Jump to content
LuckyShot

Mafia 12 - Departe de casa

Recommended Posts

Liquid, ce-ai facut azi noapte?

Din pacate nu prea multe, astazi ori mergem pe instinct ori ..

Ce-am citit din reply-urile lui memmo si a lui ronorroa spre dezamagirea noastra pana acum, eu unul nu vad nici un indiciu asupra unui om care probabil a fost investigat de unul dintre cei doi.

Asadar ?

Link to comment
Share on other sites

Nu pot sa cred, nimeni nu zice nimic.

Uite, va spun sincer, banuiesc 3 persoane.

1 Lucian

2 sinister (aici e cu 2 taisuri)

3 lukl

As merge pe mana lui lucian, insa daca e murdar a jucat bine, lukl s-a cam prostit... sper ca am pile bune acolo la aia cu bisturiul.

ok ok, uite ..hai sa ne mobilizam

votez LUCIAN lukl

p.s Amandoi cred ca-s mafioti, dar findca lucian sa zicem ca a jucat mai bine il votez pe lukl.

HAI HAI cetateni ca trece ziua.

Link to comment
Share on other sites

As merge pe mana lui lucian, insa daca e murdar a jucat bine, lukl s-a cam prostit... sper ca am pile bune acolo la aia cu bisturiul.

wait wait wait

deci tu mergi pe banuieli? si pe wanksta cum l-ai nimerit? cum de ai stiut ca-i mafiot?

Link to comment
Share on other sites

wait wait wait

deci tu mergi pe banuieli? si pe wanksta cum l-ai nimerit? cum de ai stiut ca-i mafiot?

Daca tu esti cetatean cinstit, n-ar trebuii sa ai nici o retinere sa-l votezi pe lukl tinând cont ca v-am pus pe tava pâna acum 2 mafioti nu? Crezi ca-s unul din baietii rai nu? Valabil si pentru restul.

Silenr, ma abtin.

Link to comment
Share on other sites

Daca tu esti cetatean cinstit, n-ar trebuii sa ai nici o retinere sa-l votezi pe lukl tinând cont ca v-am pus pe tava pâna acum 2 mafioti nu? Crezi ca-s unul din baietii rai nu? Valabil si pentru restul.

Silenr, ma abtin.

cum sa n-am ma nicio retinere cand tu ma acuzi si recunosti ca doar pe baza unor banuieli? ai fost in stare sa nimeresti mafia aparent fara sa investighezi iar acum vad ca te bucuri profiti din plin ca ai castigat ceva incredere pe aici

ca o paranteza ca mi-e lene sa iau la citit iar paginile, care-i al doilea mafiot in afara de wanksta pe care l-ai nimerit?

Link to comment
Share on other sites

cum sa n-am ma nicio retinere cand tu ma acuzi si recunosti ca doar pe baza unor banuieli? ai fost in stare sa nimeresti mafia aparent fara sa investighezi iar acum vad ca te bucuri profiti din plin ca ai castigat ceva incredere pe aici

ca o paranteza ca mi-e lene sa iau la citit iar paginile, care-i al doilea mafiot in afara de wanksta pe care l-ai nimerit?

Aici gresesti, nu se pune problema de nimereala.

thor + wanksta

tinand cont ca sunt singurul care am iesit in fata, sunt singurul care am avut puterea sa zic votati mafiotul x si y, tinand cont ca e 1 victima / seara poate fi doar a mafiei, nu mai exista ceva rol cu puterea de a omora, deci ce ramane?

voteaza lukl pana nu-i tarziu

@ mai tine ziua pana pe la 3-4 sa se trezeasca sa posteze toti, ca sunt unii care is inactivi.

Link to comment
Share on other sites

haha :lol: liquid , ai ghicit 2 mafioti bagati la "sigur" , right? si acum de ce o dai in intuitii? sau doar vrei sa elimini orice jucator ziua? psiho , right? ;;)

a si era sa uit , daca eram mafiot nu crezi ca puteam sa dau votul decisiv impotriva lui silen pentru a-l elimina? ca doar asta e scopul unui mafiot , sa elimin pe toata lumea , am i right?

Link to comment
Share on other sites

eu merg pe mana mea, care va zic ca e destul de sigura. votez liquidlove

deci presupun ca esti de acord cu ce am zis eu in prima parte si vad ca imi confirmi banuielile :)

votez liquidlove

Edited by lukl
Link to comment
Share on other sites

wrong wrong wrong :D

Voi astia ce ma votati, faceti greseala ca daca multimea il omoara pe lukl si se dovedeste ca am dreptate, picati prost restul. :D

Eu cel putin am avut curajul sa spun clar, sa afirm ca cineva e mafiot, anume lukl, voi astia ce o ardeti cu coincidente si cu alte prostii nu-i de bine.

LUKL MAFIE, VOTATI!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...