Jump to content
Random Hero

Fondatorul WikiLeaks promite ca va face public adevarul despre OZN-uri

Recommended Posts

Julian Assange, fondatorul controversatului site WikiLeaks si, mai nou, un veritabil fugar in fata serviciilor secrete americane, a anuntat ca va da publicitatii, cat de curand, o serie de dosare cu privire la extraterestri si obiectele zburatoare neidentificate. Anuntul vine pe fondul uriasului scandal generat de publicarea a numeroase documente secrete in care sunt implicati membrii marcanti ai guvernului american si modul neortodox in care SUA a inteles sa isi conduca politica externa.

Dat in urmarire internationala, Assange, cel despre care se banuieste ca s-ar ascunde in apropiere de Londra, a anuntat ca a distribuit copii ale documentelor catre cel putin 100.000 de persoane si ca, indiferent ce se va intampla cu el, informatiile vor continua sa apara.

"Chiar daca mie si colaboratorilor mei ni se va intampla ceva, informatiile vor aparea in continuare. Trebuie sa stiti ca exista referiri clare la OZN-uri si fiinte extraterestre in dosarele secrete americane", a declarat creatorul site-ului WikiLeaks pentru TheGuardian.

Julian Assange a fost dat in urmarire internationala, la scurt timp dupa publicarea primelor documente compromitatoare, sub acuzatia de viol si de molestare a doua tinere suedeze. Barbatul in varsta de 39 de ani sustine, insa, ca este victima unei acuzatii false, pusa la cale de serviciile secrete americane, in incercarea de a-l opri sa mai publice dosare secrete.

sursa: Descopera

_____________

In curand, adevarul.

Link to comment

uhuu, abia astept :D

poate divulga si el mai multe secrete ale guvernului american, nu numai despre extraterestrii

Fondatorul site-ului WikiLeaks, Julian Assange, a fost arestat la Londra. Potrivit agen?iei de pres? AFP, australianul s-a prezentat de bun?voie la sediul poli?iei din capitala Marii Britanii, unde a fost imediat re?inut. Mandatul de arestare pe numele lui Julian Assange a fost emis în luna noiembrie de c?tre Parchetul suedez, Assange fiind acuzat de viol ?i agresiune sexual?. Autorit??ile au confirmat faptul c? Julian Assange a fost arestat în aceast? diminea??. "Ofi?erii Poli?iei Metropolitane l-au arestat în aceast? diminea?? pe Julian Assange, suspectat de viol. Julian Assange, în vârst? de 39 de ani, a fost arestat în jurul orei 9.30 (11.30, ora României), la o sec?ie de poli?ie din Londra. Este acuzat de c?tre autorit??ile suedeze de viol ?i agresiune sexual?, fapte comise în august 2010", se arat? într-un comunicat al poli?iei britanice, citat de The Guardian.

se pare ca deja l.au prins :))

Link to comment

Eram sigur ca o sa il prinda americanii , nu putea sa scape , trebuia sa zica deja ce avea de zis . S`au dus sperantele noastre

Articolele se citesc in intregime:

Assange, a anuntat ca a distribuit copii ale documentelor catre cel putin 100.000 de persoane si ca, indiferent ce se va intampla cu el, informatiile vor continua sa apara.

Link to comment

Daca guvernul american l-au prins nu mai are ce sa faca.Oricum tot ce publica era sters in cateva zile maxim de catre zionisti sau anuntat ca FALS.Se stie de mult ca cei din guvernul american au legaturi ''stranse'' cu ''extraterestrii'' ca in cazul 9/11 unde dupa explozie apare un '' OZN '' in dreapta cladririi " http://www.youtube.com/watch?v=YcHHl_m8ocg '' e versiunea japoneza dar daca mai cautati gasiti si alte versiuni. Al doilea video''

'' dar nu stiu daca e real l-am gasit ca video-uri asemanatoare in dreapta acolo de video 9/11 .Tot ce trebuie sa stim despre 'extraterestri' este ca sunt niste fiinte(creaturi) ca noi numai ca sunt alcatuite altfel,gandesc altfel si sunt mult mai avansate cel putin asta zice ''' science Fiction''.Adevarul despre UFO(OZN) va fi ascuns pana cand guvernul american va fi dat jos si conducatorii lumii vor fi ucisi sau izgoniti,atunci o sa aflam toti adevarul,pentru cei care sunt sceptici de acum sa fie atenti la viitor in special ''superstarul''
Link to comment

