Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

boomeey

Sugestie

Recommended Posts

raman uimit pe zi ce trece de cate caractere suspendate dau pe la plangeri, pentru clicker elite.

daca tot nu are nimeni timp sa caute o metoda de stopare a acestui clicker, de ce nu faceti altceva in loc sa aruncati cu zecile de zile de suspend in stanga si in dreapta?

modificarea dropului mai mult de 10 minute nu dureaza. modificati drop-ul in asa fel incat sa planga lumea dupa un soul/bless si lasati-i sa-i culeaga cu autopick dar NU CU MOVE TO PICK.

sa primeasca suspend cei care se deplaseaza pe spot fiind afk, si gata. v-ar fi si voua ca moderatori/admini mai usor, si noua ca playeri.

repet: sa se dea suspend doar celor care se deplaseaza pe spot fiind afk.

Link to comment
Share on other sites

raman uimit pe zi ce trece de cate caractere suspendate dau pe la plangeri, pentru clicker elite.

daca tot nu are nimeni timp sa caute o metoda de stopare a acestui clicker, de ce nu faceti altceva in loc sa aruncati cu zecile de zile de suspend in stanga si in dreapta?

modificarea dropului mai mult de 10 minute nu dureaza. modificati drop-ul in asa fel incat sa planga lumea dupa un soul/bless si lasati-i sa-i culeaga cu autopick dar NU CU MOVE TO PICK.

sa primeasca suspend cei care se deplaseaza pe spot fiind afk, si gata. v-ar fi si voua ca moderatori/admini mai usor, si noua ca playeri.

repet: sa se dea suspend doar celor care se deplaseaza pe spot fiind afk.

parca totusi e mai simplu sa se dea suspend, bag mana-n foc k se respinge :crazy:

Link to comment
Share on other sites

Guest -Jafar-

parca totusi e mai simplu sa se dea suspend, bag mana-n foc k se respinge :crazy:

Ca sa dai suspend, trebuie sa pierzi ore in sir cautandu-i pe cei care folosesc asa ceva + sa le faci destule printuri si clare pentru a putea lua ss. Nu, nu e mai simplu sa dai suspend. Ideea ar fi ca decat sa stai cu frica de ss, mai bine renunti sa-l folosesti. Dar vad ca nu e cazul si va place sa fiti suspendati...

@-boom- explica-mi de ce trebuie sa fie adminii de vina ca se dau zeci de ss-uri si nu jucatorii care stiu ca nu au voie cu asa ceva? Haideti sa facem o sugestie sa nu mai folosim Elite :)

Link to comment
Share on other sites

Ca sa dai suspend, trebuie sa pierzi ore in sir cautandu-i pe cei care folosesc asa ceva + sa le faci destule printuri si clare pentru a putea lua ss. Nu, nu e mai simplu sa dai suspend. Ideea ar fi ca decat sa stai cu frica de ss, mai bine renunti sa-l folosesti. Dar vad ca nu e cazul si va place sa fiti suspendati...

@-boom- explica-mi de ce trebuie sa fie adminii de vina ca se dau zeci de ss-uri si nu jucatorii care stiu ca nu au voie cu asa ceva? Haideti sa facem o sugestie sa nu mai folosim Elite :)

ce imi spui tu aici e ca si cum "lasa-te de tigari" da eu fumez de 10 ani, si gasesc tigarile pe la orice magazin. in loc sa scoti de pe piata tigarile, tu pui poze cu capete strivite, plamani in putrefactie si tinti cariati. vrei sa ma las de tigari? nu le mai vinde.

asa si cu clickeru asta. vrei sa nu-l mai folosesc? scoate-l de pe piata. (stopeaza-l din db) daca nu se poate, ne adaptam situatiei, nu? (au crescut pretul tigarilor) voi puteti foarte frumos sa micsorati dropul, si cu asta se rezolva problema. in felul asta se stabilizeaza iar piata, prinde valoare chaosul, soul-ul si life-ul si zenul devine mai puternic. dar voi.. preferati sa aplicati regulamentul cu biciul. preferati sa va luptati cu morile de vand. e exact ca si cum ai scuipa impotriva vantului;de asta e vina voastra.

