Jump to content
Razvan

Mafia 14 - "Die Glocke"

Recommended Posts

devotez darkness si nu votez pe nimeni , pentru moment , mai astept putin , ziua e mare , lucrurile sunt complicate si tind sa cred ca gresiti

In primul rand , nimeni nu e atat de idiot sa acuze pe cineva din prima zi , daca e mafiot va muri a doua zi instant si in al doilea rand , nimeni nu e atat de idiot incat sa isi zica rolul pe fata din ziua 2 .

Ramane de vazut daca va dati seama despre cine vorbesc .

Edited by lukl
Link to comment
Share on other sites

daca chiar ai ceva important de zis, de ce nu zici acum?

bine , votez southboylucyo , daca ramaneti cu rapture o sa vezi ce injuri la sfarsitule zilei

Daca ai dreptate nu stiu de ce am impresia ca "cineva" va incerca sa te omoare in seara asta..

si vezi ca o sa te omoare daddyyankee/or someone ca sa dea vina pe fallout

Link to comment
Share on other sites

imi pica net-ul la fiecare 30 de secunde .. si sunt si foarte obosita si n-am chef sa ma stresez cu voi

Rapture il acuza pe dark mai mult ca sigur la plesneala (sau poate stie el ceva, da nu stie sigur) ... dark incepe sa se atace mult prea muuuuuuuuult => dark ori e mafie si e disperat ori e doar disperat sa nu iasa. As zice ca rapture a jucat la intuitie iar reactia lui dark a fost prea exagerata desi el e nevinovat.

Asta nu e motiv sa scoatem din joc UN POSIBIL POLITIST .. asa ca pentru moment ma abtin de la vot desi reactia lui 2pac a fost putin intarziata. Daca 2pac stia ca rapture e murdar de ce a asteptat sa-l atace pe dark pentru a recunoaste asta?? ... nush, ciudat.

Desi este posibil sa gresesc .. asta e, my bad ... macar este propria mea decizie si nu din spirit de turma!!!!

devotez 2pac ..

nu votez pe nimeni ... n-am de ce, nu stim nimic sigur

Link to comment
Share on other sites

si vezi ca o sa te omoare daddyyankee/or someone ca sa dea vina pe fallout

Prin asta vrei sa zici ca FallOutGirl e curata, nu? Interesant, pacat ca intr-un post anterior incerca sa apere pe cineva despre care se stia deja ca e inarmat si murdar.. Hm... Inteligenta miscare, daca rApture o sa moara in seara asta si o sa moara si blk (probabil omorat de FallOutGirl) o sa vi maine sa zici "aaaaaa.. daddy l-a omorat pe blk ca sa dea vina pe fallout". Strange..

Link to comment
Share on other sites

Prin asta vrei sa zici ca FallOutGirl e curata, nu? Interesant, pacat ca intr-un post anterior incerca sa apere pe cineva despre care se stia deja ca e inarmat si murdar.. Hm... Inteligenta miscare, daca rApture o sa moara in seara asta si o sa moara si blk (probabil omorat de FallOutGirl) o sa vi maine sa zici "aaaaaa.. daddy l-a omorat pe blk ca sa dea vina pe fallout". Strange..

bine , ne auzim maine , dupa ce o sa vezi ca rapture nu-i murdar si o sa zici ca 2pac e idiot/mafiot si stai calm pentru ca , acum ca am postat chestia aia legata de blk nu o sa-l mai atace nimeni :)

Link to comment
Share on other sites

Guest SouthBoy_Lucyo

bine , votez southboylucyo , daca ramaneti cu rapture o sa vezi ce injuri la sfarsitule zilei

si vezi ca o sa te omoare daddyyankee/or someone ca sa dea vina pe fallout

:))

bn mestere....motiv?

Link to comment
Share on other sites

Guest SouthBoy_Lucyo

sa zicem asa : "recunosc jocul unui mafiot de la o posta" fiecare intelege ce vrea de aici,conteaza doar ideea principala ;;)

Jobul unui mafiot ar fi si sa incerce sa scape de oameni nevinovati...ceea ce parca tu incerci pe aici ( acum fa o fata surprinsa precum ala din poza de la avatarul tau) ;)

Link to comment
Share on other sites

Jobul unui mafiot ar fi si sa incerce sa scape de oameni nevinovati...ceea ce parca tu incerci pe aici ( acum fa o fata surprinsa precum ala din poza de la avatarul tau) ;)

blk curat lucyo murdar pa

there you go

Link to comment
Share on other sites

Guest SouthBoy_Lucyo

Un om acuzat de un presupus politist ca e murdar si votat de mai multi [rapture] il sustine pe un alt om [lukl] care acuza fara a avea vreo dovada solida.

Ok....nice job with the team play ....faceti un cuplu bun, ca Bonnie si Clyde :)

Link to comment
Share on other sites

Un om acuzat de un presupus politist ca e murdar si votat de mai multi [rapture] il sustine pe un alt om [lukl] care acuza fara a avea vreo dovada solida.

Ok....nice job with the team play ....faceti un cuplu bun, ca Bonnie si Clyde :)

+ ca rApture a votat la inceput total aiurea (pe darkness), iar acum face pe politistul..? Hm.. Imi mentin votul..

Link to comment
Share on other sites

Un om acuzat de un presupus politist ca e murdar si votat de mai multi [rapture] il sustine pe un alt om [lukl] care acuza fara a avea vreo dovada solida.

Ok....nice job with the team play ....faceti un cuplu bun, ca Bonnie si Clyde :)

wait wait , ce dovezi sunt impotriva lui rapture? cam aceleasi care sunt si impotriva ta , poate chiar putin mai idioate , dupa cum am zis , cine e atat de idiot[2pacwqqe] incat sa-si dea rolul pe fata din a 2-a zi ?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...