Daca guvernul american l-au prins nu mai are ce sa faca.Oricum tot ce publica era sters in cateva zile maxim de catre zionisti sau anuntat ca FALS.Se stie de mult ca cei din guvernul american au legaturi ''stranse'' cu ''extraterestrii'' ca in cazul 9/11 unde dupa explozie apare un '' OZN '' in dreapta cladririi " ' e versiunea japoneza dar daca mai cautati gasiti si alte versiuni. Al doilea video'' '' dar nu stiu daca e real l-am gasit ca video-uri asemanatoare in dreapta acolo de video 9/11 .Tot ce trebuie sa stim despre 'extraterestri' este ca sunt niste fiinte(creaturi) ca noi numai ca sunt alcatuite altfel,gandesc altfel si sunt mult mai avansate cel putin asta zice ''' science Fiction''.Adevarul despre UFO(OZN) va fi ascuns pana cand guvernul american va fi dat jos si conducatorii lumii vor fi ucisi sau izgoniti,atunci o sa aflam toti adevarul,pentru cei care sunt sceptici de acum sa fie atenti la viitor in special ''superstarul''

1. Unde se pomeneste de guvernul american? A fost arestat de britanici si nu cred ca ei au vreo intentie sa il dea pe mana americanilor.

2. Zionisti? In fine, ce crezare ar putea sa le dea oamenii lor cand Xulescu aduce documentele negru pe alb? Ce argumente ar mai putea aduce aia pentru a sustine falsitatea?

3. Daca extraterestrii seamana cu noi, putem sa vorbim de o alta varianta: noi suntem rudele mai primitive. Ei eu plecat de pe planeta cu foarte mult timp in urma si au lasat cativa aici, care suntem noi. Probabil mai arunca un ochi spre noi din cand in cand.

4. Despre ce scepticism vorbesti? In legatura cu ce?

Link to comment
Guest NightWishMaster

Interesant e faptul ca odata de 100,000 de oameni detin criptate io suma de date extrem de confidentiale si la un moment-dat ele vor fi facute publice, populatia cum va reusi sa decanteze informatiile veritabile de intoxicatiile celor ce au interesul sa denatureze informatiile din acele documente? Pentru ca trebuie sa fim realisti, americanii nu vor sta degeaba urmarind cum le sunt facute publice cele mai "intime" informatii.

Link to comment

secrete clasate ,le stie toti.

americani controleaza tot netu daca ar fi ceva ar mai fi posibil sa puna ala secrete pe torenturi?

prin anul 2001/2003 nu mai stiu exzact,era mircu la putere ,boti,flood,spargeri de servare etc,era un hekar SirVic care a intrat intrun servar al nasei ,il cunosteam frecventa aclasi canal ()na gasit nimic important in servarul ala dar dupa ce sa laudat pe acolo ca a intrat in nasa a 2 zi lau arestat ,a fost dat si prin ziare,nam mai auzit de el.

Ce a facut:

Fiecare calculator pe care hackerul roman Victor Faur l-a distrus in Statele Unite l-ar putea costa 4 luni de inchisoare. Faur are in SUA un dosar de 23 de pagini la procuratura din Los Angeles, in care procurorii prezinta cu lux de amanunte cum s-a jucat aradeanul cu cele 150 de calculatoare din centrele Agentiei Spatiale Americane, Departamentului pentru Energie si Marinei Statelor Unite. Un calcul matematic arata ca, potrivit legii americane, aradeanul risca 50 de ani de puscarie. Libertatea va prezinta extrase din dosarul intocmit de procurorul Brian Hoffstadt de la Sectia de Infractiuni Electronice si Proprietate Intelectuala.

ce ozn ce exstrateresti :)) ,nu se stie ca americani au flota aeriana secreta care survoleaza peste tot si uni cred ca sunt ozneuri :))

@daca ar fi exstrateresti nu mai eram de mult vii pe aici ,asta daca ar fi niste finte destepte,hoate ca omeni

Link to comment

ce ozn ce exstrateresti :)) ,nu se stie ca americani au flota aeriana secreta care survoleaza peste tot si uni cred ca sunt ozneuri :))

@daca ar fi exstrateresti nu mai eram de mult vii pe aici ,asta daca ar fi niste finte destepte,hoate ca omeni

Te-ai uitat la prea mult stargate, in loc sa mai treci si pe la scoala.