iti zic eu ca sugestia asta e cea mai buna avand in vedere situatia in care se afla linkmania in momentul de fata. (si nu e prima oara)

Link to comment
Share on other sites

nu cred ca ar trebuii modficat dropul ca si asa.....

mai bine ar face ca la alte servere de mu, sa nu iti intre in joc cand ai elite'le

pe s1 imi spunea cineva ca isi cumpara scoci sa tina butonu de la mouse apasat. si asa s'ar mai duce si din afk'isti ca dupa 45 min tre' sa dai iar clik :D

Link to comment
Share on other sites

nu cred ca ar trebuii modficat dropul ca si asa.....

mai bine ar face ca la alte servere de mu, sa nu iti intre in joc cand ai elite'le

pe s1 imi spunea cineva ca isi cumpara scoci sa tina butonu de la mouse apasat. si asa s'ar mai duce si din afk'isti ca dupa 45 min tre' sa dai iar clik :D

am dat si cu clikere care nu aveau pick cum era dizzy parca...adunam jwl doar cand eram on...sau cum e clikeru gui..

Link to comment
Share on other sites

ce imi spui tu aici e ca si cum "lasa-te de tigari" da eu fumez de 10 ani, si gasesc tigarile pe la orice magazin. in loc sa scoti de pe piata tigarile, tu pui poze cu capete strivite, plamani in putrefactie si tinti cariati. vrei sa ma las de tigari? nu le mai vinde.

asa si cu clickeru asta. vrei sa nu-l mai folosesc? scoate-l de pe piata. (stopeaza-l din db) daca nu se poate, ne adaptam situatiei, nu? (au crescut pretul tigarilor) voi puteti foarte frumos sa micsorati dropul, si cu asta se rezolva problema. in felul asta se stabilizeaza iar piata, prinde valoare chaosul, soul-ul si life-ul si zenul devine mai puternic. dar voi.. preferati sa aplicati regulamentul cu biciul. preferati sa va luptati cu morile de vand. e exact ca si cum ai scuipa impotriva vantului;de asta e vina voastra.

iti zic eu ca sugestia asta e cea mai buna avand in vedere situatia in care se afla linkmania in momentul de fata. (si nu e prima oara)

Lui boom sa`i dati un premiu de fidelitate domnilor admini . Din cate am vazut pana acum mai la toate problemele boom a sarit in ajutor si mai frumos v`a dat totul pe tava doar ca sa fie ok si sa luati masuri . Dar din pacate ii mai dati si cu sutul in cur . Daneeee nu`ti mai bate capul fratioare , lumea nu stie sa aprecieze ci doar sa jigneasca . Am vazut destule aici pe LinkMania si inca sunt uimit de ce se petrece in continuare . Si daca se poate si nu deranjez as vrea sa ofer un sfat unor admini , dak esti admin si te plangi de timp dc mai ti locul ocupat? Sunt destui capabil si cu timp liber si care vor binele serverului dispusi sa se dedice din cate stiu eu , dar si aici iti trebuiesc pile din cate stiu eu :))) . Trist dar Foarte Adevarat LinkMania (de Mu vorbesc) in ramas doar numele :)

Pace voua si La multi ani Romania , ca doar traim bine nu ?

