Jump to content
ZaCkYD

Micul Mare Asasin - Are 12 ani si taie capete pe banda rulanta

Recommended Posts

A ucis zeci de persoane pe banda rulanta, este unul dintre cei mai cautati criminali din Mexic, dar are doar 12 ani.

Micul Mare Asasin - Are 12 ani si taie capete pe banda rulanta!

Baiatul, cunoscut doar ca El Ponchis - Mantaua - este asasinul preferat al unui cartel important de droguri din Mexic. Numarul victimelor din carteluri rivale torturate si ucise de el se ridica la cateva zeci.

Tehnica marca inregistrata a pustiului se numeste Degollar si implica o taiere in adancime a gatului victimei ce ramane agatat doar de o mica portiune de piele.

Tanarul ucigas, al carui nume nu este cunoscut, este vazut in cateva imagini umbland cu o mitraliera si pozand langa un cadavru.

Un alt clip arata cum un barbat este batut cu o bata ce poarta initialele SPC - South Pacific Drug Cartel.

Ucigasul lucreaza cu o grupare de femei denumite Chavelas despre care se spune ca ar fi surorile sale. Acestea conduc camioneta folosita pentrua a duce la groapa de gunoi cadavrele victimelor lui El Ponchis.

Un reprezentant al Armatei Mexicane a povestit: "El Ponchis lucreaza pentru Julio Jesus Radilla, un lider important in statul Morelos".

Peste 50 de oameni sunt ucisi zilnic in Mexic, iar totalul victimelor pe anul acesta se ridica la peste 18.000 in razboiul dintre cartelurile de droguri.

Sursa

P.s: Pentru Poze click pe sursa

Link to comment

mda....

te-ai gasit tu sa faci spam :/ hai sictir ca deja peste tot spamezi

on : ala nu are 12 ani cat is eu om, are pe putin 15 inca din prima poza. anw, ciudat oricum, inca de la o varsta ca asta sa omori? poi asta pe la 20 si ceva de ani pune bombe pe aici, pe acolo si ne trezim cu noi razboaie ^^

Link to comment

te-ai gasit tu sa faci spam :/ hai sictir ca deja peste tot spamezi

on : ala nu are 12 ani cat is eu om, are pe putin 15 inca din prima poza. anw, ciudat oricum, inca de la o varsta ca asta sa omori? poi asta pe la 20 si ceva de ani pune bombe pe aici, pe acolo si ne trezim cu noi razboaie ^^

Daca ar avea motive sa "puna bombe" cred ca ar face chestia asta si acum nu vad de ce la 20 de ani anyway, ala nu arata de 12 ani :| .

Link to comment
Guest k1nd3rb0y

greu de crezut k la 12 ani poate ala sa ucida oameni....ala nici nu poate sa tina mitraliera in mana, ce sa mai si traga cu ea :))

Baiatu , vezi ca multi copii de 7-8-9-10 ani in Africa stiu deja sa traga cu arma. Se intampla sa isi omoare chiar propria familie. Ii obliga sa se drogheze .

Link to comment
Guest bogdanel.rebirth

Asta e un fel de Florin Salam,scoate vid`uri pe banda rulanta,asasinu taie capete pe banda rulanta =))

# Nice Sory... desi nu cred...cum sa fii asa sadic?Mie imi e mila daca moare un animal si asta OMOARA oameni...f**u-i neamu de copil sadic.Oameni posedati,muriti ma :))

Link to comment

Din cate stiu acum 1 ora pe Pro TV a zis ca are 14 ani si el a fost platit pentru a ucide oameni,dintre care 12 decapitati nu stiu sigur,revin imediat cu un edit dupa ce gasesc.

"La 14 ani, Edgar Jimenez Lugo, poreclit El Ponchis, avea preocupari de-a dreptul socante. In loc sa se ocupe de scoala sau sa faca sport impreuna cu prietenii lui, pustiul era asasin platit. Crimele comise de el cu sange rece

i-au ingrozit pe politistii mexicani, care s-au dat peste cap sa il aresteze. Edgar, care colabora de cel putin trei ani cu gruparea Pacificului de Sud, unul dintre cele temute carteluri ale drogurilor din lume, a fost prins in urma cu doua zile. Pustiul se afla pe aeroport, impreuna cu doua surori, si incerca sa paraseasca Mexicul cu destinatia San Diego, SUA. Incoltit de politisti, "El Ponchis" si-a marturisit crimele.

Intepenit de frica si abtinandu-se sa nu planga, adolescentul a recunoscut ca a omorat cel putin sapte oameni. Pe patru dintre ei i-a decapitat. Intrebat ce l-a deteminat sa intre in lumea asasinilor platiti si a traficantilor de narcotice, pustiul a oferit o explicatie cutremuratoare. "Nu am avut de ales. Am fost drogat si amenintat cu moartea. Mi-a fost teama sa ii refuz pe mafioti", a marturisit baiatul. "

Sursa: Cancan

Pacat ca nu am gasit de la ProTv care mi se pareau ca erau putin mai documentati.

Link to comment

Din cauza jocurilor video si foamea de bani :)) . 3.000 USD primea pentru o decapitare , daca se lasa era boss :nanana:

Dar daca nu avea PC sa se joace ?Poate bani aia ii dadea parintilor sau ce stii,le dadea la alti asasini care poate aveau un seif al lor ascuns si puneau bani acolo :))

Link to comment

Hai mai, mai lasati odata jocurile video in pace. Era mai demult un caz pe Discovery, nu-mi aduc aminte numele emisiunii, dar stiu ca era vorba de o adolescenta care a omorat cu pusca o gramada de copii in curtea scolii. Am cautat inainte pe Google sa vad daca dau de ceva site in care este specificat totul pe larg, ca sa va dati seama despre ce vorbesc. Mai tin minte doar ca povestea asta s-a intamplat cu destul timp in urma, nici nu cred ca existau PC-uri pe atunci.

Cat despre baiatul asta "micul mare asasin", eu unul nu cred, e cam absurd. In toate crimele astea n-a lasat nici un indiciu care le-ar putea fi util celor de la criminalistica ? Sa fim seriosi, doar n-o fi Al Capone.

Link to comment
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...