Jump to content
LuckyShot

Mafia 11 - Salvati Craciunul!

Recommended Posts

Incepe ziua. Este gasita moarta pitica narcisa - civil, sufocata cu ambalajul unei jucarii si Wanksta - cartofor, mort la ruleta ruseasca.

au ramas:

1. Equilibrium

2. Memmorex

3. Lucian

4. liquidlove

linsare la termen - 2 voturi

linsare instanta - 3 voturi

Ziua tine pana maine la 13.

Link to comment
Share on other sites

Votez Memmorex

Daca nu aveti incredere in mine sa-mi spuneti si vin cu argumente.

You go ahead and do your thing...

Votez Lucian.

Mai intai incearca sa apere un mafiot .

ma eu nu cred ca facem bine ca-l votam pe zbk doar pe baza unei banuieli :-?

apoi daca nu e, moare si equi si nu e nici el...o facem de oaie

OH WELL

ma duc la masa. daca nu-mi place mancarea, il votez :))

Apoi ne spune sa ne indreptam atentia asupra unui politist care ulterior moare.

si totusi as vrea sa va indrept din nou atentia spre 2pacwestlifeplm

mizez si eu ca equi

Ganditi si votati pe cine trebuie...

EDIT:

Pe langa toate astea Dark(politist) l-a pus pe lista de suspecti alaturi de Silenr (mafiot)

= > Daca vreti sa votati un mafiot, votati SilenR .

= > Daca vreti sa votati un posibil mafiot, votati Lucian .

= > Daca vreti sa votati un politist, votati Dark__ .

= > Daca vreti sa votati un spiridus "curat", votati Wanksta sau Equilibrium .

Link to comment
Share on other sites

Meh...Acu e mai mult "alba-neagra".

Moare unu->avem dreptate->bravo noua.

Moare altu->nu avem dreptate->il omoram pe celalalt si pierdem un om.

Deci...

Votez Dark...

Scuze daca gresesc...

Votul lui memmo pentru dark__... am inteles nu erau date atatea detalii despre dark

memmorex... OMUL SI-A DEZVALUIT ROLUL .. voi vota ce va vota si multimea, chiar daca nu va fii corect :)

Wanksta spune ca omul si-a dezvaluit rolu

Treaba asta cu "dezvaluitul rolului" este oarecum irelevanta.Oricine poate sa spuna ca e politist.Pana nu vedem rezultate,nu prea avem ce face...

Memmo continua

credeti ca s-ar sacrifica? i mean, daca el ar fii mafiot, si ar alege pe silent ca fiind un om bun, si incearca sa-l elimine, nu ar proceda asa :) mai mult au iei de pierdut, nu mai sunt multi mafioti, nu cred ca-si asuma acest risc :)

si pe cine votam ? ne riscam pe ce zice memmo, sau mergem pe dovezile mai credibile a lui dark ? your choice

Daca vreti sa il ardem pe rug pe Silenr,asa facem.Eu v-am spus.E 50% nimereala , 50% instinct.

Wanksta spune in gura mare ce e dark__

you choice.. silenr,lucian sau dark

:)

eu va spun doar, ca, dark m-a investigat si am iesit curat, aprob acest lucru, sunt curat :)

Pai si eu ce trebuie sa fac acu?Orice as face,daca gresesc,toata treaba asta se intoarce impotriva mea.Mi-am facut alegearea,sa fie cu noroc...

Memmo continua sa mearga pe decizia de a-l vota pe dark__ numai pt a mai scapa de un politist!

Pe cine credeti? Pe mine sau pe el?

Daca vreti v-as putea spune si ce e Lucian!

Link to comment
Share on other sites

Daca vreti v-as putea spune si ce e Lucian!

Pai lumineaza-ne...Ce e si de unde stii asta?

Si in legatura cu Dark.Nu am fost singura persoana care nu a avut incredere in el.

Nu prea cred faza asta...daca e invers? Daca vrea sa ne faca sa credem ca este bun si el in realitate este mafiot?

Edited by Memmorex
Link to comment
Share on other sites

Pai lumineaza-ne...Ce e si de unde stii asta?

Si in legatura cu Dark.Nu am fost singura persoana care nu a avut incredere in el.

Ei bine, eu pe tine am pus ochii, nu o mai da la intors, m-ai ratat atatea nopti la rand, iar acuma ai ramas singur contra 3 ;)

OF: Si nu mai edita lol... dai add reply incontinuu, nu te da inapoi de la spam, ca nu cred ca tii post lol :)))

Link to comment
Share on other sites

Ei bine, eu pe tine am pus ochii, nu o mai da la intors, m-ai ratat atatea nopti la rand, iar acuma ai ramas singur contra 3 ;)

OF: Si nu mai edita lol... dai add reply incontinuu, nu te da inapoi de la spam, ca nu cred ca tii post lol :)))

Am dat edit pentru ca am avut ceva greseli gramaticale.(m-am grabit cand am scris)

Si totusi,nu ne-ai spus de unde stii rolul lui lucian si care e acela...

Link to comment
Share on other sites

equi stie ca nu sunt si eu stiu ca el nu e. am aflat asta recent. btw sunt comisar, stiu doar ce a investigat dark. si anume ca silenr era mafiot, iar equi curat. i-am zis doar pe cei care sunt vii :D

de liquid nu stiu nimic, dar deja ar fi prea multi mafioti daca ar fi si el. memmo e sigur ultimul

votez memmorex

scuze equi ca am dat cu batu-n balta cu 2pac dar ma plictiseam ca nu puteam ancheta pe nimeni pana nu murea un politist si am zis sa merg putin pe instinct :D

Link to comment
Share on other sites

equi stie ca nu sunt si eu stiu ca el nu e. am aflat asta recent. btw sunt comisar, stiu doar ce a investigat dark. si anume ca silenr era mafiot, iar equi curat. i-am zis doar pe cei care sunt vii :D

de liquid nu stiu nimic, dar deja ar fi prea multi mafioti daca ar fi si el. memmo e sigur ultimul

votez memmorex

scuze equi ca am dat cu batu-n balta cu 2pac dar ma plictiseam ca nu puteam ancheta pe nimeni pana nu murea un politist si am zis sa merg putin pe instinct :D

eh nah, toti l-am votat pe 2pac =))

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...