Jump to content
Stef

Priceless moments

Recommended Posts

la mine e mirosul :P

fiecare cu ce-l doare =) gratie lui dr house stiu si eu ca mirosul este cel mai puternic declansator al memoriilor :)

Link to comment
Share on other sites

Pana acum nu prea am avut timp sa ma gandesc dar in viata avem parte de momente speciale, si nu ma refer la sarbatori intalniri fete etc.

De exemplu seara cand afara este racoare imi place sa pun un rock lent inchid lumina, deschid geamul si fumez o tigara, este o experienta pe care o recomand ^_^ , voi aveti astfel de momente? then share :)

Same to me,dar sa fie vara sau toamna.

Link to comment
Share on other sites

am mers pe jos spre un loc indepartat, to my sweet escape

drumul parca nu se mai termina.Am mers, am mers, parca pe un coridor intunecat (era intuneric si pustiu afara)

am ajuns la locul ala, nimic asa special... chemarea a dat gres? nu! am profitat si am inceput sa urlu, in stanga si in dreapta nu era nimeni, doar in fata un lac batut violent de vantul ager(era frig). N-a fost asa rau pana am incercat.. la venire drumul parca nu era destul de lung, la intoarcere, a fost prea scurt. M-am simtit rege

Link to comment
Share on other sites

Sa ma plimb noaptea cu castile, muzica de la parazitii si sa ploua. 8-|

Sau vara sa ma plimb prin natura,in locuri in care nu sunt masini si galagie.

Seara sa las muzica incet , sting becul si sa stau pe geam sa fumez ( insa acest moment din pacate nu il mai pot practica)

Link to comment
Share on other sites

Guest Antikrist

sa ma plimb pe centru intr-o seara ploioasa, cand sunt putini oameni afara, ascultand katatonia.

Pff, ce mai....

Link to comment
Share on other sites

Guest *Juan*

Sa ma plimb linistit seara, scuipand seminte pe strada si cu muzica lui florin salam rasunand in difuzorul telefonului

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...