Link to comment

secrete clasate ,le stie toti.

americani controleaza tot netu daca ar fi ceva ar mai fi posibil sa puna ala secrete pe torenturi?

prin anul 2001/2003 nu mai stiu exzact,era mircu la putere ,boti,flood,spargeri de servare etc,era un hekar SirVic care a intrat intrun servar al nasei ,il cunosteam frecventa aclasi canal ()na gasit nimic important in servarul ala dar dupa ce sa laudat pe acolo ca a intrat in nasa a 2 zi lau arestat ,a fost dat si prin ziare,nam mai auzit de el.

Ce a facut:

Fiecare calculator pe care hackerul roman Victor Faur l-a distrus in Statele Unite l-ar putea costa 4 luni de inchisoare. Faur are in SUA un dosar de 23 de pagini la procuratura din Los Angeles, in care procurorii prezinta cu lux de amanunte cum s-a jucat aradeanul cu cele 150 de calculatoare din centrele Agentiei Spatiale Americane, Departamentului pentru Energie si Marinei Statelor Unite. Un calcul matematic arata ca, potrivit legii americane, aradeanul risca 50 de ani de puscarie. Libertatea va prezinta extrase din dosarul intocmit de procurorul Brian Hoffstadt de la Sectia de Infractiuni Electronice si Proprietate Intelectuala.

ce ozn ce exstrateresti :)) ,nu se stie ca americani au flota aeriana secreta care survoleaza peste tot si uni cred ca sunt ozneuri :))

@daca ar fi exstrateresti nu mai eram de mult vii pe aici ,asta daca ar fi niste finte destepte,hoate ca omeni

Ai o gandire atat de limitata...... T_T tu crezi ca tot ce zboara se mananca? crezi ca americani sunt "miezu" daca sa zicem ca america ar fi avut o folota cum spui tu crezi ca rusia sau asia ar fi stat degeaba? chill doh.

Link to comment

Daca extraterestrii au ajuns la nivelul de tehnologie necesar pentru a calatori pana la noi, au trecut de mult de stadiul de razboaie si ura impotriva altora.

Defapt ''extraterestrii'' despre care vorbesti tu pot fi o gramada de specii,precum universul are un numar infinit de planete asa ca pot exista si creaturi de pe alte planete care sunt inca la stadiul ''evolutiei'' noastre.In plus ''superstarule'' nu-i neaparat daca au trecut la stadiul prin care ei pot ajunge la noi asta nu inseamna ca ei au trecut peste razboi etc.mai poate exista un motiv care ar fi sa cucereasca alte planete precum si '' Voi '' vreti sa descoperiti alte planete,sa extrageti resurse,sa le locuiti etc. ( Tot ce am scris eu este in modul prin care gandesti tu,am incercat sa te corectez putin oricum eu nu am aceleasi ganduri ca tine dar totusi mi-am dat parerea studiind modul in care tu gandesti despre ""Fiction""

Link to comment

Defapt ''extraterestrii'' despre care vorbesti tu pot fi o gramada de specii,precum universul are un numar infinit de planete asa ca pot exista si creaturi de pe alte planete care sunt inca la stadiul ''evolutiei'' noastre.In plus ''superstarule'' nu-i neaparat daca au trecut la stadiul prin care ei pot ajunge la noi asta nu inseamna ca ei au trecut peste razboi etc.mai poate exista un motiv care ar fi sa cucereasca alte planete precum si '' Voi '' vreti sa descoperiti alte planete,sa extrageti resurse,sa le locuiti etc. ( Tot ce am scris eu este in modul prin care gandesti tu,am incercat sa te corectez putin oricum eu nu am aceleasi ganduri ca tine dar totusi mi-am dat parerea studiind modul in care tu gandesti despre ""Fiction""

In primul rand, acesta nu este modul meu de gandire cu privire la "fiction" ci la "fact." Apoi, nu sunt adeptul teoriei conform careia extraterestrii sunt omuleti verzi, gri sau albastri cu un cap foarte mare, ci merg pe spusele lui Hawking, care afirma ca viata in Univers poate sa fie atat de exotica sau ciudata incat noi sa nu avem cunostinte sa o clasificam drept viata.

Daca sunt inca la stadiul evolutiei noastre nu pot calatori spre alte sisteme solare. Daca sunt avansati, consider ca au trecut de razboaie si au ajuns intr-o epoca a globalizarii unde toate resursele sunt indreptate catre progres. Apoi, nu consider ca civilizatii suficient de avansate ar avea ganduri sa ne ocupe planeta. Consulta informatii despre scara Kardashev si vezi ca nu ar mai avea nevoie de combusitibili fosili. In plus, nu prea mai au ce lua de la noi.

Link to comment
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...