Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Racheta_cu_pene

Screenshots CS 23.01.2011

Recommended Posts

Am si eu o curiozitate, de ce faceti print-uri? :)) Prin asta se demonstreaza ceva anume sau cum? :D Nu prea am fost atent din ce-ati discutat in celalalt topic, deci nu am habar si sunt curios si eu. :D Presupun ca ati convenit la comun sa faceti printuri, dar de ce si pentru ce?

Link to comment
Share on other sites

Am si eu o curiozitate, de ce faceti print-uri? :)) Prin asta se demonstreaza ceva anume sau cum? :D Nu prea am fost atent din ce-ati discutat in celalalt topic, deci nu am habar si sunt curios si eu. :D Presupun ca ati convenit la comun sa faceti printuri, dar de ce si pentru ce?

asta vroiam sa intreb si eu :))

ar fi culmea ca in cazul in care are cnv un dinorant in inventory sa primeasca 99 pt dino bug =))

Link to comment
Share on other sites

asta vroiam sa intreb si eu :))

ar fi culmea ca in cazul in care are cnv un dinorant in inventory sa primeasca 99 pt dino bug =))

Pff, si eu care credeam ca acum cand intru in topic aflu raspunsul. :)) Ah, e vorba de dinorant? :D Sa-si lase lumea dinorantu acasa in custi pentru a nu face nazbatii, sau cum? xD No really, i'm serious, despre ce e vorba cu print-urile la fiecare cs? :P

Link to comment
Share on other sites

sa vada daca ai elite(nu ai elite , nu ai //gt ala) sau daca e modificat clientul (hacku ala de nu mai vezi caracterele si iti mareste speed etc)

http://img560.imageshack.us/f/screen012307570001.jpg/

ai cerut print exact cand inregistram la coroana iar Dantic era pe switch ...

p.s. daca vreti sa aflati mai multe detali deschideti topic la informati :)

Link to comment
Share on other sites

Guest kreeper

Ca sa vada daca ai dino si dinobug.. de aia se cer printuri. Dar se poate scapa ff repede de dino si dupa face print...

Link to comment
Share on other sites

Guest GunitHH

daca faci rpd print se vede sus ca ai facut trade ... fara trade si fara sw nush cum s`ar putea scapa :)

Link to comment
Share on other sites

Guest kreeper

Doresti un loc de cazare?

Avem locuri libere, informatii http://img26.imageshack.us/img26/8848/ripj.png

Pentru alte detalii va rugam contactati adminii. Sedere placuta!

Link to comment
Share on other sites

Guest CeausescuPresedinte

cum sa faci combo cu dinobug ? o_O daca ai dino nu poti folosi skill-ul

se poate :) am testat eu :nanana:

Link to comment
Share on other sites

Guest CHRIS90

http://img441.imageshack.us/img441/2114/screen012319390015.jpg

ai cerut poza poftim.

ce avem noi aci? 1 calut?oare ce inseamna asta :whistle:

:tiphat:

Link to comment
Share on other sites

cumva aveai elite de ai facut as amulte poze?:-" :))

calutzu a uitat sa il lase in stash :))

bun si la ce foloseste la sm dinobug ca tot 1k dmg da deci neinteresant

la bk e altceva iti da 15 combo consecutive

cand m`o acuzat mariachi de dinobug pt ca l`am omocat cu combo :))

si

@ tu ai iesit din camera 4 combo in 10 sec si jos nu e normal sa te acuz de ceva necurat? si cei din aly tau ma plimbau de colo colo in combouri...

Link to comment
Share on other sites

Pff, si eu care credeam ca acum cand intru in topic aflu raspunsul. :)) Ah, e vorba de dinorant? :D Sa-si lase lumea dinorantu acasa in custi pentru a nu face nazbatii, sau cum? xD No really, i'm serious, despre ce e vorba cu print-urile la fiecare cs? :P

e vorba de dinobug si player.bmd. asa se elimina 2 potentiale hack-uri (cele mai des intalnite si mai usor de folosit/procurat) care ar putea fi folosite la cs-uri. bineinteles ca celelalte tipuri de speed n-au cum sa fie detectate doar prin printuri. aici ar trebui administratorul serverului sa se ocupe de securitatea launcherului.

@gunit ma uimeste faptul ca tocmai tu spui ca nu se poate folosi dinobug si sa dai combo in acelasi timp :)

Link to comment
Share on other sites

http://img441.imageshack.us/img441/2114/screen012319390015.jpg

ai cerut poza poftim.

dc ai pus pozele 0013,0014,0015 unde sunt pozele 0001 ,0002 ,0003 sau aveai ellit?

domnilor admini acu ce faceti? ia sa va vad ca cereti poze la cs aiurea si nu rezolvati nimic

la fel si la JetLi puneti frate pozele 0001 nu 0050

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...