Jump to content
Razvan

Mafia 14 - "Die Glocke"

Recommended Posts

Din ce-am citit eu ..

-- darkness s-a atacat mult prea tare cand a fost acuzat .. ori este mafie ori este total nevinovat si este indignat ca o sa iasa atat de repede xD

-- rapture poate e politist dar nu vrea sa intre in atentia mafiei ... dar in acelasi timp nu are de unde sa stie daca este competent .. asa ca nu stiu de unde atata siguranta ca darkness e murdar. Se foarte poate ca rapture sa fie mafie .. si sa incerce sa atraga atentia asupra altora si sa faca pe politistul. Daca ne luam dupa rapture si darkness este nevinovat ... maine rapture o sa spuna "asta e, nu toti politistii sunt competenti" :)) .. asa ca ... habar n-am ce si cum :(

Link to comment
Share on other sites

#memo , ce parere ai acum? l-a votat imediat :) a si nu e vorba de asta , ca daca tu ma votezi pe mine , eu te votez pe tine , dar e evidentiat lucrul asta , "nu te votez rapture ca nu vreau sa nush ce" , incearca sa para baiat valabil :D

nu l-am votat de la inceput ca nu am vrut sa fiu penibil ca el si sa votez fara niciun fel de dovada ( vezi ca am ingrosat si am subliniat de 84194016810861 ori de ce ma voteaza el ) , oricum astept sa vad ce au de zis politistii care au facut investigatii aseara

Link to comment
Share on other sites

nu l-am votat de la inceput ca nu am vrut sa fiu penibil ca el si sa votez fara niciun fel de dovada ( vezi ca am ingrosat si am subliniat de 84194016810861 ori de ce ma voteaza el ) , oricum astept sa vad ce au de zis politistii care au facut investigatii aseara

penibil?dovada? de unde stii ca nu e politist si nu vrea sa spuna direct : votati darkness , mi-a iesit mafiot la investigatii

Link to comment
Share on other sites

Fiecare intelege ce vrea se pare.

Hai sa iti explic mai pe indelete.

iese un politist si zice "ala e mafiot, votati-l"

oamenii voteaza

se adevereste ca e mafiot si vine noaptea

doctorul apara politistul

mafia ataca politistul

nu moare nimeni

????

profit

Pot sa-ti fac si o schema daca vrei :P

Au mai fost cazuri cand chiar daca politistii au iesit in fata cu investigatiile lor si medici s-au aparat pe insisi...

Al motiv mai plausibil.

Link to comment
Share on other sites

Guest SouthBoy_Lucyo

Hmmm....

rapture sau darkness ...

rapture acuza ca darkness e murdar ca si cum l-ar fi investigat insa vin acuze cum ca ar fi fost chiar el investigat si a iesit murdar ...

decizii...decizii....

Link to comment
Share on other sites

penibil?dovada? de unde stii ca nu e politist si nu vrea sa spuna direct , votati darkness , mi-a iesit mafiot la investigatii

Oke, l`as vota pe darkness doar pt ca e stupid si se agita degeaba.

Oke, l`as vota pe darkness doar pt ca e stupid si se agita degeaba.

Oke, l`as vota pe darkness doar pt ca e stupid si se agita degeaba.

Oke, l`as vota pe darkness doar pt ca e stupid si se agita degeaba.

acum vezi? daca era politist zicea , cred ca darkness e murdar,votez ... iar apoi se roaga de falloutgirl si de lucian sa ma voteze si ma evita cand il intreb cate ceva . aa,si eu n-am vazut ca ar fi zis rapture ca m-a investigat pe mine si am iesit murdar,daca a zis undeva aratati-mi

Link to comment
Share on other sites

acum vezi? daca era politist zicea , cred ca darkness e murdar,votez ... iar apoi se roaga de falloutgirl si de lucian sa ma voteze si ma evita cand il intreb cate ceva . aa,si eu n-am vazut ca ar fi zis rapture ca m-a investigat pe mine si am iesit murdar,daca a zis undeva aratati-mi

tu ai citit ce am scris eu acolo , sau doar te prostesti la ora asta?

Link to comment
Share on other sites

tu ai citit ce am scris eu acolo , sau doar te prostesti la ora asta?

da am citit , dar daca ti-a iesit cineva murdar la investigatii si nu vrei sa iesi in fata sa zici ca esti politist , nu zici asa ceva :

Oke, l`as vota pe darkness doar pt ca e stupid si se agita degeaba.

nu stiu de cate ori e nevoie sa o pun ca sa o citesti . imi pare tare rau ca a murit liquid , el ar stii clar ce sa voteze ca a fost pus mereu in situatia asta

sugerez sa luati paginile iar la citit si sa ganditi de 4 ori inainte sa votati , mersi ...

Link to comment
Share on other sites

vezi sa nu... ieri era vanzator de flori azi se crede politist .. maine se crede preotul satului

Si eu am zis ca sunt prostituat...Asta nu inseamna ca am vorbit serios...

:banghead: :banghead: :banghead:

Edit:

Votez Rapture doar de dragul de a vota pe cineva in prima zi...Pentru ca in momentu asta nu avem nimic sigur.

Dezvotez Darkness

Votez Rapture.

Link to comment
Share on other sites

vezi sa nu... ieri era vanzator de flori azi se crede politist .. maine se crede preotul satului

edit: votez 2PacThugLifeWestSide

Eu am un ochi pe tine. Iar o dai in flori si ignori o investigatie doar ca asa iti convine tie.

Tare mi-e ca esti camarad cu rapture si incerci sa-l salvezi. Vedem maine.

Link to comment
Share on other sites

Eu am un ochi pe tine. Iar o dai in flori si ignori o investigatie doar ca asa iti convine tie.

Tare mi-e ca esti camarad cu rapture si incerci sa-l salvezi. Vedem maine.

Daca ai dreptate nu stiu de ce am impresia ca "cineva" va incerca sa te omoare in seara asta..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...