Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Racheta_cu_pene

Screenshots CS 23.01.2011

Recommended Posts

Se tine cont undeva cui ia fost cerut print ? Ca asa imi ceri si mie print si ma fac ca uit sa`l postez. , poate nici tu nu`ti aduci aminte sa`mi ceri printul :) , Sugestie : Dupa fiecare cs , admini care au cerut printuri sa faca un topic cu data cs`ului , iar in topic sa scrie nick-name`urile care trebuie sa puna printul si treaba cu poza pe pm nu prea tine , eu unul n`am incredere :) daca va tine cabina postati la vedere ... toti .

Link to comment
Share on other sites

http://img266.imageshack.us/i/screen012319560000.jpg/

cand m`o acuzat mariachi de dinobug pt ca l`am omocat cu combo :))

si

http://img98.imageshack.us/img98/9592/screen012319300001.jpg

http://img441.imageshack.us/img441/2114/screen012319390015.jpg

ai cerut poza poftim.

Cam greu imi vine sa cred ca atatea persoane au seturi non-excelente +5-6 si mai ales la castle siege, ceva este la mijloc in legatura cu aceste poze, rog verificarea log-urilor pentru aceste charactere. Daca aveau seturi excelente si +9-13 pe ei => au modificat ceva in client.

Link to comment
Share on other sites

Cam greu imi vine sa cred ca atatea persoane au seturi non-excelente +5-6 si mai ales la castle siege, ceva este la mijloc in legatura cu aceste poze, rog verificarea log-urilor pentru aceste charactere. Daca aveau seturi excelente si +9-13 pe ei => au modificat ceva in client.

posibil sa fi umblat la option effect limitation.....si sa fi pus acolo in loc de 13 ......5-7

Link to comment
Share on other sites

Cam greu imi vine sa cred ca atatea persoane au seturi non-excelente +5-6 si mai ales la castle siege, ceva este la mijloc in legatura cu aceste poze, rog verificarea log-urilor pentru aceste charactere. Daca aveau seturi excelente si +9-13 pe ei => au modificat ceva in client.

am setu +5 nu +13 =))=))

ps: dami pm in game sa`ti arat setu daca vrei=))=))

Link to comment
Share on other sites

Cam greu imi vine sa cred ca atatea persoane au seturi non-excelente +5-6 si mai ales la castle siege, ceva este la mijloc in legatura cu aceste poze, rog verificarea log-urilor pentru aceste charactere. Daca aveau seturi excelente si +9-13 pe ei => au modificat ceva in client.

ma asteptam la mai multe de la tine :whistle:

Link to comment
Share on other sites

ma asteptam la mai multe de la tine :whistle:

Nu am intrat niciodata in options pe s2, oricine poate gresi cateodata. :P

cristian ma faci sa rad :)) tin efect limitation la cs deoarece sunt multi playeri pe langa mn si se face lag... la cs

asta e trb mea nu a ta tin cum vreau eu.

doar noi baga aim la sm o.O + wall =D

ma refeream la faptul ca ai facut cel putin 5 poze acolo si ti-am zis sa mai derulezi cateva poze, adica sa pui prima poza pe care ai facut-o cand ti s-a cerut.

Link to comment
Share on other sites

Se tine cont undeva cui ia fost cerut print ? Ca asa imi ceri si mie print si ma fac ca uit sa`l postez. , poate nici tu nu`ti aduci aminte sa`mi ceri printul :) , Sugestie : Dupa fiecare cs , admini care au cerut printuri sa faca un topic cu data cs`ului , iar in topic sa scrie nick-name`urile care trebuie sa puna printul si treaba cu poza pe pm nu prea tine , eu unul n`am incredere :) daca va tine cabina postati la vedere ... toti .

are cineva ceva de adaugat la sugestia asta sau va doare`n fund de ce se int pe server ?

Link to comment
Share on other sites

@nu are nimeni de ce sa puna printuri aici la cererea unui admin atata timp cat regulamentul nu-l obliga

voi nu intelegeti o chestie :)

sugestia cu cerutul printurilor, am facut-o acum aproape 2 luni daca nu ma insel. timp de 2 luni chiar nu ati ajuns la un comun acord in privinta introducerii regulii printscreen la cererea adminului? oare chiar asa greu sa fie de "slefuit" o fraza si de introdus in regulament? la urma urmei daca se vrea, se face. cand nu se vrea, nu se face. asta-i concluzia. cum am mai zis si prin alte thread-uri: durerea in fund e o boala incurabila pe linkmania.

Link to comment
Share on other sites

legat de povestea cu Ign0re , parerea mea e ca deja se exagereaza cu cerutul printurilor , a pus poza cu inv si store chiar si cateva in plus , deci pt ce se mai cer altele acu? poate vreti il prindeti cu gui doar ca a zis x sau y in topic, care e ideea? cam penibil , eu in locul lui puneam doar o poza si gata , sanatate , atata timp cat nu exista regula

eu inteleg ca apelati la bunavointa noastra pt chestia asta doar toate au o limita

Link to comment
Share on other sites

Ok, v-am inteles punctul de vedere. In situatia in care or sa apara filmulete "dubioase" cu voi (cei care nu puneti printurile) atunci sa va vad.

Am sa propun sa se aplice aceasta regula pentru ca este benefica avand in vedere ca CS-ul pentru unii a devenit un punct de distractie pentru hack,speed, dino bug ... etc.

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...