Jump to content
14ALEX14

Elev omorat langa Liceu

Recommended Posts

Un elev în clasa a XI-a a Liceului „Tudor Arghezi“ a murit ieri, în jurul prânzului, dup? ce a fost înjunghiat în inim? de fratele unui coleg mai mic, la nici 50 de metri de gardul ?colii. Prin violen?a sa, evenimentul tragic de ieri a adus din nou municipiul Craiova în aten?ia autorit??ilor centrale, care l-au trimis pe ministrul Traian Iga? în B?nie pentru a monitoriza ancheta deschis? în acest caz.

Criminalul i-a socat pe procurorii care il ancheteaza zicand : "Asta e,l-am omorat! 10 ani pentru un prost."

Sursa : GDS

R.I.P. Andrei Goreci

Link to comment
Guest White.

Iti este frica sa mai iesi din casa cu asa oameni pe strada :|

Nu o sa se introduca pedeapsa capitala,pentru ca o sa sara aia cu drepturile omului cu gura

Din cate am inteles nici in America nu prea se mai aplica pedeapsa capitala

Desi e bine venita

Vrei sa zici ca jegul ala e om ?

Link to comment

O crima asemanatoare tin minte s-a petrescut si in anul 2000,cand o fata a fost omorata in fata liceului Henri Coanda,tot in Craiova :| cand a fost injunghiata cu 31 de lovituri de cutit,criminalul a primit puscarie pe viata,dar i-a fost redusa pedeapsa la doar 25 de ani

Filmare de ieri :

de la liceu
Link to comment
Guest White.

O crim? asem?n?toare s-a petrecut în prim?vara anului 2000, în fa?a Liceului „Henri Coand?“ din Craiova. Atunci, eleva Mihaela Liloiu, din Valea Stanciului, a fost ucis? de cons?teanul ei, Ion Jalia, sub privirile îngrozite a doi colegi. Agresorul a str?puns trupul fetei cu 31 de lovituri de cu?it, acesta fiind condamnat ulterior de Tribunalul Dolj la deten?ie pe via??. Judec?torii Cur?ii de Apel Bra?ov au dat dovad? de blânde?e în cazul criminalului, mic?orându-i pedeapsa la doar 25 de ani de închisoare.

Niste dobitoci. 25 de ani pentru omor si parca vad ca peste cativa ani o sa ii micsoreze si mai mult pedeapsa.

Link to comment

astfel de oameni nu ar trebui sa mai vada lumina zilei vreodata..anturajul si educatia cu siguranta au afectat actiunea acestuia..pacat..

R.I.P. ..

o clipa de inconstienta = 2 vieti distruse.

inconstienta pe dracu. derbedeul ala stia exact ce face din moment ce-a avut cutitul la el si ma-ndoiesc ca n-ar fi luat in calcul faptul ca poate sa omoare pe cineva.

Link to comment

Saracu....cum frate , i-a dat o palma ( Dupa spusele maestrilor PRO TV ) lu frasu si ala rpd i-a spus lu frasu si de la o palma sa il lasi fara viata? Sa il tortureze...il pune pe masa de tortura, ii da cu ciocanu in maini , cu ferastraul sa ii taie o mana un picior....sa tina minte ca si-a pierdut mainile si picioarele ca a omorat un biet om..

R.I.P Andrei!

Link to comment

As lua un pistol si l-as impusca pe jegos in capul ala de retardat , am vazut la stiri arata poze cu profilul lui de pe Hi5 , un cocalar jegos ce merita omroat in chinuri ! Asta e Romania , o tara de idioti , cocalari , manelari , jegosi , imputiti si prea putini oameni normali .

Link to comment

As lua un pistol si l-as impusca pe jegos in capul ala de retardat , am vazut la stiri arata poze cu profilul lui de pe Hi5 , un cocalar jegos ce merita omroat in chinuri ! Asta e Romania , o tara de idioti , cocalari , manelari , jegosi , imputiti si prea putini oameni normali .

Sa-l impusti in cap nu e o moarte chinuitoare. Un animal, n-am ce sa comentez.

Link to comment

Era de asteptat.In mod normal ar trebui sa fie niste gardieni pe acolo dar in tara asta de cacat...Animalul ala ar trebui sa primeasca inchisoare pe viata.

Gardieni or fi fost in liceu dar aia nu te mai pazesc dupa ce iesi din el,lf cum este si la mine.(sunt vai de ei si aia care sunt)

Link to comment
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...