Jump to content
blk

Mafia 10

Recommended Posts

dar nu vreti mai bine sa gandim logic?

irnk a votat-o pe crazy kid => nu au cum sa fie amandoua mafioate. deci daca crazy era mafioata (asa cum ati crezut toti pentru ca doar ati omorat-o ), inseamna ca irnk nu are cum sa fie si ea mafioata.

apoi, daca irnk e mafioata, inseamna ca crazy kid a murit degeaba, (asa cum v-am zis <_< )

acum, apropo de faptul ca irnk a zis ca voteaza pe crazy din aceleasi motive ca si ceilalti de mai sus, oare nu acelasi lucru l-a facut si narcisa (cand a zis ca voteaza la fel ca restu din aceleasi motive)? oare narcisa nu e la fel de suspecta ca si irnk?

liquidlove mi se pare cel mai zelos dintre toti. el incearca sa ne bage pe gat toate voturile. si el si xellos.

asadar, am observat un tandem pana acum intre liquidlove, xellos si narcisa (poate si lucian). adica de ce ar incrimina-o liquid pe irnk si nu pe narcisa? si de ce xellos si liquidlove au facut tot posibilul sa fie linsata crazy kid?

ganditi naibii si voi odata ca o sa ramana numai mafioti in satul asta.

apropo, votez liqiodlove din nou... si daca probabil o sa mor noaptea viitoare, bagati si voi (restul care o sa mai ramaneti) ceva la cap din ce-am zis pana acum.

@Silenr Chiar tu ai confirmat ce a spus lucky .

e clar ca lucian, narcisa si xellos sunt oarecum organizati (check page 3), si cel putin din punctul meu de vedere xellos a incercat sa-l protejeze pe liquid prin decizia sa. Pe de alta parte si iri mi se pare suspecta, iar tu lucky.. ori stii ceva sigur despre liquid, ori ai vreo legatura cu iri.. nu stiu inca ce sa zic.

Insa memmo de exemplu nu a postat nimica inca: ori e inactiv, ori e ceva necurat cu dansul..

Si nu poti spune ca Wanksta sau Lucian au postat mai mult decat mine la inceput.Nu era nimic de zis atunci .

Link to comment
Share on other sites

a spus ca e la fel de vinovata ca irnk, votand alela pe crazy, cum am facut toti, dar tie ti-a luat apararea liquid indirect, hai las-o moarta.. daca ar fii sa votam, eu zic sa votam pe memmo :)

nu avem destule dovezi nici vs narcisa, dar memmo e mai suspect

Link to comment
Share on other sites

a spus ca e la fel de vinovata ca irnk, votand alela pe crazy, cum am facut toti, dar tie ti-a luat apararea liquid indirect, hai las-o moarta.. daca ar fii sa votam, eu zic sa votam pe memmo :)

asadar, am observat un tandem pana acum intre liquidlove, xellos si narcisa (poate si lucian).(asta a zis lucky)

Nu am cum sa iti arat ca nu votezi persoana potrivita.

Link to comment
Share on other sites

Pe voi doi ar trebui sa va descalific. Parca am zis ca nu se editeaza posturile? Ciudat ca amandoi v-ati razgandit deodata.. oare ce ati aflat amandoi?

Am vazut primele voastre alegeri, nu e problema. S-au strans 3 voturi.

Link to comment
Share on other sites

Satenii au votat, moare narcisa.

Mafia mai omoara un civil la noapte si ramane 1 mafiot si 1 om cinstit = castiga mafia!

Rolurile sunt:

liquidlove criminal

xellos criminal

memmo criminal

mihai91 frate crim

crazy kid civil

silenr civil

equilibrium doctor

narcisa mason

irnk politist

wanksta civil

ronoroa guvernator

luckyshot politist

lucian frate politist

O sa pun si investigatiile cand ajung acasa.

Ca sa lamurim o chestie, lucian si mihai91 erau frati antagonisti, cand mafia l-a omorat pe Lucian, mihai91 s-a sinucis.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...