Jump to content
14ALEX14

Elev omorat langa Liceu

Recommended Posts

Pe la mine patruleaza politia comunitara.Dar totusi frate ce i-a facut baiatu ala asa grav lui fratisu ? :| pentru o palma sa il omori ? :| e cretin dea binelea ala :|

Nu intelegi ca nu ia dat o palma,astia nu au scris tot articolul si partea cu bataia.E imposibil sa fi atat de prost si foarte absurd,adica dintr-o palma sa-l chemi pe fractu cand te poti apara singur.

Link to comment

Nu intelegi ca nu ia dat o palma,astia nu au scris tot articolul si partea cu bataia.E imposibil sa fi atat de prost si foarte absurd,adica dintr-o palma sa-l chemi pe fractu cand te poti apara singur.

mi-a asa miau zis cateva persoane pe mess,nu se stie ce de ce l-a omorat...:-j

Link to comment

mi-a asa miau zis cateva persoane pe mess,nu se stie ce de ce l-a omorat...:-j

Oricum ce mai conteaza cand fapta este savarsita dar repet nu doar la noi se intampla chestia asta si nu este un caz unic.Ia-te u de al mai bun din scoala care are "sageti" si nush ce ca sa vezi ce mama de bataie iti iei,daca nu mai grav ce s-a intamplat cu Andrei.

Link to comment
Guest White.

Nu e de mirare , din cate am inteles Craiova e ceea mai rau famata in ceea ce priveste ''interlopismele'' . Eu sincer ... i-as fi dat sentinta maxima . Pacat de copil , si ala calau de 19 ani isi pune mintea cu unu cu 2-3 ani mai mic ca el , om tampit .

Care minte?

Link to comment

Care e faza ca are sageti?:-j Daca nu se bazeaza pe el pe pumnu lui nu se mai numeste smecher :-j

asa am si eu multi prieteni care se baga pentru mine,dar nu ii consider sageti

Iti dai seama ca nu orice prost are sageti,este el jmecher ca e fisu lu nush care sau cv de genu.Chiar daca nu este el bun pe pumn sunt altii pentru el ;) ce mai conteaza.

Link to comment

n-a fost injunghiat in fata liceului, a fost injunghiata undeva in apropiere. cica victima ar fi avut o altercatie cu fratele criminalului..oricum, tot tragic ramane.

blk, tu cu ce treaba pe aici? de cand au voie botii sa posteze ? (mentionez ca esti bot pentru ca n-ai sentimente, ca sa nu se interpreteze altceva) intoarce-te acolo in lumea ta plina de logica si ratiune si lasa-ne pe noi, care chiar avem trasaturi umane reale sa ne vedem de ale noastre.

mi s-a frant inima cand am vazut filmul de pe prima pagina..

Si de cand ai tu voie sa-l faci pe cineva bot?

Warn Up!

Edited by Tybork
Link to comment

Asta e din lipsa educatiei parintilor, acum toti se cred zmei, si fac doar ce le trece prin cap, nu se mai gandesc la nimic, vor doar autoritate, n-au pic de suflet. Cand mi-a zis cineva ca oamenii s-au inrait mult in ziua de azi, din lipsa banilor, a avut dreptate.

Link to comment
Guest spanky

pai are dreptate koop :P

numai pentru replica aia l-ai lega (pe criminal) de un scaun si i-ai taia fiecare degetel cu toporul si dupa sa pui zeama de lamaie pe ele :D

in fine, pacat de bietul baiat de doar 17 ani

Link to comment

No apoi nu e mare bai.

Unu la mana era oltean.

Doi, acum realizeaza si ma-sa ca in loc sa mearga la tutuf mai bine il invata pe fii-su sa se fereasca de golaneli.

Trei la mana, a mai scapat Romania de un "golanel wannabe" si un terminat social care se cuminteste in parnaie.

Da, da, o sa ma criticati, dar ganditi ce am scris. Toti stim de mafia din Craiova, toti stim ca la varsta aia sa fi bengos e cel mai adevarat, tru, fancy, trancy, !@#$ mea lucru in viata, asa ca oarecum din moment ce s-a bagat intr-un astfel de anturaj trebuia sa fie si contient ca un pericol il asteapta zi de zi.

Link to comment

No apoi nu e mare bai.

Unu la mana era oltean.

Doi, acum realizeaza si ma-sa ca in loc sa mearga la tutuf mai bine il invata pe fii-su sa se fereasca de golaneli.

Trei la mana, a mai scapat Romania de un "golanel wannabe" si un terminat social care se cuminteste in parnaie.

Da, da, o sa ma criticati, dar ganditi ce am scris. Toti stim de mafia din Craiova, toti stim ca la varsta aia sa fi bengos e cel mai adevarat, tru, fancy, trancy, !@#$ mea lucru in viata, asa ca oarecum din moment ce s-a bagat intr-un astfel de anturaj trebuia sa fie si contient ca un pericol il asteapta zi de zi.

pe tine te-a scapat maica-ta in cap cand te alapta. tybork p'asta nu-l vezi ce scrie pe aici ? "unu la mana era oltean" ?? si ce ? noi o meritam sau ce ? tu-ti dai seama ce zici ? tu realizezi ce durere apasa familia baiatului acum ? taci !

"doi..." .. iar dai din gura degeaba, mai bine ai da din cap ca e mai de tine (fata-spate, stand in genunchi)...de unde stii tu cum l-a crescut maica-sa ?

iar mai iese unu sa dea el din gura desi n-are nicio treaba..

Link to comment
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...