Jump to content
LuckyShot

Mafia 12 - Departe de casa

Recommended Posts

haha :lol: liquid , ai ghicit 2 mafioti bagati la "sigur" , right? si acum de ce o dai in intuitii? sau doar vrei sa elimini orice jucator ziua? psiho , right? ;;)

a si era sa uit , daca eram mafiot nu crezi ca puteam sa dau votul decisiv impotriva lui silen pentru a-l elimina? ca doar asta e scopul unui mafiot , sa elimin pe toata lumea , am i right?

In legatura cu asta...

Nu mi se pare un argument solid sa spui ca daca erai mafiot puteai sa dai votul decisiv impotriva lui silen.

Puteai la fel de bine sa nu dai votul decisiv si sa-l linsezi tu noaptea.

Liquid v-a pus pe tava 3 mafioti, nu o da-ti in bara acuma la sfarsit.

Votez lukl

Link to comment
Share on other sites

In legatura cu asta...

Nu mi se pare un argument solid sa spui ca daca erai mafiot puteai sa dai votul decisiv impotriva lui silen.

Puteai la fel de bine sa nu dai votul decisiv si sa-l linsezi tu noaptea.

Liquid v-a pus pe tava 3 mafioti, nu o da-ti in bara acuma la sfarsit.

Votez lukl

nu puteam sa dau votul decisiv si sa linsez pe altcineva noaptea? deci nu am dat votul si l-am linsat noaptea , a stai , nu s-a intamplat asta 8-|

votez liquidlove

a , si liquid vezi ca nu a nimerit 3 mafioti ci 1(wanksta), pe celalalt(thor) l-a nimerit broken , liquid doar a vazut postul lui broken .

Link to comment
Share on other sites

In legatura cu asta...

Nu mi se pare un argument solid sa spui ca daca erai mafiot puteai sa dai votul decisiv impotriva lui silen.

Puteai la fel de bine sa nu dai votul decisiv si sa-l linsezi tu noaptea.

Liquid v-a pus pe tava 3 mafioti, nu o da-ti in bara acuma la sfarsit.

Votez lukl

nenea il votam pe lukl apoi daca nu e liquid mafiot

nu te pisa impotriva vantului

Link to comment
Share on other sites

deacord cu lucian.. cat despre liquid eu tind sa cred ca e nas: s-a gandit ca iese curat la investigatii, si ca oricum nu moare noaptea, iar daca scoate un mafiot o sa castige credibilitate si n-o sa moara nici ziua => si-a scos un coechipier, pe rares.

Dupa ce l-am acuzat, pe la inceputul jocului, a2a zi nu a murit nimeni => tinta am fost eu. Apoi l-a scos pe rares, si eu am zis ca am incredere in el [in liquid], fapt pentru care n-am mai fost tinta in nicio noapte [pentru ca apoi in fiecare noapte a murit cel putin o persoana], dar nici el nu a murit noaptea.. sa fim seriosi, daca nu era mafiot, sigur mafia l-ar fi omora peste noapte si nu mai mureau random people.. [in principiu mafia se teme de psy si de politie]; sunt destul de sigur ca liquid e nas

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...