Link to comment
Share on other sites

ce imi spui tu aici e ca si cum "lasa-te de tigari" da eu fumez de 10 ani, si gasesc tigarile pe la orice magazin. in loc sa scoti de pe piata tigarile, tu pui poze cu capete strivite, plamani in putrefactie si tinti cariati. vrei sa ma las de tigari? nu le mai vinde.

asa si cu clickeru asta. vrei sa nu-l mai folosesc? scoate-l de pe piata. (stopeaza-l din db) daca nu se poate, ne adaptam situatiei, nu? (au crescut pretul tigarilor) voi puteti foarte frumos sa micsorati dropul, si cu asta se rezolva problema. in felul asta se stabilizeaza iar piata, prinde valoare chaosul, soul-ul si life-ul si zenul devine mai puternic. dar voi.. preferati sa aplicati regulamentul cu biciul. preferati sa va luptati cu morile de vand. e exact ca si cum ai scuipa impotriva vantului;de asta e vina voastra.

iti zic eu ca sugestia asta e cea mai buna avand in vedere situatia in care se afla linkmania in momentul de fata. (si nu e prima oara)

Pai noi vrem sa nu il mai folositi, nu sa il folositi dar cu masura :) De asemenea, situatia nu suporta comparatie. Tigarile dau dependenta, Elite nu :)

Este o idee foarte buna din pct meu de vedere, in conditiile in care nu ne-am propune ca voi sa nu mai folositi deloc acest clicker. Chiar nu inteleg de ce preferi sa cauti si sa vii cu tot felul de solutii in loc sa nu mai folosesti nenorocirea aia de clicker :) Ce e ATAT de greu sa ii dai delete de pe HDD? :)

ghighi, eu nu am avut nicio pila ca sa intru in staf. Mi-am dorit, am avut rabdare, am fost urmarit cateva luni bune si s-a considerat ca merit (desi off topic, tineam sa iti raspund la prostia pe care ai spus-o)

Link to comment
Share on other sites

Pai noi vrem sa nu il mai folositi, nu sa il folositi dar cu masura :) De asemenea, situatia nu suporta comparatie. Tigarile dau dependenta, Elite nu :)

Este o idee foarte buna din pct meu de vedere, in conditiile in care nu ne-am propune ca voi sa nu mai folositi deloc acest clicker. Chiar nu inteleg de ce preferi sa cauti si sa vii cu tot felul de solutii in loc sa nu mai folosesti nenorocirea aia de clicker :) Ce e ATAT de greu sa ii dai delete de pe HDD? :)

ghighi, eu nu am avut nicio pila ca sa intru in staf. Mi-am dorit, am avut rabdare, am fost urmarit cateva luni bune si s-a considerat ca merit (desi off topic, tineam sa iti raspund la prostia pe care ai spus-o)

Dak tu zici asta eu te cred , poate la tine nu a fost cazul . Dar iti spun eu , poate nu stiai ca iti trebuiesc pile :))) .

Mai sus am scris mult mai multe dar vad ca ti`a sarit in ochi doar ''pilele'' si vad ca te`ai simtit jignit desi nu era cazul . Hai sa ne rezumam doar la ceea ce ne este de folos si spre binele comunitatii LinkMania .

Aceste solutii sunt aduse de oameni mai capabili ca Dan (ca despre el este vorba ). Sa spui sa dai delete este usor , percep 1 -2 -3 cine stie cati , nu uita ca asta se spune de ceva timp si lumea nu ia masuri . Solutiile sunt aduse deoarece celelalte nu au fost de folos .

Link to comment
Share on other sites

Pai noi vrem sa nu il mai folositi, nu sa il folositi dar cu masura :) De asemenea, situatia nu suporta comparatie. Tigarile dau dependenta, Elite nu :)

