Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

bunny

Funny quotes

Recommended Posts

ba admini.

cum plm sa nu aibe omu voie sa vorbeasca ca ii dati voi ss.. pismas pe familia voastra.

e forum scrie fiecare ce vrea pula lor .

nu iti convine bv lor dar nu le da ss pe forum piasar suspendati in gura voastra!!

ma doare burta de atata ras :rofl2:

Link to comment
Share on other sites

limbajul ca limbajul, gestul conteaza , CUM A REUSIT SA-I FUTA MORTIII ? eu de cand o pandesc pe madalina manole si nu pot s-o fut acum ca a murit . Si sa-mi pice ultima picatura de samanta daca nu vreau s-o fut si moarta , doar spuneti-mi cum !

:coffee: =))

Link to comment
Share on other sites

dc nu testezi ? e foarte usor sa apari pe forum cu un topic de genu ... la munca nu la intins mana

are dreptate ala de-ti zice slobozlove , stie el ceva

normal ca astepti doar raspunsuri ... pleaca dracu si pune mana la treaba daca vrei sa afli ... ca e foarte usor uni sa se chinuie sa afle si tu sa pui intrebarii si imediat sa afli nu ?

prostu dreq ce esti

mata :bananadance2:

era prea greu pt tine sa formulezi o propozitie , te inteleg :crazy:

:duh:

Link to comment
Share on other sites

uitati dragul nostru admin :))) KooX cum cere ajutor pe forumul celor care au facut clickerul elite :)))

in acest topic cere sa se faca ceva sa nu ii mai apara pret mare la store :))))

http://muautoclicker.21.forumer.com/viewtopic.php?t=230

si aici cere informati sa nu mai apara meet player :)))

http://muautoclicker.21.forumer.com/viewtopic.php?t=213

hotu striga hotii !

http://muautoclicker.21.forumer.com/viewtopic.php?t=218

Link to comment
Share on other sites

Guest bogdan87

so.. am vorbit azi dimineata cu vdragosh si a zis ca pana saptamana viitoare o sa imi monteze prize la fiecare poarta a castelului si pe pod in valley of loren. asa nu o sa mai existe riscul sa raman fara baterie la camera de filmat :D

:))

Link to comment
Share on other sites

Guest bogdan87

x e printre putinii care stiu cu ce se mananca limba romana. nu l-am vazut sa faca greseli de ortografie pana acum. aia e o greseala de typewriting dupa parerea mea. :P

:)) numai profesori de romana pe aici

PS:boom dai meditati? :-j

Link to comment
Share on other sites

si ce ti s-a parut funny in reply-ul meu? cuvintele typewriting, ortografie sau limba romana sunt un mister pentru tine? :D

probabil ca te depaseste situatia si nu stii care e diferenta intre greseala de ortografie si greseala de scriere.

Link to comment
Share on other sites

Salut!Mi Sa furat contul Cu numele caracterului TheVyk si Cand Intru pe el Imi da Dissconnect si sunt in arena lvl 324 Si nu Stiu Ce sa fac.Va Rog Faceti Ceva :(( imi vine sa plang dp acel cont era o parte din viata mea.Cand Mi sa furat am plans toata ziua.Va Rog Ajutatima Nu Stiu Ce Sa Fac =(( :((

Cam trist, dar funny. :P

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...