Jump to content
Guest Hammer

Postul 666

Recommended Posts

Guest SouthBoy_Lucyo

Am ajuns la postul 666, si ma intreb....este ceva malefic prin asocierea numarului de posturi si numarul diavolului ?

Voi deveni un Lucifer mic in urmatoarele posturi ?

Imi va aduce ghinion?

Cei care au trecut peste acest numar, cum a fost? Ceva distinct in imediata apropiere a atingerii acestui numar de posturi ?

Cei care nu au trecut inca, la ce va asteptati? :whistle:

Link to comment
Share on other sites

pana mea .... ce sa zic, s-ar putea sa mori, am observat ca si la join date e 03 november 2006 , e ceva dubios, 3 = 1/2 din 6 , si acum ai 666 posturi, asa ti-a fost scris

Link to comment
Share on other sites

Am ajuns la postul 666, si ma intreb....este ceva malefic prin asocierea numarului de posturi si numarul diavolului ?

Voi deveni un Lucifer mic in urmatoarele posturi ?

Imi va aduce ghinion?

Cei care au trecut peste acest numar, cum a fost? Ceva distinct in imediata apropiere a atingerii acestui numar de posturi ?

Cei care nu au trecut inca, la ce va asteptati? :whistle:

Stiu si eu...sari de la etajul 10 si vedem daca ai ghinionul sa mori :D?

Link to comment
Share on other sites

Guest SouthBoy_Lucyo

E doar o superstitie , stai calm

Vai si eu ma speriasem degeaba. Am dormit cu usturoi in pisica neagra legata de calorifer cu 13 funde rosii .

Multumesc tuturor pentru sprijin. :wub:

@Cu rusinica nu e problema , s-a trezit inaintea mea

@@ Totusi cred ca voi muri :))

Link to comment
Share on other sites

Am ajuns la postul 666, si ma intreb....este ceva malefic prin asocierea numarului de posturi si numarul diavolului ?

1. Ce în?elegi tu prin malefic ?

2. De unde ?tii tu c? 666 este num?rul diavolului ?

3. Ce crezi c? ar putea s? ?i se întâmple ?

Link to comment
Share on other sites

Vai si eu ma speriasem degeaba. Am dormit cu usturoi in pisica neagra legata de calorifer cu 13 funde rosii .

Multumesc tuturor pentru sprijin. :wub:

@Cu rusinica nu e problema , s-a trezit inaintea mea

@@ Totusi cred ca voi muri :))

omggg you are doomed ma man :( rip

Link to comment
Share on other sites

daca te documentai si nu te luai dupa povestile lu matamarea ca 666 e cfira diavoluli,nu mai postai

Dupa ultima traducere a Bibliei,s-a constatat ca adevarata cifra a diavolului e 616,asa ca nu se intampla nimic malefic,ai trecut deja de aceasta cifra

Link to comment
Share on other sites

daca te documentai si nu te luai dupa povestile lu matamarea ca 666 e cfira diavoluli,nu mai postai

Dupa ultima traducere a Bibliei,s-a constatat ca adevarata cifra a diavolului e 616,asa ca nu se intampla nimic malefic,ai trecut deja de aceasta cifra

cred ca a fost facut la misto topicul si se pare ca lui chiar i s-a parut amuzant

nu imi pot imagina pe cineva sa fie atat de incompetent incat sa creada ca odata ce a ajuns la un anumit numar de posturi ( 666 in cazul de fata ) pe un forum va avea ghinion

no offence :D

Edited by spanky
Link to comment
Share on other sites

Guest SouthBoy_Lucyo

1. Ce în?elegi tu prin malefic ?

2. De unde ?tii tu c? 666 este num?rul diavolului ?

3. Ce crezi c? ar putea s? ?i se întâmple ?

Ma tem ca esti psiholog si daca iti voi raspunde la intrebari vei descoperi ca sunt alodaxofob :crybaby:

daca te documentai si nu te luai dupa povestile lu matamarea ca 666 e cfira diavoluli,nu mai postai

Dupa ultima traducere a Bibliei,s-a constatat ca adevarata cifra a diavolului e 616,asa ca nu se intampla nimic malefic,ai trecut deja de aceasta cifra

Wow. Ai fi un bun partener de conversatie pentru "mamare" .

She's dead .

You're not. Take attitude ! Carry on with your argument ! Whatever it takes !! :whistle:

cred ca a fost facut la misto topicul si se pare ca lui chiar i s-a parut amuzant

nu imi pot imagina pe cineva sa fie atat de incompetent incat sa creada ca odata ce a ajuns la un anumit numar de posturi ( 666 in cazul de fata ) pe un forum va avea ghinion

no offence :D

You got it.

Butthead didn't ^_^

And still ... is it me or I'm still at 666 ? :o

Link to comment
Share on other sites

Numarul diavolului ESTE 666 fiindca reprezinta crucea intoarsa,pentagonul si codul de bare..in plus in matematica are o gramada de sensuri http://www.maa.org/editorial/mathgames/mathgames_10_04_04.html http://en.wikipedia.org/wiki/666_%28number%29

Ah si piramida lui Iluminati avea scris 666 in cifre romane asa ca 616 nu este,in plus in Biblie nu se dau multe informatii despre acest numar.

Ai ramas inca la 666 fiindca baza de date mysql a serverului linkmania.ro e praf si inceata.PostgreSQL e Database

Tie n-are ce sa ti se intample dar daca era vreun satanist dadea petrecere.

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...