Este o idee foarte buna din pct meu de vedere, in conditiile in care nu ne-am propune ca voi sa nu mai folositi deloc acest clicker. Chiar nu inteleg de ce preferi sa cauti si sa vii cu tot felul de solutii in loc sa nu mai folosesti nenorocirea aia de clicker :) Ce e ATAT de greu sa ii dai delete de pe HDD? :)

ghighi, eu nu am avut nicio pila ca sa intru in staf. Mi-am dorit, am avut rabdare, am fost urmarit cateva luni bune si s-a considerat ca merit (desi off topic, tineam sa iti raspund la prostia pe care ai spus-o)

voi preferati sa va scarpinati dupa ceafa; sa va luptati cu morile de vant. daca ati fi tinut la jucatorii de pe serverul asta (si nu ma refer la tine) care in mare parte sunt copii, ati fi aplicat metoda asta de mult timp. unui copil degeaba ii spui "nu pune mana ca te arzi", ca el tot se duce si pune mana. (asta ca aia cu tigarile nu ti-a placut :) )

deci indiferent cat i-ai zice tu sau altu "ba nu mai fa aia", ei tot fac. si aici ma iau exemplu pe mine. nu m-am oprit nici o secunda in a folosi clicker gui, si nici n-am sa ma opresc indiferent ca iau suspend sau nu.

daca vezi ca dai sa intri pe o usa si tot dai cu capul de tocul ei, te apleci putin si incerci iar sa intri, nu?

asa si aici. vezi ca sunt dobitoci? ca iau zeci de zile suspend pentru un afurisit de clicker? bun. schimba foaia daca ideea cu suspendul nu-i buna. redu dropul in asa fel incat sa planga baietii cu tot cu clicker dupa jwls.

in felul asta impaci si playerul, si adminul, si clickerul :)

@nu vreau sa jignesc pe nimeni, dar nu e important e ce vreti voi, ca nu doar voi sunteti comunitatea. voi o moderati doar. incercati sa priviti si din alt unghi, nu cum fac altii de au aceleasi idei din 2005 si acum. solutia asta impaca si capra si varza.

Link to comment
Share on other sites

@ ghighi, n-am luat-o personal. Explicam in ideea ca poate mai vor si altii sa intre in staff si renunta citind ce scrii tu. Am citit tot ce ai scris dar mi se parea mai mult adresat lui boom decat mie :)

@ boom, da, ai dreptate. :) O discutam in staff si sa vedem ce se decide. PS: mult mai buna comparatia cu copilu :lol:

Link to comment
Share on other sites

Pai noi vrem sa nu il mai folositi, nu sa il folositi dar cu masura :) De asemenea, situatia nu suporta comparatie. Tigarile dau dependenta, Elite nu :)

Este o idee foarte buna din pct meu de vedere, in conditiile in care nu ne-am propune ca voi sa nu mai folositi deloc acest clicker. Chiar nu inteleg de ce preferi sa cauti si sa vii cu tot felul de solutii in loc sa nu mai folosesti nenorocirea aia de clicker :) Ce e ATAT de greu sa ii dai delete de pe HDD? :)

ghighi, eu nu am avut nicio pila ca sa intru in staf. Mi-am dorit, am avut rabdare, am fost urmarit cateva luni bune si s-a considerat ca merit (desi off topic, tineam sa iti raspund la prostia pe care ai spus-o)

obi, ce e aiurea in felul in care folositi voi regulamentul e ca nu stabiliti niste reguli clare DE LA INCEPUT DE DB.

eu am revenit dupa 1 an, am crescut un sm de cateva rr si m-am apucat sa imi cresc cu el si alte caractere. celelalte functii ale clicker-ului nu ma intereseaza foarte tare. dar de ce imi impuneti voi acum sa stau sa cresc si celalalt caracter de la 0 cand zeci..poate sute de jucatori si-au facut caractere full ajutandu-se de contul principal?

ce sa fac? sa imi mai iau un pc doar pentru linkmania?....nu ms. ca sa stau sa ma chinui iar cu caracterele de la 0...pai mai bn astept restart bd.

