Jump to content
daimon

Frica

Recommended Posts

Ok,am fost la scoala,si tot aud bloody mary...am auzit de film de legenda,oamenii astia sunt niste fricosi ce stau cu mama in pat seara...cred in aia cu 3 noaptea,mirosu de ars,6lumanari,rasucindu-se de 3 ori,si spui ceva,stai 329846120 zile in coma si in a 2189684217 mori.

Ce ziceti de astia?Daca este acelasi subiect cu fenomene stranii sau nu mai stiu cum se numeste dati-i split.

Link to comment
Share on other sites

:) tu te inspiri de filme? e adevarat sunt si filme care prezinta povesti reale chiar..uneori istorice,dar in mare parte prezinta legende. majoritatea filmelor si aici ma refer la cele de groaza "scarry" sunt regizate nefiind adevarate :)

totusi incearca sa fii mai explicit cu ce vrei sa zici :) poate intelegem si noi si putem sa iti dam un raspuns elocvent la intrebarea ta :blink:

Link to comment
Share on other sites

Ok,am fost la scoala,si tot aud bloody mary...am auzit de film de legenda,oamenii astia sunt niste fricosi ce stau cu mama in pat seara...cred in aia cu 3 noaptea,mirosu de ars,6lumanari,rasucindu-se de 3 ori,si spui ceva,stai 329846120 zile in coma si in a 2189684217 mori.

Ce ziceti de astia?Daca este acelasi subiect cu fenomene stranii sau nu mai stiu cum se numeste dati-i split.

E adevarata faza cu bloody mary , eu intr-o seara eram cu cativa prieteni si am stins lumina in baie si am strigat de 3 ori bloody mary si a aparut una cu cutitu si mi-a omorat 2 prieteni , deci da e real!

Not. Cei ce cred in asa ceva sunt cam dusi cu capu'

Link to comment
Share on other sites

Guest SouthBoy_Lucyo

Sau superstitia aia cum ca daca pe 13-12-11 la ora 3.33 stingi lumina in baie, o aprinzi pe aia pe hol si spargi 2 nuci in debara in timp ce iti omori toata familia cu ciocanul de snitzel o sa ramai singuratic pe viata....de asta ce ziceti???!!! Nu va aud???!!!! Cine are tupeu sa o faca???!!!?!?!?!!! CINEEEE???!!?!?!?!??!!

Further in time , year 2011, 13 of December , a dim light on the hallway and the sound of crushed nuts....and the shadow of Lucifer turning off the light in the bathroom :

TATA UNDE E CIOCANUL DE SNITZELE ????!!?!?!?!?!?!?!

Link to comment
Share on other sites

Guest bogdanel.rebirth

Sau superstitia aia cum ca daca pe 13-12-11 la ora 3.33 stingi lumina in baie, o aprinzi pe aia pe hol si spargi 2 nuci in debara in timp ce iti omori toata familia cu ciocanul de snitzel o sa ramai singuratic pe viata....de asta ce ziceti???!!! Nu va aud???!!!! Cine are tupeu sa o faca???!!!?!?!?!!! CINEEEE???!!?!?!?!??!!

Further in time , year 2011, 13 of December , a dim light on the hallway and the sound of crushed nuts....and the shadow of Lucifer turning off the light in the bathroom :

TATA UNDE E CIOCANUL DE SNITZELE ????!!?!?!?!?!?!?!

:)))) Esti nebun ? :crazy: =))))

@Deja imi e frica.Care face asta ii dau 10lei =))) Tre' sa fii nebun sa incerci asta :(

Link to comment
Share on other sites

sa mor de am tupeu sa fac ce zice acolo :-S

Iti bati joc de mine?

Iei 3 lumanari,le aprinzi,stingi becu si o invoooociiii.

Apoi vezi ca nu vine nimeni,aprinzi becu,postezi pe forum,te duci inapoi in baie,vezi ca defapt te asteapta dupa usa,te omoara,dar...ai postat pe forum,si nimeni nu va afla vreodata cum ai murit.Sfarsit.

sheep2.jpg

Link to comment
Share on other sites

 Chiar trebuie sa facem astfel de topicuri?

