Jump to content
LuckyShot

Mafia 12 - Departe de casa

Recommended Posts

Lasa tu probleme cu prostata, ai uitat ca suntem in 2411 si acum 231 de ani s-a puruficat pamanteanul in asa fel incat nu mai avem nici o boala si ca suntem imuni la orice?

Tu-mi spui mie ca ai probleme cu prostata, fugi de aici tinere.

POPULATIE? CE FACETI? VA LASATI MANCATI CREIERUL DE ASTIA?

Thor, ai 3 ochi!

Link to comment
Share on other sites

mi se pare mie ca el cu Equilibrium, Memmorex si Liquidlove sunt in aceeasi grupa si-ncearca sa faca o mica diversiune-.-

n-o votez pe Thor ca de obicei ala care-i vinovat arata cu degetul, simple as th@t

Votez SilenR

LE: sau daca nu e SilenR mana-n mana cu Liquidlove, stim sigur ca e mana-n mana cu Thor pentru ca tot a incercat sa-i ia apararea si cand nu s-a mai putut, a fost nevoit sa se dea "nevinovat", deci mor doi dintr-o lovitura, eu zic ca logica mea e destul de buna

Link to comment
Share on other sites

mi se pare mie ca el cu Equilibrium, Memmorex si Liquidlove sunt in aceeasi grupa si-ncearca sa faca o mica diversiune-.-

n-o votez pe Thor ca de obicei ala care-i vinovat arata cu degetul, simple as th@t

Votez SilenR

LE: sau daca nu e SilenR mana-n mana cu Liquidlove, stim sigur ca e mana-n mana cu Thor pentru ca tot a incercat sa-i ia apararea si cand nu s-a mai putut, a fost nevoit sa se dea "nevinovat", deci mor doi dintr-o lovitura, eu zic ca logica mea e destul de buna

thade eu sincer il suspectez pe liquid, dar daca voi nu vreti sa vorbiti, atunci ma gandeam ca facem macar asa -> il votam pe thor -> aflam ca nu e mafiot => liquid e mafiot..

cat despre mine.. gandeste-te la doua chestii: de ce eu ieri am insistat cu intrebari asupra lui liquid, si de ce in noaptea asta n-a murit nimeni?

si totusi nu vine nimeni cu nimic?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...