am mai spus-o si in alte topicuri, ma repet si aici: ce va deranjeaza pe voi CA ADMINI la clicker-ul asta in afara faptului ca iti poti schimba coordonatele fiind afk?(ceea ce ar da de inteles altora ca ai fi on...singura chestie care ar afecta jocul celorlalti). ca aduna iteme de pe loc cat esti afk?...si de ce v-ar deranja pe voi asta?(am mai vazut ca spuneti ca nu e corect fata de cei care stau la party si sunt on. daca.nu le convine, atunci cauta alt party sau folosesc si ei clicker-ul...oricum putini sunt cei care nu il folosesc deja. din nou: cu ce va deranjeaza pe voi ca admini asta? ati stat la party si nu ati putut aduna jwls cu caracterele de joc?...ma indoiesc ca voi nu l-ati folosit, sau ca nu il folositi in continuare).

eu nu ma omor dupa seturi, dar cum si-ar putea face un jucator care abia incepe un set catdecat bun la preturile care sunt acum?(sute..mii de jwls). sa stea on sa stranga? si in cat timp aduna 1000 de bless sa spunem? cred ca dati rr bd pana reuseste. sa faca invazii?... asta implica rr-uri si mult noroc pentru ca la cati playeri fac invazii, daca prinzi un bok+4,+5 deja e o invazie reusita. si ma duc eu fara un set +13(care ofera bonus de speed), fara fenrir(acelasi bonus) ca sa ma iau la intrecere cu 10-15 alti jucatori la fiecare invazie care sunt gata echipati(ca ei au avut voie sa isi creasca un bk sau un dl poate, sa adune iteme si sa isi faca/cumpere seturi/fenrir). nu prind nimic si nimic invazie dupa invazie ca sunt clar dezavantajat, dar cu constiinta impacata ca eu sunt corect... :) . aveti impresia ca suntem asa de masochisti? pai nu mai joc link daca e asa o corvoada si trebuie sa depun dublu/triplu de efort fata de ceilalti(elite nu se foloseste de o luna -doua nu?).

sau poate asta vreti? desi cred ca ar fi de preferat sa spuneti clar ce anume va deranjeaza pe voi la elite

:tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Pentru 80% din ce ai scris tu, deja s-a tot discutat si s-au dat raspunsuri. La ce-ti pot raspunde este partea legata de cum ar trebui un jucator nou sa stranga mii de jwls. Nu e nevoie sa stranga mii de jwls. Odata ce numarul jwls stranse de playeri (fie fara Elite, fie prin scaderea dropului) va fi mult mai mic, nici ofertele nu vor mai fi atat de mari. Evident, nu pe moment, pentru ca nicio piata din lume nu poate fi reglata instant. Dar in timp, se autoregleaza.

Ex: MU Linkmania s1. A fost floodata piata de jwls din cauza dupelor. Cand s-a oprit aceasta "activitate", in cateva luni piata si-a revenit.

Link to comment
Share on other sites

raman uimit pe zi ce trece de cate caractere suspendate dau pe la plangeri, pentru clicker elite.

daca tot nu are nimeni timp sa caute o metoda de stopare a acestui clicker, de ce nu faceti altceva in loc sa aruncati cu zecile de zile de suspend in stanga si in dreapta?

modificarea dropului mai mult de 10 minute nu dureaza. modificati drop-ul in asa fel incat sa planga lumea dupa un soul/bless si lasati-i sa-i culeaga cu autopick dar NU CU MOVE TO PICK.

sa primeasca suspend cei care se deplaseaza pe spot fiind afk, si gata. v-ar fi si voua ca moderatori/admini mai usor, si noua ca playeri.

repet: sa se dea suspend doar celor care se deplaseaza pe spot fiind afk.

intrebarea e , cei care nu folosesc elite de ce sa sufere ?

Link to comment
Share on other sites

Contra: asa cu zicea si [sickboy] nu toti folosesc elit si la momentul de fatza se aduna greu jew,daca scade dropul si mai mult,putem face greva foamei :yum:

boom cam asta e si parerea celor din staff care au comentat legat de problema asta (iti ramasesem dator cu un raspuns). Momentan incercam sa vedem cum (si daca) putem bloca Elite din launcher. Asta nu schimba cu nimic regula legata de programe ajutatoare though.

