Jump to content
Razvan

Mafia 14 - "Die Glocke"

Recommended Posts

Ma hai gluma gluma dar stai sa vedem care e faza, poate reusim sa aflam ceva.

Lucian tu de unde stii ca ai fost atacat de 2 ori si investigat? Sa fi atacat si sa pierzi morfina mi se pare normal dar de unde stii ca de 2 ori? Si de unde stii ca ai fost investigat (sau ma rog, vizitat de altii)? vreun nume ceva?

Link to comment
Share on other sites

eu unul am o banuiala asupra lui 2pacfafalkbao , astept sa se concretizeze ceva ... cat despre liquid, i don't think so , ar fi prea evident sa te atace dupa ce v-ati certat

ai o banuiala? ce forma are banuiala ta? adica e DOAR o banuiala?

cred c-am zis de prea multe ori banuiala

Link to comment
Share on other sites

ai o banuiala? ce forma are banuiala ta? adica e DOAR o banuiala?

cred c-am zis de prea multe ori banuiala

hei, da , e o banuiala , adica atitudinea lui e ciudata, first incearca sa-si dezvaluie partial rolul adica sa arate ca nu are rol negativ ( " eu am rolul sa vand flori in piata" ) si acum tace din gura dupa ce vede ca nu moare nimeni,avand in vedere ca el obisnuia sa joace mai vorbaret ( daca esti plecat undeva si nu poti sa postezi , imi cer scuze :P ) daca este mafiot , ar trebui sa mergi dupa el avand in vedere ca te cam ataci :-*

Link to comment
Share on other sites

hei,da e o banuiala , adica atitudinea lui e ciudata, first incearca sa-si dezvaluie rolul ( " eu am rolul sa vand flori in piata" ) si acum tace din gura dupa ce vede ca nu moare nimeni,avand in vedere ca el obisnuia sa joace mai vorbaret ( daca esti plecat , imi cer scuze :P ) a si daca este mafiot tu mergi dupa el avand in vedere ca te cam ataci :-*

wtf?

Link to comment
Share on other sites

@darkness: unde vezi tu ca ma atac? daca nu te intrebam eu, te intreba oricine altcineva de unde ai tu banuiala asta, adica daca ai investigat ceva sau doar ai constatat o afirmatie. si mie mi se pare ciudat sa zici in gura mare ca ai un rol de om bun, dar inainte sa votam ar fi bine sa-l investigheze cineva, sa nu-l votam degeaba.

Link to comment
Share on other sites

Guest SouthBoy_Lucyo

???

:huh: tu nu te compari cu mine

Hi all.

Pasarel de ce il banuiesti pe liquid ?

Link to comment
Share on other sites

=)) Pai Equi, stai ca ii pun sare pe rani si dupa o sa fiu vaduva! :))

Glumesc Lucian, doar stii ca tu esti singurul pentru mine, singurul care m`a facut sa vad inimioare in loc de culoarea rosu de la semafor :( !!

Mda :(

Nu cred voi mai fi chiar atat de fericit :(

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...