Jump to content
daimon

Superstitie la ora 11:11

Recommended Posts

Guest NewStarR

doamne urasc superstitiile ...

cea mai tare e aia ca la xx:00 te iubeste cineva cu a x-a litera din alfabet :)) si stau si numar si ma gandesc la nume .. mai trec 5 minute din ora aia :D

aa da .. nu cred ca o sa mori ..

=)))))))))))) lol iti dai seama 11:11 te-o fi blestemat vre-o tiganca:))

Link to comment
Share on other sites

da trebuie sa il intorc,zile la rand,am boom,dolce intr-o camera de fiecare data 11:11 innebunesc...

#Da mor,pa :crybaby:

Nu apreciez aceste glume de balta...sincer.Daca vreti sa fiti smecheri fiti in alta parte

Link to comment
Share on other sites

Guest SouthBoy_Lucyo

Eu mai patesc din cand in cand sa ma trezesc la ora 3.00 dimineata.

Si am un sentiment asa de neliniste , parca ceva ma apasa.

E destul de infricosator , insa de cele mai multe ori ma duc sa urinez si trece....

In orice caz mai bine chemi un exorcist, te duci la babe, dai foc la o pisica in cada si casa fii 100% sigur iti cumperi un arici.

Nu poti da gres cu un arici.

Link to comment
Share on other sites

Ma trezesc in fiecare noapte la 3, da in FIECARE noapte :| (lol Lucyo, doi posedati)

Nu mai stiu in ce film, parca in Exorcistul (ala vechi), am vazut ceva de genu: diavolul isi bate joc de dzeu prin ora 3 noaptea, deoarece este opusul orei 15.00, ora la care hristos a murit (PARCA).

Oricum, este doar un film ... full of crap!

Link to comment
Share on other sites

Guest SouthBoy_Lucyo

Ma trezesc in fiecare noapte la 3, da in FIECARE noapte :| (lol Lucyo, doi posedati)

Nu mai stiu in ce film, parca in Exorcistul (ala vechi), am vazut ceva de genu: diavolul isi bate joc de dzeu prin ora 3 noaptea, deoarece este opusul orei 15.00, ora la care hristos a murit (PARCA).

Oricum, este doar un film ... full of crap!

Nu e doar in film.

E bazata pe o chestie [aparent] reala .

Este o sfidare a sfintei traimi .

Si eu chiar am avut probleme cu haunted house , in my old home :) chestii dubioase si multe altele, mai chemam preotul din cand in cand .

However Lucyfer is next to me, he will not harm another fallen angel -_-

Link to comment
Share on other sites

Nu e doar in film.

E bazata pe o chestie [aparent] reala .

Este o sfidare a sfintei traimi .

Si eu chiar am avut probleme cu haunted house , in my old home :) chestii dubioase si multe altele, mai chemam preotul din cand in cand .

However Lucyfer is next to me, he will not harm another fallen angel -_-

Tell us more.

Nu cred in superstitii. Nu cred in zeitati/demoni/zane/Mos Craciun. Dar era o faza pe funnyjunk pe 11.11.2010 la 11:11 isi pune unul o dorinta sa nu se duca la scoala in ziua urmatoare si scoala inchisa (un post oarecare,dar totusi DON'T FUCKING JOKE WITHE THE POWER OF 11.11 11:11 !! xD

[/joke]

Link to comment
Share on other sites

Superstitii? Pentru unii sunt chestii de luat in ras. Pot spune ca numarul de 666 mesaje pe forum l-am facut la ora 2 dimineata si eu unul parca eram nelinistit cand citeam numarul respectiv , chiar daca stiam ca este doar o aberatie. Si acum cand citesc ca Lucian are 1,666 mesaje mi se zbarleste pielea pe mine.

Link to comment
Share on other sites

Superstitii? Pentru unii sunt chestii de luat in ras. Pot spune ca numarul de 666 mesaje pe forum l-am facut la ora 2 dimineata si eu unul parca eram nelinistit cand citeam numarul respectiv , chiar daca stiam ca este doar o aberatie. Si acum cand citesc ca Lucian are 1,666 mesaje mi se zbarleste pielea pe mine.

Lucian are 3666 mesaje. Cand am avut 666 mesaje am admirat indelung numarul ala, oare diavolul imi da tarcoale?

Link to comment
Share on other sites

RIP m3n .. RIP :( pare rau de tine sincer :D

ce superstitii mai aveti ? :))

niciodata nu ma uit in oglinda daca am o lumanare in mana.

nu stiu exact ce se zice despre asta, si nici nu-mi pasa, pur si simplu ma ingozeste ideea :-s

Link to comment
Share on other sites

niciodata nu ma uit in oglinda daca am o lumanare in mana.

nu stiu exact ce se zice despre asta, si nici nu-mi pasa, pur si simplu ma ingozeste ideea :-s

adica ti-e frica sa te vezi cu lumanarea in mana.. dar stai linistit o sa ajungi o data si o data la stagiul ala :D

Link to comment
Share on other sites

 Da sunt sigur ca astia care va uitati la anumite ore la ceas... aveti ceva puteri de iluminare a mintilor fara de strapungere ale razelor de soare. Intru voi se vorbeste, inchipuieste si sporeste speranta in lume. Numai voi veti putea ... ghici ora fara sa va uitati la ceas. Ca doar de aia nimeriti mereu aceasi ora. 

 O.T: Puteti sa va superstificati p-aici cat vreti. Ceasul e ceas si nush daca v-ati dat seama sau nu dar cred ca Domnshoru' Lucifer are chestii mai bune de facut decat sa va intoarca voua privirea la ceas la anumite ore ca sa va anunte "Dude you're fucked". Nu sunteti de acord? 

 

 @Roxannna: O... dubios intr-adevar ce sa zic. Cred ca o sa te calce 222 (2:22) de masini de-alungu vietii in 1414 (14:14) minute. 

 @SouthBoy_Lucyo: Si Mos Gerila n-a trecut azi pe la tine?

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...