Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

bunny

Funny quotes

Recommended Posts

Nu-i asa ca sectiunea asta e cam moarta? Eh, hai s-o mai reinviem un pic. :P Puteti posta aici reply-uri care vi s-au parut amuzante, evident ale altor persoane, ca doar nu le puneti pe-ale voastre, voi glumiti voi radeti. :)) Daca cineva vrea sa comenteze asupra quote-ului, s-o faca in cuvinte. Smile-urile de genul " =))))))))))" si doar atat, vor fi sanctionate cu warn. Daca depasiti o limita de bun simt postand doar smile-uri, mutam topicul la comunitate. Il creez aici pentru ca e mai..."vizibil". Ah, si-as avea rugamintea sa nu postati reply-uri care au fost deja postate.

Quote-urile care mi s-au parut amuzante. :))

Tsu e curat, nu il mai tot acuzati aiurea. Am vazut si filme,e curat. El apasa pe q si w de 1k ori pe secunda si asta cu un singur degent ( Tsu - bravo ! inca vreo 6 ani de exercitii si il bati pe Chuck Norris - cu spatele ).

NOT.

englezii lu Ion creanga cum ar trebui sa ii spuna, John branch?

^_^

Link to comment
Share on other sites

Nu-i asa ca sectiunea asta e cam moarta? Eh, hai s-o mai reinviem un pic. :P Puteti posta aici reply-uri care vi s-au parut amuzante, evident ale altor persoane, ca doar nu le puneti pe-ale voastre, voi glumiti voi radeti. :)) Daca cineva vrea sa comenteze asupra quote-ului, s-o faca in cuvinte. Smile-urile de genul " =))))))))))" si doar atat, vor fi sanctionate cu warn. Daca depasiti o limita de bun simt postand doar smile-uri, mutam topicul la comunitate. Il creez aici pentru ca e mai..."vizibil". Ah, si-as avea rugamintea sa nu postati reply-uri care au fost deja postate.

Quote-urile care mi s-au parut amuzante. :))

^_^

doar de la sectiunea MU?, no warn :D

Link to comment
Share on other sites

doar de la sectiunea MU?, no warn :D

Pai da, caci exista unul la Funmania dar nu cred ca toti playerii activeaza pe-acolo. :P

@M!ster!o, am zis nu doar smile-uri... >.< ok, te iert, cu ocazia asta poate citesc si altii.

Link to comment
Share on other sites

Ok, sa incercam ceva simplu, numaratoarea pana la 5. Foloseste mana dreapta, intinde degetele si apoi incepe sa indoi un deget pentru fiecare zi de suspend care a trecut. Suspendul ti-a fost activat pe 11 ianuarie, iar astazi e 13. Sa incepem:

- 11 ianuarie, 1 deget

- 12 ianuarie, al 2lea deget

- 13 ianuarie, al 3lea deget.

Cate zile de suspend au trecut?

Ti-am redus suspendul la 5 zile, mai ai 2 zile de stat "nevinovat" pe bara, ca sa nu te obosesti cumva sa deschizi un topic nou pentru a afla cate zile nu mai poti folosi respectivul caracter.

3 in ... pana mea :))

Link to comment
Share on other sites

Am fost baiat cuminte si te-am avertizat.

Desi nu crezi tu sau ceilalti,cateodata am un feeling ca ceva se va intampla,ca un deja vu(cred ca fiecare dintre noi il are).Ar trebuii sa imi fi recunoscator defapt.

Gandeste-te ca de la acest lucru,ai sa fi de cateva ori mai atent de acum incolo.Cand treci strada,cand vrei sa faci ceva,cand vrei sa mergi undeva ... practic iti va venii in minte acest lucru ... si iti vei da seama daca e bine sa o faci sau nu.

Pentru ca acest lucru ti-a intrat in subconstient si crede-ma ca e bine pentru tine.

Ex iti pot da pe Nostradamus, cit si Vanga.

Practic eu vad lucrurile altfel decat tu .... poate e un semn,nu?Are rost sa-ti spun ca pe fata in partea stanga sub ochi am o cruce "imprimata" in piele ( nu lovitura , nu zgarietura , pur si simplu aparuta din senin ).Gandeste-te de cateva ori

Pe langa faptul ca ai facut o reclamatie total aiurea , nu sunt tocmai un tanar.

:blink:

Link to comment
Share on other sites

Intradevar e de rasu lumi bad boys dau d/c de 1 luna in arena si nu ati dat ss pe un caracter mare

Tot dati pe caracter de lvl 50 pana in 100 care il face in 2 ore iar...

NU SE MAI POATE SE VA LASA LUMEA DE Muu

Faceti ceva noaptea nu poti sta linistit in pat ca vin baieti si dau d/c

Ieri am pierdut amandou spoturi asa azi noapte la fel am pierdut cu d/*c ei nici la ora 2 nau somn ....

verificaTI IP VERIFICATI CE VRETI FACETI CEVA

saracu garrone :)))))

Link to comment
Share on other sites

minutul 0

bunny esti ?

vasile esti?

ghiocel esti?

tigaie esti ?

oala esti ?

minutul 2

bunny esti ?

vasile esti?

ghiocel esti?

tigaie esti ?

oala esti ?

minutul4

bunny esti ?

vasile esti?

ghiocel esti?

tigaie esti ?

oala esti ?

ce se poate interpreta ? ca vreau sa discut cu toti 5 :))) parca is ala vreau sa-mi fac prieteni da nu gasescccc toti playerii de mu sa apeleze la mine :))

:))

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...