Jump to content
LuckyShot

Mafia 12 - Departe de casa

Recommended Posts

omfg.. zic de cu o zi inainte ca il suspectez pe liquid <indirect>, toata lumea tace.. > nu moare nimeni > sustin din nou aceeasi lucru > nimeni nu zice nimica, nimeni nu vine cu nicio investigatie > liquid zice ca el il suspecteaza pe thor > eu v-am zis de ce l-am votat pe thor.. in fine daca pana la urma o sa mor -ceea ce mi se pare o chestie stupida-, unul dintre thor si liquid sigur e mafiot <il suspectez pe thor pentru ce a zis broken inainte de a muri>

Link to comment
Share on other sites

oh, kids these days..

chiar era nevoie sa te votezi singur? ce prostie... pastreaza-ti votul acolo ca nu te omoara nimeni in real life... ce dracu' la fiecare joc au fost iesirile astea stupide, mai bine va abtineti sa jucati de la bun inceput.

Link to comment
Share on other sites

pai thade eu iti explic de ce cred ceea ce cred, ma zvarcolesc aici ca [/etc], si tu vii sa-mi zici.. "daaaa, plm eu te votez pe tine ca asa mi-o ghicit o tiganca in palma", apoi vine thor - pe care chiar ai motive sa-l suspectezi si zice simplu "votez silenr".. pai cum sa nu-mi sara tandara? in fine, daca mor poate va dati seama care sunt mafiotii..

Link to comment
Share on other sites

aiurea , asa cum thade il suspecteaza pe pe silen , asa si liquid il suspecteaza pe thor , amandoi sunt convinsi de asta , inca nu stiu pe cine sa votez , e destul de complicata situatia , riscam cam mult sa eliminam poate o persoana gresita

Link to comment
Share on other sites

incepe ziua. sunt gasiti morti thor - mafiot fanatic si thade - cartofor

Au mai ramas:

cosmyn39b

silenr

equilibrium

lucian

irnk

memorex

pupu92

sinister

wanksta

liquidlove

ronoroa

zeal

lukl

Votare la termen: 6

Votare instanta: 8

ziua tine pana maine la 12.

Link to comment
Share on other sites

Incepe ziua. sunt gasiti morti memorex - politist si ronoroa - politist fanatic

Au mai ramas:

cosmyn39b

silenr

equilibrium

lucian

irnk

pupu92

sinister

liquidlove

zeal

lukl

Votare la termen: 5

Votare instanta: 7

ziua tine pana maine la 11-12 sau cand ma trezesc...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...