un sfarsit apocaliptic, mai degraba un viitor stralucit in care copiii se bucura de "jucarii" noi.

Daca le dai ce iti cer, ii faci fericiti si totul va fi OK :)

Si eu sper sa se dea rr la bd curand....peste 4-5 ani. Deocamdata distractia e la maxim :happy1:

Link to comment
Share on other sites

vai de capul meu :)) baaaaaaa eram sarcastic frateeeeee!! nu mai pune totul la inima dreq ci incearca sa mai citesti si printre randuri. faceam misto nu de programul tau (care l-am considerat genial) ci de cei care urla pe la plangeri sau aspecte tehnice. luati si mai cititi odata textul ala amandoi. am sa trec cu vederea jignirile de mai sus, ca nu vreau sa incep iar cu intepaturi. mai bine ai ruga un moderator sa stearga reply-ul tau, si pe asta.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...