Jump to content
LuckyShot

Mafia 11 - Salvati Craciunul!

Recommended Posts

wtf? :o cum frate sa fii politist si sa stai ca molusca da-o in pana mea de treaba.. nu inteleg de ce ai mai jucat

le: scz ca am postat aiurea dupa tine lucky, dar m-a scos din sarite

?i dac? posta crezi c? se întâmpla ceva ? Probabil primea un r?spuns gen :

sa vedem ceva dovezi .. ne trebuie o pista

sau

@dark .. Deci ne propui sa pierdem doua ture doar asa? Ai o gandire....

Câteva informa?ii :

Dac? nu are 1000 de posturi în acest topic NU înseamna c? respectivul chiar este mafiot.

Dac? tu interpretezi postul lui Gigel dup? bunul plac, NU înseamn? c? Gigel chiar este mafiot.

Atâta timp c?t voi considera?i posturile sau lipsa posturilor dovezi, mafia o s? câ?tige. Asta este ideea jocului. Mafio?ii trebuie s? posteze în a?a fel încât ceilal?i s? nu i?i dea seama care sunt userii care au rolul de "mafiot".

Acum :

= > Dac? vre?i s? vota?i un mafiot, vota?i SilenR .

= > Dac? vre?i s? vota?i un posibil mafiot, vota?i Lucian .

= > Dac? vre?i s? vota?i un politist, vota?i Dark__ .

= > Dac? vre?i s? vota?i un spiridus "curat", vota?i Wanksta sau Equilibrium .

Link to comment
Share on other sites

?i dac? posta crezi c? se întâmpla ceva ? Probabil primea un r?spuns gen :

sau

Câteva informa?ii :

Dac? nu are 1000 de posturi în acest topic NU înseamna c? respectivul chiar este mafiot.

Dac? tu interpretezi postul lui Gigel dup? bunul plac, NU înseamn? c? Gigel chiar este mafiot.

Atâta timp c?t voi considera?i posturile sau lipsa posturilor dovezi, mafia o s? câ?tige. Asta este ideea jocului. Mafio?ii trebuie s? posteze în a?a fel încât ceilal?i s? nu i?i dea seama care sunt userii care au rolul de "mafiot".

Acum :

= > Dac? vre?i s? vota?i un mafiot, vota?i SilenR .

= > Dac? vre?i s? vota?i un posibil mafiot, vota?i Lucian .

= > Dac? vre?i s? vota?i un politist, vota?i Dark__ .

= > Dac? vre?i s? vota?i un spiridus "curat", vota?i Wanksta sau Equilibrium .

Dovedeste-mi ca nu esti mafiot!

Link to comment
Share on other sites

Cred c? am fost destul de explicit :

M? vota?i = > afla?i ce "rol" am în acest joc => trage?i concluziile

sau

Îl vota?i pe SilenR = > afla?i ce "rol" a avut în acest joc = > trage?i concluziile

Dar nu se poate pentru c? :

@dark .. Deci ne propui sa pierdem doua ture doar asa? Ai o gandire....

A?a c? mai bine vota?i un spiridus nevinovat ( cum a?i f?cut ieri ), c? vorba lui SilenR , "ne propui sa pierdem doua ture doar asa?" .

Link to comment
Share on other sites

frate tu nu intelegi? daca nu partici postand incurci lumea.. ti-as da un exemplu, dar apoi iar zic astia ca ma iau de editiile trecute.

K, eu tot cred ca esti mafiot pentru cele 2 posturi la care ti-am dat quote ieri, si pentru ceea ce zici azi..

vot dark

Link to comment
Share on other sites

nu stiu.. mie sincer mi se pare foarte suspect felul lui de a se comporta:

-ma suspecteaza pentru ca eu am zis asta: "totusi ma intreb de ce de exemplu _dark si mihai91 nu posteaza? :whistle:"

-moare mihai91, si zice ca sigur eu sunt mafiot pentru ca mihai91 a fost civil. De unde aveam eu sa stiu asta? ..

-apoi el zice

"Eu pregatesc un atac din umbra.

Votez zbk , dar nu cred ca este un spiridus malefic."

-moare zbk, mafiot - despre care el zice ca nu ar fi un spiridus malefic, dar in acelasi timp cand vorbeste cu mine se da drept politai..

De ce as fi eu mai suspect decat el? Ce relevanta are daca a bagat o lista cu cei rolurile pe care le presupune el? Toti avem lista asta in cap, doar ca nu o expunem. Si oricum daca ar fi cum ar zice el -> moare dark_ si aflati care sunt cei doi mafioti de care vorbeste: eu si lucian, ceea ce ar fi o aberatie, dar ma rog..

Link to comment
Share on other sites

nu stiu.. mie sincer mi se pare foarte suspect felul lui de a se comporta:

-ma suspecteaza pentru ca eu am zis asta: "totusi ma intreb de ce de exemplu _dark si mihai91 nu posteaza? :whistle:"

-moare mihai91, si zice ca sigur eu sunt mafiot pentru ca mihai91 a fost civil. De unde aveam eu sa stiu asta? ..

-apoi el zice

"Eu pregatesc un atac din umbra.

Votez zbk , dar nu cred ca este un spiridus malefic."

-moare zbk, mafiot - despre care el zice ca nu ar fi un spiridus malefic, dar in acelasi timp cand vorbeste cu mine se da drept politai..

De ce as fi eu mai suspect decat el? Ce relevanta are daca a bagat o lista cu cei rolurile pe care le presupune el? Toti avem lista asta in cap, doar ca nu o expunem. Si oricum daca ar fi cum ar zice el -> moare dark_ si aflati care sunt cei doi mafioti de care vorbeste: eu si lucian, ceea ce ar fi o aberatie, dar ma rog..

Nci eu nu am crezut ca e mafiot, ZBK, am mers pe instinct :-??

Dark__ daca nici SIlenr nu e mafiot te sinucizi la noapte?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...