Link to comment
Share on other sites

' date='03 December 2010 - 14:46' timestamp='1291380389' post='5506007']

intrebarea e , cei care nu folosesc elite de ce sa sufere ?

Contra: asa cu zicea si [sickboy] nu toti folosesc elit si la momentul de fatza se aduna greu jew,daca scade dropul si mai mult,putem face greva foamei :yum:

boom cam asta e si parerea celor din staff care au comentat legat de problema asta (iti ramasesem dator cu un raspuns). Momentan incercam sa vedem cum (si daca) putem bloca Elite din launcher. Asta nu schimba cu nimic regula legata de programe ajutatoare though.

pai tin sa va anunt ca sunt mai multi cei care folosesc elite decat cei care nu folosesc. cei care-l folosesc stiu deja cat este de util acel clicker, si va fi aproape imposibil sa-i impiedicati (fie si cu suspenduri - dovada o aveti la plangeri). cei care nu-l folosesc probabil ca nu au aflat inca de el, sau probabil ca se tem de suspend. odata ce se va modifica dropul si se va da voie la elite, te asigur ca "minoritatii" ii va fi mai usor sa se conformeze "majoritatii".

daca nu credeti ca sunt mai multi cei care folosesc elite decat cei care nu folosesc, faceti un calcul doar la conturile suspendate pentru elite si va faceti o idee :)

Link to comment
Share on other sites

Eu sunt f. multumita de clickerul meu doar cu functia de atac si buff.Serverul imi ofera posibilitatea sa imi fac tot ce vreau cu mana mea si asa e normal sa fie in orice joc chiar daca e mai greu.

Ce sansa am eu sa culeg ceva in fata unuia cu elite chiar daca e on?Stim bine ca exista tot felul de programe ajutatoare asa ca nu poate nimeni sa imi garanteze ca cel de langa mine e on cand culege cu clickerul minune.Si atunci ce ar trebui sa fac?Sa-l verific din 5 in 5 min ?Sau daca e afk sa ma fac sifon?

De ce sa ne complicam si mai mult cand e atat de simplu sa renunti?

Cand o sa imi garanteze cineva ca cel de langa mine foloseste functia de pick up doar cand e on si nu mai are nici un fel de program ajutator , atunci o sa ma conformez si eu.

Nr celor cu ss nu cred ca e cel real.Cel mai probabil , un player care nu vrea sa renunte, are mai multe caractere suspendate.

Dropul mi-e indiferent daca se modifica

So .... contra

Link to comment
Share on other sites

de acord cu boom 55%

atata timp cat jocul va merge cu elite nu ma intereseaza ssu,elite=tigari :nanana:

GMii sau gandit sa dea ss pentru elite dupa 1 an de la folosirea lui :)) pai nene toti care joaca deja sunt fuli de jwl si iteme+,insa unu care incepe acum cum isi face un viitor in joc?

elite ne ajuta sanatatea ,de cand a aparut elite nu mai stam 5/16 ore cu ochii in pc

@Perla ce faci tu cu mana e cam greu :>

Link to comment
Share on other sites

GMii sau gandit sa dea ss pentru elite dupa 1 an de la folosirea lui :)) pai nene toti care joaca deja sunt fuli de jwl si iteme+,insa unu care incepe acum cum isi face un viitor in joc?

Ce spuneam si eu: cam tarziu hotararea de a interzice/da suspend pentru elite cand el se foloseste de atata timp. Dar e tipic pentru linkmania: :bananadance2: the little guy!

Perla, eu personal vreau sa folosesc elite doar pentru a putea intra cu doua conturi si a-mi creste si eu un caracter:bk/dl cu care sa ma distrez. Eu unul nu inteleg atitudinea adminilor ce s-au trezit asa intr-o dimineata, dupa 'jdeeee' luni de cand s-a folosit clicker-ul si multi si-au facut caractere full si au decis ei ca gata, nu mai e legala 'jucaria'.

