Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Lancelot

Mu's Paper

Recommended Posts

nu iau in considerare spamul :D

ce te face sa crezi ca e spam? :))

Bun , lasand gluma putin la o parte , dintre cei implicati , vreo idee careva cum sa dezvoltam minunatia asta de News Paper?

LE : vom avea parte si de partajari CNA ? as in chestii pe care publicul trebuie sa le afle dar vom avea parte de reglementari din partea autoritatilor in domeniu ? (sau chestii care sunt necesare pentru un storyline bun )

Sau avem free hand ?

pai ori e mu's paper, ori e un jurnal adevarat? la urma urmei n-ar trebui sa aiba nici o treaba "CNA"-ul. free hand indiferent de subiecte, fie ele si controversate :D

eu am sa fiu valabil pt conf undeva mai tarziu .acum sunt @ office... working

daca aveti nevoie de un razboinic al luminii (cum a fost numit intr-un reply boom) puteti sa ma bagati si pe mine. asta in cazul in care aveti nevoie de o mana de ajutor.

Link to comment
Share on other sites

pai ori e mu's paper, ori e un jurnal adevarat? la urma urmei n-ar trebui sa aiba nici o treaba "CNA"-ul. free hand indiferent de subiecte, fie ele si controversate :D

se vede ca tu nu ai avut altercatii cu prea sfintiile lor zeitatile.. :crazy:

Link to comment
Share on other sites

Da :D va fi placerea mea sa-i avem aici pe boom si Sasga :D amandoi cu caractere blocate pemranent doar ca in epoci diferite :))

sa mor daca'l cunosc pasta :))))

btw , daca pe boom il bagi la poze si filme .... pe mine la ce ma bagi ? scenarist la pozitii si detalii ? :)))

cum adica epoci diferite ? .... ma faci fosila? >.<

Link to comment
Share on other sites

Da :D va fi placerea mea sa-i avem aici pe boom si Sasga :D amandoi cu caractere blocate pemranent doar ca in epoci diferite :))

Ok boom so u in too?:D

Pe tine te-as numii saf la poze si filme :D

sunt deja de mult saf' la poze si filme :rofl2: doar sa-mi dai titlul de doctor docent in sefie la poze si filme. asa ar merge :))

sa mor daca'l cunosc pasta :))))

btw , daca pe boom il bagi la poze si filme .... pe mine la ce ma bagi ? scenarist la pozitii si detalii ? :)))

cum adica epoci diferite ? .... ma faci fosila? >.<

nu te-a facut nimeni. esti deja :)))

@cat despre numele ziarului, mai degraba l-as numi WizzPaper

Link to comment
Share on other sites

Salut. parerea mea nu mai trebuie nici un nume la ziar ,au trecut deja 2 luni de cand tot se vb si nimica si alte motive dece nu e in stare sempre nr 1.( buona a nulla):

-Ar fi mai bine sa va ocupati de alte treburi mai serioase decat mu paper ,+ stiti bine cu toti ROMANILOR nu le place sa citeasca (generatia noua),posteaza doar pentru scandal ,pentru a arata ca sunt asa zisi smecheri de cartier, i intrebi de PAPA cine este ,iti vor raspunde da il cunosc este un bucatar renumit....

alt motiv nu aveti cu cine face ceva frumos (or faci o treaba de nota 10 sau, mai bine nu faci nimica)

-Nu trebuie sa faceti interviuri pe YM (chestia cu Ym sau alt chat privat trebuie sa ramana confidentiala)

-Iar cel care ia interviuri ,trebuie sa faca teren pentru a se mentine in forma cu noutatile..

Opinia personala ce ar trebui intr-un ziar virtual:

-Mmorpg-news mu (cum Lm este sezon 2,),normal ar trebui sa spuneti ce seturi noi au aparut ,ce questuri cum se fac questurile noi ecc chiar daca nu are legatura cu sezonul 2 sau cu LM(pentru asta este un ziar pentru a citi informati,.. no? )

-Probleme techice

-Scandaluri in game

-Video

-Stiati ca: !

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

-Scuze ,Lancelot ,pentru ofensa.

Salut .

La cat de iubit esti , banuiesc ca ,parbrizul il ai murdar sigur...nu mai fi rau cu ei sa le spui ca nu ai bani .....spune macar ms pentru serviciu acordat.

Sempre Nr 1 Fann Club Coming Soon.

esti complet pe dinafara si neinteligibil. Ce discutam eu cu Lucian era doar o gluma intre 2 prieteni vechi..si te-ai trezit si tu vorbind.

O sa-ti dau doar warn up si nu suspend..data viitoare incearca sa ramai on topic si lasa tu sfaturile pentru altii.

Ciao

PS ok razvan...

Link to comment
Share on other sites

Salut. parerea mea nu mai trebuie nici un nume la ziar ,au trecut deja 2 luni de cand tot se vb si nimica si alte motive dece nu e in stare sempre nr 1.( buona a nulla):

-Ar fi mai bine sa va ocupati de alte treburi mai serioase decat mu paper ,+ stiti bine cu toti ROMANILOR nu le place sa citeasca (generatia noua),posteaza doar pentru scandal ,pentru a arata ca sunt asa zisi smecheri de cartier, i intrebi de PAPA cine este ,iti vor raspunde da il cunosc este un bucatar renumit....

alt motiv nu aveti cu cine face ceva frumos (or faci o treaba de nota 10 sau, mai bine nu faci nimica)

[...]

iar tu pari sa fii exemplul cel mai bun. dupa cum scrii imi imaginez cat de mult citesti.

Link to comment
Share on other sites

foarte interesant ce faceti voi pe aici , sau ce vreti sa faceti . bafta cu toate cele , etc

daca se poate , si nu se supara nimeni , doresc sa arunc si eu 2 biletele cu nume in urna (cine stie , poate la extragere unu-i castigator) :

MUndenitati SAU MU-rmuiala Zilei .

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...