 OT: Din primul post nu am inteles ABSOLUT NIMIC. Dar din ce am dedus... ai intrebat ceva legat de "Maria cea Insangerata". Daca la stirile de la ora 5 o sa vezi vreodata ca un om a fost omorat violent de o fetita atunci exista. Deocamdata nu a aparut. 

Link to comment
Share on other sites

Guest SouthBoy_Lucyo

Nagasaky' date='16 December 2010 - 21:03' timestamp='1292526231' post='5530183']

 Chiar trebuie sa facem astfel de topicuri?

 OT: Din primul post nu am inteles ABSOLUT NIMIC. Dar din ce am dedus... ai intrebat ceva legat de "Maria cea Insangerata". Daca la stirile de la ora 5 o sa vezi vreodata ca un om a fost omorat violent de o fetita atunci exista. Deocamdata nu a aparut. 

Termenul de "Maria cea Insangerata". este relativ eronat.

Se numeste Petronela si a lucrat ca, culegatoare de oua la Avicola Crevedia din '92 pana in '99 .

Din nou termenul de "fetita" este eronat. Avea 47 de ani, era virgina, avea un ochi de sticla si Vaginita micotica .

Si in ultimul rand expresia "omorat violent" nu isi are locul aici. Singurul lucru de care este vinovata este ca l-a ucis cu afectiunea ei necontrolabila pe Cordilian Ghiocel, vecinul, verisorul si cel mai bun prieten al ei. Intr-o zi banala de Craciun, ea s-a degizat in spiridus albastru [de aici inspiratia lui James Cameron in Avatar] si s-a gandit sa il surprinda pe mai sus numitul cu o juma' de palinca si un cozonac . S-a pitit in closetul din gradina . Din pacate nefericitul a fost retinut cu probleme sociale la birtul comunal [din pricina unor afirmatii defaimatoare la adresa mamei, groparul Gelu Zbarci i-a rupt mufa folosind un picior de scaun....cu tot cu scaun].

Ajuns intr-un final acasa pe 7 carari [ de la birt pana la casa lui sunt fix 7 carari ] , necastigatorul nostru si-a luat ziarul Infractoarea, editia Mai '95 si s-a dus catre buda. Intre timp, eroina noastra plina de iubire, muste si cu 3 sferturi de cozonac inmuiat in palinca la bord zacea pe acoperisul luxuriantei locatii de unde se hotarase sa priveasca stelele . In momentul in care Cordilian s-a asezat suav din 17 miscari pe capacul din lemn de brad, zgomotul de blanitza sfartecata pe lemn a trezit-o pe eroina noastra, care, cu o miscare de 4.3 grade pe scara Richter a rupt plafonul si a picat pe firavul om ce defeca vijelios.

In urma impactului politia a recuperat ramasitele decedatului dupa 3 zile de cautari in zona toracelui si sunculonului eroinei .

Aceasta din urma se spune ca a cazut intr-o depresie profunda in paralel cu caderea de pe bicicleta duminica in drum spre biserica .... Gurile rele spun ca si-ar fi achizitionat o turma de oi magice alaturi de care survoleaza livezile de meri si vita de vie , iar daca va aflati noaptea intr-o toaleta de gradina ii puteti auzi guitzatul fermecat. De asemenea legenda spune ca daca aveti la voi un cozonac si o juma' de palinca in timp ce va frecati obrajorii parosi de o scandura va aparea in spatele vostru si veti simtii suncile apocalipsei cum va vor mangaia incet pe crestet asemeni unui pian aruncat de pe Casa Poporului .

Mie unul imi e frica sa incerc asa ceva :|

Link to comment
Share on other sites

Ok,am fost la scoala,si tot aud bloody mary...am auzit de film de legenda,oamenii astia sunt niste fricosi ce stau cu mama in pat seara...cred in aia cu 3 noaptea,mirosu de ars,6lumanari,rasucindu-se de 3 ori,si spui ceva,stai 329846120 zile in coma si in a 2189684217 mori.

Ce ziceti de astia?Daca este acelasi subiect cu fenomene stranii sau nu mai stiu cum se numeste dati-i split.

mda,am o intrebare,ce prost,idiot,handicapat,nu am dictionarul langa mine

care stie asta ar face`o? :))

omfg,really turkish pipal

:rofl2: cat de incoerent esti sa moara jana

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...