''A devenit prea populara, era ok cand o foloseau doar o mana-doua de oameni...dar cum? sa o foloseasca aproape toti?

Ia gata mai linkmaniacule care vrei sa te apuci si tu sa joci. Crezi ca tu contezi in ochii nostri?...da??, te inseli. Aici se aplica legea junglei mai newbie, nu joci de la inceput de db?....pffff..ghinion, ia si inghite acum.

-Si ce vroiai tu newbie? aceleasi sanse ca restul, sa poti folosi un clicker care e actual si nu incomodeaza pe ceilalti?...ghinion din nou.

Aici incepatorule e linkmania si chiar daca nu esti singur si ca tine e mai mult de jumatate de server, conteaza ce vrem Noi. Noi stim ce e mai bine pentru tine, tu taci si inghite.

-Aaaaaa, era sa uit incepatorule, am o solutie pentru tine ca 'deeee avem vechime: banda de scotch. Ce te uiti asa ciudat la mine ? Daca a fost buna acum 7 ani, de ce nu ar fi buna si acum?

-CEEE?? IAR comentezi?

TACI SI INGHITE newbie TACI SI INGHITE!''

Pentru 80% din ce ai scris tu, deja s-a tot discutat si s-au dat raspunsuri. La ce-ti pot raspunde este partea legata de cum ar trebui un jucator nou sa stranga mii de jwls. Nu e nevoie sa stranga mii de jwls. Odata ce numarul jwls stranse de playeri (fie fara Elite, fie prin scaderea dropului) va fi mult mai mic, nici ofertele nu vor mai fi atat de mari. Evident, nu pe moment, pentru ca nicio piata din lume nu poate fi reglata instant. Dar in timp, se autoregleaza.

Ex: MU Linkmania s1. A fost floodata piata de jwls din cauza dupelor. Cand s-a oprit aceasta "activitate", in cateva luni piata si-a revenit.

Da,de discutat s-a discutat: am discutat noi intre noi jucatorii. S-au dat raspunsuri? La ce intrebari?,sau ce fel de raspunsuri s-au dat?:

'-topic closed';

'-decizia de a interzice clickerul s-a luat in urma unei discutii in cadrul staff-ului';

'-hai ca deja se face spam. topic closed';

'-nu e corect fata de cei care stau on si vor sa culeaga';

'-iar elite? s-a intezis, uite aici link-ul...topic closed'

Intrebarea e Obi: cu restul jucatorilor de ce nu discutati cand luati o decizie?, sau contati doar voi cei din staff?

Daca intr-adevar vroiati sa implementati corect noua regula trebuia rr db. Nou inceput fara 'ajutoare' pentru toti, nu doar pentru newbs.

Dar e dimineata, ma duc sa imi beau cafeaua pentru ca inca visez. Corectitudine si egalitate pe link...pff such a nice dream, such a nice...

Link to comment
Share on other sites

Nu trebuie umblat la drop ca si asa nu e foarte mare.

Daca vreti sa nu se mai foloseasca elite sporiti raziile si incetul cu incetul va renunta lumea la Elite.

Parerea mea este ca lucrurile merg spre bine cu Regula Macro BOT

PS:Mi-a placut razia prin kalime cu aruncat de sign :hello:

Link to comment
Share on other sites

E mai greu dar ce e mai placut :sa simti ca joci sau sa te trezesti cu pomana in inv ca cersetorii?

nu prea ai ce simti pe servar low exp,low exp e pentru incuraja jucatorilor de a sta cat mai mult pe servar afk

daca joci fara cliker nu dai rr nici in 9luni,daca joci fara cliker napuci sa ai 200 jwl si seturi+9

poti simti problemele la ochii in timp

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...